• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Daren Kagasoff? Čistá hodnota, priateľka, rodina

Kde je dnes Daren Kagasoff? Čistá hodnota, priateľka, rodina

Daren Maxwell Kagasoff je americký herec, narodený 16. septembra 1987 v Encino, Kalifornia, USA. Pravdepodobne je najlepšie známy pre svoju hlavnú úlohu Rickyho Underwooda vo filme Tajný život amerického tínedžera, ktorý debutoval v roku 2008.

ObsahRaný život a vzdelanie

Kagasoff sa narodil ako syn Elise a Barryho Kagasoffových, prostredný z troch detí so starším bratom Justinom a mladšou sestrou Natalie. Jeho rodina je ruského a poľského pôvodu.

Darren navštevoval Montclair Preparatory, kde hral v jeho baseballovom tíme. V rozhovore z roku 2008 s Sedemnásty časopis , keď mal 17 rokov, opísal sa ako „rebel“. Prezradil aj informácie o svojom stredoškolskom živote: ‚Dostal som veľmi zlé známky, takže som pred otcom skryl vysvedčenie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Deň otcov fade n stache

Príspevok zdieľaný používateľom Darren Kagasoff (@darenkagasoff) 21. júna 2020 o 13:23 PDT

Moja mama do toho bola tiež, pretože vedela, že bude zúrivý. Pravdepodobne by som išiel do výcvikového tábora. Vážne!‘.

Po maturite na strednej škole navštevoval Štátnu univerzitu v San Franciscu, ale mal problémy nájsť svoju skutočnú vášeň: „Študoval som v San Francisco State Business Management a v ničom som si nevedel nájsť svoje miesto. Moje srdce už nebavilo bejzbal, a to je dôvod, prečo som tam išiel, takže nastal čas skutočne zistiť, čo chcem robiť.

Odišiel z vysokej školy a odišiel domov, odkiaľ začal robiť konkurzy do rôznych inscenácií ako herec.

Kariéra

Prvé kroky

Darrenovou prvou hereckou príležitosťou bola postava Tima, jedna z hlavných úloh v adaptácii hry Erica Bogosiana z filmu Suburbia v divadelnom centre Whitmore-Lindley. Táto príležitosť povzbudila Darrena, aby začal študovať herectvo, keď projekt skončil, a pokračoval v konkurzoch na ďalšie produkcie.

Tajný život amerického tínedžera: 2008 – 2013

Jeden z ďalších Darenových konkurzov získal súhlas režisérky Brendy Hamptonovej, ktorá ho osobne vybrala do hlavnej úlohy. Tajný život amerického tínedžera . Príbeh je o Darenovej postave Rickyho Underwooda a jeho vzťahu s Amy Juergens, ktorú stvárnila Shailene Woodley, keď sa náhodou stanú rodičmi tínedžerov po vzťahu na jednu noc a začne sa medzi nimi komplikovaný milostný príbeh.

V kontraste s láskavosťou a nevinnosťou, ktorá charakterizuje Amy Juergens, je postava Rickyho Underwooda zlý chlapec s promiskuitnou povesťou. Ako však príbeh napreduje, objavujú sa ďalšie vrstvy jeho osobnosti a publiku sa predstavuje Rickyho búrlivá minulosť a príbeh zneužívania v detstve.

Séria ABC získala dobré recenzie a veľký súhlas publika, nakoniec mala 100 epizód a vysielala sa päť rokov. Toto je doteraz najznámejšia a najznámejšia rola Darena Kagasoffa, ktorá mu v roku 2009 vyniesla cenu Teen Choice Award v kategórii Choice Summer TV Star: Muž.

Zároveň sa Daren objavil v rôznych televíznych reláciách, ako napríklad The Tyra Banks Show v roku 2009, a bol moderátorom cien Teen Choice Awards a Much Music Video Awards v roku 2010.

Ouija a ďalšie projekty: 2014 – 2019

Kagasoff pokračoval vo svojej hereckej kariére v roku 2014, obsadený v televíznom seriáli Blue s Juliou Stilesovou, ktorej postava sa Blue snaží utajiť svoju tajnú minulosť pred jej synom.

Ďalším Kagasoffovým hereckým projektom bola postava Alexa Sheathesa v televíznom filme Delirium. Film sa sústreďuje na Lenu Holowayovú, ktorá žije vo svete, kde je láska považovaná za chorobu. Po tejto úlohe sa Daren objavil ako Eric Bates v pilotnej kapitole Stalkera, televízneho seriálu s kriminálnou tematikou, ktorý je zameraný na skupinu detektívov z Los Angeles.

