• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes hviezda The Great Outdoors – Stephanie Faracy?

Kde je dnes hviezda The Great Outdoors – Stephanie Faracy?

ObsahKto je Stephanie Faracy?

Stephanie Faracy je americká hlasová, televízna a filmová herečka, ktorá sa preslávila v 70-tych a 80-tych rokoch a objavila sa v takých filmoch ako Nebo môže počkať (1978), Rande naslepo (1987) a The Great Outdoors. úspešné vystúpenia počas celej svojej kariéry, ktorá bola aktívna od polovice 70. rokov.

Stephanie Faracy Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Stephanie Faracy sa narodila 1. januára 1952 v Brooklyne, New York City, USA, je jedným z troch detí so súrodencami Brianom a Peggy Faracy - Peggy sa tiež venovala herectvu, ale nebola ani zďaleka taká úspešná ako jej sestra.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám Stephanie Faracy! Dúfam, že ju má v pohode. #bday #bdaygirl #birthday #birthdaygirl #happybirthday #stephaniefaracy #greatoutdoors #filmstill #filmestill

Príspevok zdieľaný používateľom Andrew Quinney (@andrew_quinney) 31. decembra 2017 o 21:28 PST

Hoci sa Stephanie narodila v Brooklyne, svoje detstvo prežila v Elk Grove Village v štáte Illinois v USA a navštevovala Elk Grove High School, kde sa začala zaujímať o herectvo a po imatrikulácii sa venovala kariére v tejto profesii. Zapísala sa na Illinois Wesleyan University a potom navštevovala prestížnu Yale School of Drama v rámci Yale University a získala titul Bachelor of Arts v odbore dráma.

Začiatky kariéry a počiatočný úspech

Stephanieina kariéra začala v polovici 70. rokov menšou úlohou v televíznom seriáli Laverne & Shirley (1976), no stačilo jej to na získanie vedľajšej úlohy v nezávislom filme Heaven Can Wait (1978) s Warrenom Beattym v hlavnej úlohe. , James Mason a Julie Christie.

Úloha v tomto romantickom dramatickom filme ju vyniesla k sláve a ešte pred koncom 70. rokov mala Stephanie niekoľko pozoruhodných vystúpení. Bola Gail Collins v televíznom komediálnom seriáli The Last Resort, potom sa objavila v komediálnom filme Scavenger Hunt s Richardom Benjaminom, Jamesom Cocom a Scatmanom Crothersom a mala hlavnú úlohu v dramatickom filme When You Comin' Back, Červený Ryder.

Pokračovala v úspešných úlohách na začiatku 80. rokov a na konci desaťročia dosiahla hviezdu. Mala titulnú úlohu v televíznom filme Stephanie (1981), potom hrala Judy v televíznom miniseriáli The Thorn Birds (1983).

V rokoch 1983 až 1984 bola Valerie Wood v televíznom seriáli Goodnight, Beantown av roku 1985 vystupovala v televíznom seriáli Eye to Eye. Stephanie sa tešila sláve v druhej polovici desaťročia, väčšinou rolami v nezávislých filmoch Rande naslepo (1987) a The Great Outdoors, vďaka ktorým sa stala hollywoodskou hviezdou. Pred koncom desaťročia bola Beth v televíznom filme Bridesmaids (1989).

90. roky a neustály úspech

Stephanie začala nové desaťročie úlohou Ellen Freemanovej v televíznom komediálnom seriáli True Colours (1990-1992), v ktorej si zahrali Claude Brooks, Brigid Brannagh a Adam Jeffries.

V roku 1993 účinkovala v ocenenom Disneyho filme Hocus Pocus, v ktorom si zahrali Bette Midler, Sarah Jessica Parker a Kathy Najimy, zatiaľ čo o tri roky neskôr sa objavila v televíznom filme o prekážke Gail Deversovej o zlatej olympijskej medaile s názvom Run for the Dream: The Príbeh Gail Deversovej s Charlayne Woodard v hlavnej úlohe. Venovala sa aj hlasovému herectvu av rokoch 1996 až 1998 poskytovala hlasy postavám v animovanom seriáli The Fantastic Voyages of Sindibad thee Sailor av roku 1999 sa objavila v televíznom filme The Rockford Files: If It Bleeds… It Leads.

Pokles kariéry

Stephanieina kariéra začala klesať v roku 2000, keď sa snažila zabezpečiť hlavné úlohy. Napríklad čakala až do roku 2003 a rolu Suzette Michaels v televíznom seriáli Charlie Lawrence, ktorá sa objavila v šiestich epizódach. Potom mala niekoľko menších úloh vo filmoch Sideways, v romantickej komediálnej dráme ocenenej Oscarom a v mysterióznom thrilleri Flightplan v roku 2005 s Jodie Foster, Peter Sarsgaard a Sean Bean v hlavných úlohách. Potom sa objavila v hosťujúcich úlohách v niekoľkých televíznych seriáloch, vrátane Grey's Anatomy a How I Met Your Mother, medzi inými, zatiaľ čo v roku 2009 sa objavila v televíznom filme In the Mix ako Judy.

Od roku 2010 sa Stephanie objavovala sporadicky vo filmoch, niekoľkokrát ročne sa objavila, pričom niektoré z jej úloh zahŕňala okrem iného snímky Get Him to the Greek v roku 2010, potom Bad Teacher v roku 2011 a Five Year Engagement (2012).

Kde je Stephanie Faracy dnes?

Stephanie zaznamenala obrovský comeback s hosťujúcou úlohou Frances v televíznom seriáli Devious Maids v roku 2016. Odvtedy urobila niekoľko ďalších pozoruhodných vystúpení až do súčasnosti. V tom istom roku bola Rosie v komediálnom filme Mike a Dave Need Wedding Dates, v ktorom hrali Zac Efron, Adam Devine a Anna Kendrick.

Stephanie bola tiež Ellen Freeman v televíznom seriáli How to Get Away with Murder od roku 2016 do roku 2017, zatiaľ čo jej poslednou úlohou bola postava Dotti v televíznom kriminálnom seriáli Sneaky Pete v roku 2019. Napriek tomu, že má takmer 70 rokov, je stále aktívna a čaká na nové projekty.

Stephanie Faracy Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Stephanie Faracy je aktívna už viac ako štyri desaťročia a doteraz sa objavila vo viac ako 90 filmoch a televíznych seriáloch, ktoré všetky zvýšili jej bohatstvo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Stephanie odhaduje na 5 miliónov dolárov od polovice roku 2020.

Stephanie Faracy je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom váži približne 136 libier ~ 62 kg. Jej životne dôležité štatistiky sú neznáme, no štíhlu postavu si udržala aj napriek veku. Má čierne vlasy a tmavohnedé oči.

Stephanie Faracy News, vplyv

Stephanie sa tiež niekoľkokrát objavila na javisku, debutovala v roku 1974 v hre The Dark at the Top of the Stairs. Ona nedávno objavila sa v hre Sisters in Law (2019) , v hlavnej úlohe s Tovah Feldshuh. Mohla by tiež dostať šancu v novom filme Hocus Pocus, hoci celý projekt je vo vývoji .

Osobný život Stephanie Faracy, manželstvo, manžel, deti

Stephanie počas rokov držala svoj osobný život ďaleko od médií a jej tajnostkárska povaha zvíťazila v boji proti paparazzom. V dôsledku toho neexistujú žiadne informácie o tom, či je vydatá alebo slobodná a či má dokonca deti. Podľa niektorých zdrojov Stephanie nikdy nebola vydatá a nemá deti. Stále býva v Brooklyne.