• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Estelle Harris? Čistá hodnota, rodina – biografia

Kde je dnes Estelle Harris? Čistá hodnota, rodina – biografia

ObsahKto je Estelle Harris?

Estelle Harris je americká herečka, komička a hlasová herečka, ktorá je svetu známa ako Estelle Costanza v komediálnom seriáli Seinfeld (1992 – 1998), ktorý získal Zlatý glóbus, a tiež ako Muriel v televíznom seriáli The Suite Life. Zack & Cody (2005-2008), okrem iných populárnych úloh, ktoré mala počas svojej kariéry.

Životopis Estelle Harris - Vek, detstvo a vzdelanie

narodený Estelle Walnut 4. apríla 1928 na Manhattane v New Yorku, USA, dcéra Isaaca Nussbauma a jeho manželky Anny.

Jej rodičia boli poľskí prisťahovalci a má staršiu sestru, ale jej meno nebolo v médiách zverejnené. Kvôli vzdelaniu išla Estelle na strednú školu Tarentum.

Začiatky kariéry

Estelle nepokračovala v kariére herectvo kým jej deti nevyrástli a nedosiahli úspech samy. Výsledkom bolo, že až v roku 1977 debutovala ako herečka, ktorá bola vybraná pre rolu Irmy v komediálno-dramatickom filme Looking Up s Marilyn Chris, Dickom Shawnom a Doris Belack. V roku 1977 sa opäť objavila, tentoraz ako Mrs.

Baleeka vo filme vybrala letného psa a potom sa nikde neobjavila až do polovice 80. rokov, keď bola obsadená do úlohy Peggynej matky vo filme Once Upon a Time in America, v ktorom hrali Robert De Niro, James Woods a Elizabeth McGovern. . V 80. rokoch pokračovala v menších úlohách, ako napríklad Sekretárka vo filme Stand and Deliver v roku 1988.

Vzostup ku hviezde

Hoci od začiatku svojej kariéry nemala žiadne významné úlohy, Estelle sa v roku 1992 pripojila k obsadeniu Seinfeld ako Estella Costanza a v nasledujúcich šiestich rokoch sa objavila v 27 epizódach populárneho seriálu, vďaka čomu bola veľmi populárna.

Počas práce na Seinfelde sa Estella objavila aj v niekoľkých ďalších projektoch, vrátane filmov Downhill Willie (1996), Out to Sea (1997) a My Giant (1998).

So začiatkom nového tisícročia sa Estelle začala viac zameriavať na hlasové herectvo, no stále vystupovala v mnohých vystúpeniach na obrazovke. V roku 2001 mala menšiu rolu v romantickej komédii Dobrá rada v hlavných úlohách s Charliem Sheenom, Angie Harmon a Denise Richards, zatiaľ čo v rokoch 2005 až 2008 stvárnila Muriel v televíznom komediálnom seriáli The Suite Life of Zack & Cody. Potom si v roku 2010 zahrala v romantickej komédii Movin’ In po boku Alexa Yvesa, Griffa Firsta a Christy Carlson Romano a o dva roky neskôr sa objavila vo všetkých 12 epizódach krátkodobej série Greetings from Home.

Okrem toho bola obsadená do filmu CBGB, ktorý je príbehom o punk-rockovej scéne a úctyhodnom nočnom klube s rovnakým názvom, a mala menšiu úlohu v komediálnom televíznom filme The Slice z roku 2015.

Hlasové herectvo

Okrem účinkovania na obrazovke má Estelle aj úžasnú kariéru hlasovej herečky, ktorú začala v roku 1995 s hlasom Timonovej matky v animovanom seriáli Timon & Pumbaa. V roku 1999 si zahrala v animovanom seriáli The Brothers Flub av tom istom roku debutovala ako Mrs. Potato Head v animovanom filme Toy Story 2. V roku 2000 prepožičala svoj hlas Mrs.

Estelle Harris, ktorá vyjadruje hlas Mrs Potato Head v Toy Story 2 a 3, dnes 4. apríla oslavuje narodeniny ~Simba

pridané Bol raz jeden príbeh starý ako čas na Pondelok 4. apríla 2016

Duckstein v animovanom seriáli Queer Duck, zatiaľ čo v rokoch 2004 až 2005 bola hlasom Luly v animovanom seriáli Dave the Barbarian. Od roku 2009 do roku 2014 dala svoj hlas Ozovej mame v televíznom seriáli Fanboy & Chum Chum a od roku 2014 do roku 2015 nahovorila Peg-Leg Peg z Jakea a pirátov zo Never Land Pirates a potom odišla do dôchodku.

Kde je teraz Estelle Harris?

Od odchodu do dôchodku žije Estelle jednoduchým životom mimo mediálneho rozruchu, momentálne žije so svojím manželom vo West Hollywood v Kalifornii.

V roku 2019 sa však vrátila k hlasovému herectvu, len aby si zopakovala rolu Pani Zemiakovej hlavy vo štvrtom pokračovaní obľúbeného animovaného filmu Príbeh hračiek.

Estelle Harris Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad

Estelle je uznávaná herečka a s približne 100 úlohami počas svojej kariéry sa jej bohatstvo výrazne zvýšilo. Podľa dôveryhodných zdrojov sa čistý majetok Estelle Harris odhaduje na 5 miliónov dolárov od polovice roku 2020.

Estelle je vysoká 5 stôp 4 palce (1,64 m), pričom váži približne 143 libier ~ 65 kg – v jej veku sú dôležité štatistiky nepodstatné, no nie je prekvapením, že má sivé vlasy a hnedé oči.

Osobný život Estelle Harris, manželstvo, manžel

Estelle bola vydatá viac ako 65 rokov za Sy Harris, svadobný obrad sa konal v roku 1953 a obaja spolu privítali dvoch synov a dcéru. Jej manžel Sy bol predajcom ošetrenia okien, hoci sa raz objavil vo filme Destiny, West! v roku 1960.

Estelle Harris News, fakty

Pred prestávkou ako herečka sa Estelle objavila v mnohých reklamách, vrátane veľmi populárnej reklamy, v ktorej spievala chvály na Handi-Wrap II. Bola taká populárna, že za rok účinkovala v 23 reklamách.

Ešte v roku 2013, Estelle ozvala sa a oznámila, že prežila rakovinu , aj keď neprezradila, aký typ rakoviny má, len priniesla šťastnú správu, že úspešne podstúpila liečbu rakoviny. Odvtedy nemá žiadne zdravotné obavy.
Estelle spoznáte podľa jej vysokého chrapľavého hlasu.

Kvôli jedinečnej postave Estelly Costanzovej boli ona a Jerry Stiller niekoľkokrát vyhlásení za najlepších televíznych rodičov. Jej partner Seinfeld, Jerry Stiller nedávno zomrel , začiatkom mája 2020 – mal 92 rokov.