Kde je dnes Greg Anthony? Čistá hodnota, manželka, rodina, zatknutie

ObsahKde je dnes Greg Anthony? Wiki Bio

Gregory Carlton Anthony sa narodil v Las Vegas, Nevada USA, 15. novembra 1967 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je basketbalovým hráčom na dôchodku, ktorý v súčasnosti pracuje v TV NBA a tiež v Turner Sports ako ich televízny analytik.

Raný život a vzdelanie

Greg vyrastal ako jediné dieťa v Las Vegas, kde ho vychovávali jeho otec, ktorý bol policajtom, a jeho matka, ktorá učila na miestnej strednej škole. O politiku sa začal zaujímať vo veku 11 rokov po sledovaní súvisiacich relácií v televízii spolu so svojím otcom a sníval o tom, že sa stane prvým černošským senátorom Nevady.

Bývalý hráč New York Knicks Greg Anthony bol zatknutý a obvinený z prostitútky. http://nydn.us/1yvg2V9(Foto: Evan Agostini/AP)

pridané New York Daily News na Sobota 17. januára 2015

Greg navštevoval strednú školu Rancho, kde začal hrať basketbal za školský tím a po imatrikulácii sa zapísal na University of Portland a stal sa najlepším hráčom prvého ročníka v Oregone. Čoskoro prešiel na štúdium na University of Nevada, kde začal hrať za tím Runnin’ Rebels, ktorý na šampionáte NCAA v roku 1990 porazil The Duke Blue Devils. V nasledujúcom zápase si Greg zlomil čeľusť, no pokračoval v odohratí takmer všetkých zápasov sezóny. Keď sa HBO rozhodla nakrútiť film Runnin’ Rebels z UNLV, Greg bol pozvaný, aby sa v ňom objavil.

Počas štúdia na vysokej škole Greg trávil letá prácou, pričom jeho prvým zamestnaním bol Svetový ekonomický summit, pričom počas druhého ročníka mal aj svoj vlastný odevný biznis a zarobené peniaze Gregovi stačili na zaplatenie vysokej školy. V roku 1989 ukončil bakalársky titul v odbore politológia.

Kariéra basketbalového hráča

V roku 1991 bol Greg navrhnutý, aby hral za New York Knicks v National Basketball Association (NBA) ako ich defenzívny špecialista.

Zostal s nimi štyri roky, kým v roku 1995 prestúpil do Vancouveru Grizzlies, kde zostal dve sezóny a potom prešiel na hru za Seattle Super Sonics, kde s nimi zostal rok.

V roku 1998 hral Greg za The Portland Trail Blazers, potom sa v roku 1999 pripojil k Chicago Bulls a zostal s nimi až do roku 2000. Jeho posledným tímom bol Milwaukee Bucks, s ktorým hral až do roku 2002, keď odišiel do dôchodku. Po odchode do dôchodku bol Greg pozvaný sieťou ESPN, aby pracoval ako ich basketbalový analytik pokrývajúci NBA. V decembri 2009 začal pracovať ako vysokoškolský basketbalový analytik, vstúpil do športovej divízie CBS siete CBS a v roku 2012 sa stal komentátorom v sieti YES, ktorá pokrývala najmä tím Brooklyn Nets.

Grega môžete počuť aj vo videohre NBA 2K16, kde sa vyjadril ako komentátor. Zaujíma sa o politiku a v roku 2008 bol podporovateľom Baracka Obamu, ale potom vo voľbách v roku 2012 podporil Mitta Romneyho.

Milujte život a manželku

Greg sa oženil so svojou láskou z vysokej školy Crystal McCrary Anthony krátko po promócii a ona im porodila dcéru v roku 1992, zatiaľ čo ich syn nasledoval v roku 1994. Po takmer šiestich rokoch manželstva sa obaja rozviedli kvôli niečomu, čo sa zdá byť Gregovou neverou. V prvej polovici roku 2000 sa Greg oženil s Chere Lucas Anthony, ktorá je dermatológkou, a v roku 2007 im porodila dcéru a v roku 2009 syna.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný Halloween

Príspevok zdieľaný používateľom Greg Anthony (@greganthony50) 31. októbra 2019 o 15:13 PDT

Dr Chere R. Lucas Anthony má diplom z dermatológie , a špecializuje sa na kozmetické procedúry, detskú dermatológiu a dermatologickú chirurgiu. Navštevovala Dartmouth College, kde ukončila bakalársky titul v antropológii, pokračovala vo vzdelávaní na Lekárskej fakulte Duke University a potom študovala na Case Western University, kde ukončila špecializáciu dermatológie. Počas štúdia na Duke University získala ocenenie Stead Fellowship Award.

Gregove problémy s úradmi

Dňa 16. januára 2015 Greg ponúkol 80 dolárov tajnému policajtovi, ktorý predstieral, že je prostitútka, a bol zatknutý a obvinený z navádzania na prostitútku.

Nesmel pracovať v CBS viac ako rok, do práce sa vrátil v marci 2016, zatiaľ čo súd rozhodol, že Greg by mal odpracovať 32 hodín dobrovoľníckej práce a byť v skúšobnej dobe štyri mesiace, aby sa obvinenia zrušili. Jeho manželstvo s Chere tým bolo skúšané, no stále zostali spolu.

Záľuby a iné záujmy

Greg sa zaujíma o mnoho ďalších športov, ako je americký futbal, futbal a tenis, pričom hrá aj lakros a stolný tenis. Je vášnivým plavcom, pričom štyri až päťkrát do týždňa chodí do posilňovne, aby sa udržal vo forme.

Vo voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Dustin Hoffman, Tom Cruise a Valeria Golino a medzi obľúbené filmy patria Rain Man, Pulp Fiction a The Expendables. Niektoré z televíznych seriálov, ktoré najradšej sleduje, zahŕňajú Breaking Bad a Prison Break. Rád cestuje a s Chere boli spolu po celých Spojených štátoch, zatiaľ čo strávili niektoré zo svojich dovoleniek v Grécku a Španielsku v Európe. Obaja sú milovníci zvierat a momentálne majú dvoch domácich miláčikov.

Greg sa momentálne venuje výchove svojich a Chereiných detí a učí ich hrať futbal a basketbal, no sľúbil, že im nebude nútiť žiadnu kariéru, ale nechá ich rozhodnúť sa, čím chcú byť, keď vyrastú.

Vzhľad a čistý majetok

Greg má 52 rokov. Je plešatý a má hnedé oči, je vysoký 1,83 metra a váži okolo 80 kg. Od marca 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na 10 miliónov dolárov.