• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Devin Ratray (aka Buzz na „Home Alone“)? Bio

Kde je dnes Devin Ratray (aka Buzz na „Home Alone“)? Bio

ObsahKto je Devin Ratray?

Devín Ratray je pomerne talentovaná osobnosť – je nielen hercom, ale aj producentom a spisovateľom, ktorý je však azda najznámejší vďaka účinkovaniu v úlohe Buzza McCallistera v rodinných komédiách Sám doma (1990) a Sám doma 2 : Stratení v New Yorku (1992). Okrem toho je všeobecne uznávaný za to, že sa objavil ako staniol Kevin vo webovej sérii The Tick od Amazon Video.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veselé Vianoce, špinavé zvieratá. Z môjho Times Square, v posledných dňoch desaťročia. Skôr ako mi klesnú gule.

Príspevok zdieľaný používateľom Devín Ratray (@devinratray) 25. decembra 2019 o 2:34 PST

Raný život, rodina a vzdelanie

Devin D. Ratray bol narodený v New Yorku, USA, v znamení zverokruhu Kozorožca dňa 11thjanuára 1977, do rodiny herca Peter Ratray a Ann Willis . Má americkú národnosť a biele etnikum a má brata menom Luke. S takým silným rodinným putom k filmovému priemyslu niet divu, že Devin sám urobil úspešnú hereckú kariéru.

Keď už hovoríme o jeho vzdelaní, v roku 1994 maturoval na slávnej NYC Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts a neskôr sa zapísal na New York University’s School of Visual Arts.

Herecká kariéra

Devin's herectvo debutoval vo veku iba deväť rokov, keď bol v roku 1986 obsadený do úlohy Neila Keeneyho v mysterióznom trileri Where Are the Children?. V roku 1988 sa objavil v komediálnom filme Zits, ako aj v dobrodružnom rodinnom filme The River Pirates, predtým, ako získal opakovanú úlohu Gusa Stafforda v televíznom komediálnom seriáli Heartland v roku 1989. Neskôr v tom istom roku sa objavil v úlohe tyrana Ronnieho. Coleman v rodinnej komédii Little Monsters, po ktorej nasledovalo vystúpenie v komediálnom filme Worth Winning.

K väčšej význačnosti Devín prišiel v roku 1990, keď bol obsadený do vedľajšej úlohy Buzz , Najstarší súrodenec hlavného hrdinu Kevina, ktorého stvárnil Macaulay Culkin, v komediálnom filme Chrisa Columbusa, ktorý bol dvakrát nominovaný na Oscara Sám doma , ktorý si túto rolu zopakoval v roku 1992 v druhom z piatich dielov série Home Alone s názvom Home Alone 2: Lost in New York. Po úspechu týchto zásnub sa v nasledujúcom roku Ratray objavil v komediálnom filme Dennis the Menace.

V roku 1996 Devín sa objavil v epizóde kriticky chváleného televízneho kriminálneho seriálu New York Undercover, po ktorom bol obsadený ako Cal v dráme z roku 1997 Strong Island Boys. Po niekoľkoročnej prestávke sa v roku 2004 vrátil na filmové plátno v rodinnej komédii Princ a ja. Potom urobil sériu hosťovania v populárnych televíznych seriáloch, ako je Zákon a poriadok a jeho vedľajšia séria Law & Order: Criminal Intent, než sa objavil v roku 2006 v komediálnom filme Slippery Slope.

V roku 2007 bol vybraný do romantickej komédie The Cake Eaters, ako aj do mysteriózneho thrilleru Serial.

Do konca rokov 2007 a 2008 Zranený sa nadmerne snažila „získať srdce“ Condoleezzy Riceovej, ktorá v tom čase pôsobila ako ministerka zahraničných vecí USA, posielaním jej hudobných milostných listov. Sledoval ju dokonca na jej cestách medzi štátmi New York, Colorado, Alabama a Washington D.C. v snahe stretnúť sa s ňou osobne. Všetky tieto pokusy zdokumentoval a preniesol do dokumentárneho filmu s názvom Courting Condi, ktorý vyšiel koncom roka 2008.

Rok 2009 bol pre Devina dosť rušný, pretože k svojim filmom pridal niekoľko nezabudnuteľných vystúpení na obrazovke. portfólio , ako sú filmy Víťazná sezóna, Náhradníci a Lietajúce nožnice, ako aj televízne seriály Nadprirodzené . V roku 2011 Zranený sa objavil v komediálnom filme Skutočná Bromance ktorý tiež napísal a neskôr v roku ho bolo možné vidieť v horore Elevator a potom v epizóde televízneho seriálu Dobrá manželka.

pridané Devín Ratray na Streda 23. decembra 2015

Do centra pozornosti Devin vstúpil v roku 2013, keď sa objavil v šesťkrát nominovanom komediálnom filme Nebraska na Oscara, neskôr v roku nasledoval v kriticky oceňovaných filmoch Blue Ruin a R.I.P.D.. Do roku 2015 sa objavil v televíznych seriáloch ako Elementary a Louie, predtým ako si zahral v romantických komediálnych filmoch 3rd Street Blackout a Construction. Počas roka 2016 Zranený hral v životopisnom filme The Lennon Report, po ktorom nasledovalo vystúpenie v komediálnom filme Masterminds. Skutočný prelom v Devín Jeho herecká kariéra sa odohrala v roku 2017, keď získal opakujúcu sa rolu staniolu Kevina vo webovom seriáli The Tick.

Okrem tohto podniku v rokoch 2017 až 2018 hral aj ako Nate Henry v televíznom kriminálnom seriáli Mosaic. Niektoré z jeho najnovších angažmánov na obrazovke zahŕňajú vystúpenia v televíznych seriáloch Chicago Med a Russian Doll, ako aj v kriminálnom komediálnom filme Hustlers, nominovanom na Zlatý glóbus za rok 2019, s Jennifer Lopez v hlavnej úlohe.

Čistá hodnota

To bolo odhadnuté podľa autoritatívne zdroje že celkové čisté imanie Devina Ratraya k polovici roku 2020 je takmer 600 000 dolárov, ktoré úplne získal počas svojej kariéry vo filmovom priemysle, ktorá trvá viac ako 34 rokov od roku 1986.