Kagasoffova ďalšia úloha prišla, keď bol obsadený do hlavnej úlohy Trevora vo filme Ouija z roku 2014. Hororový film rozpráva príbeh o skupine priateľov, ktorí prostredníctvom dosky Ouija prebúdzajú hnev zlých duchov. Napriek zmiešaným kritikám bol film úspešný a je jednou z Kagasoffových najuznávanejších rolí.

Kagasoff sa ďalej objavil v roku 2014 ako Hunter v siedmich epizódach televízneho seriálu Red Band Society. Dramatický seriál stanice FOX je príbehom skupiny tínedžerov, ktorí sa vyrovnávajú so svojimi chorobami počas spoločného života v nemocnici. Seriál sa vysielal rok.

V roku 2015 sa Kagasoff objavil v televíznom filme Paradise Pictures ako Wyatt Osborne.

Príbeh napísal Rick Muirragui a odohráva sa v Hollywoode 40. rokov minulého storočia. Po tejto produkcii mal Kagasoff len menšie úlohy až do roku 2017, kedy bol obsadený ako Gordon v epizóde Imposters z akčnej série :S.W.A.T.

Uplynuli ďalšie dva roky, kým Kagasoff získal ďalšiu významnú úlohu, tentoraz v seriáli The Village ako právnik Gabe Napolitano, jedna z opakujúcich sa postáv televízneho seriálu z roku 2019. Príbeh sleduje život obyvateľov bytového domu na Manhattane a ich prepletené životné skúsenosti napriek rozdielom medzi nimi.

Osobný život

V rozhovore v roku 2009 sa Kagasoff rozhodol pre Seventeen Magazine prezradiť niektoré detaily zo svojho romantického života: „Chcem dievča, ktoré mi dovolí robiť si vlastné veci, ale ktoré bude celý čas vedľa mňa, pretože viem, že podporoval by som ju.

A bozkávanie je pre mňa veľká vec! Musíš sa dobre bozkávať.' Tiež poprel, že by mal pravidlá zoznamovania: „Naozaj nie. Keď stretnem dievča, ktoré sa mi páči, na druhý deň jej zavolám. Nehrám na pravidlo troch dní. mozno je to psycho. Ale zvyčajne mám pocit, že som jej mal v tú noc zavolať!‘.

V tom istom rozhovore sa otvoril o svojej priateľke zo strednej školy a o tom, čo ho naučil dlhodobý vzťah s ňou: ‚Na strednej škole som sa určite naučil nikdy sa nezamilovať, pretože to jednoducho preberá tvoj mozog. Boli sme jeden pre druhého takí psychotickí, že mi na ničom inom nezáležalo. Bolo toho priveľa. Vzťahy sú dôležité, ale sústreďte sa na všetky dôležité veci. Ujasnite si, čo chcete’.

Kagasoff sa rozhodol udržať svoj doterajší osobný život mimo centra pozornosti, no chýry o jeho romantických partnerkách už nejaký čas kolujú. Počas svojho pôsobenia vo filme The Secret Life of the American Teenager bol romanticky spojený so svojou kolegyňou Shailene Woodley. Kagasoff nikdy nepoprel klebety, ale po skončení série Woodley popieral vzťah rozhovor : „Už takmer päť rokov som doslova nemala priateľa. Nikdy som sa ani nespojil s nikým, s kým som pracoval na filme.

V roku 2013 bol romanticky spojený s herečkou Jacqueline Wood a boli odfotografovaní, ako sa bozkávajú na verejnosti, ale vzťah sa skončil.

Darren Kagasoff..

pridané Bollywood&Hollywood' na Nedeľa 4. decembra 2016

V roku 2018 Wood údajne chodil s Elanom Ruspolim, ale od roku 2020 neexistujú žiadne informácie o Kagasoffovom súčasnom partnerovi, ale je známe, že nie je ženatý.

Čistá hodnota

V dôsledku svojej práce ako herec od roku 2008 má Daren Kagasoff odhadovanú čistú hodnotu 2 milióny dolárov.

Vzhľad

Daren Kagasoff je muž bieleho etnika. Má hnedé vlasy a oči a meria 1,83 m. Má štíhlu, ale silnú postavu.

Zaujímavosti

Prezradil, že prvý bozk mal, keď mal 13 rokov.

Povedal, že jeho previnilým potešením bolo sledovať Dancing with the Stars a tiež prezradil, že jeho celebritou bola Kate Winslet.

Člen jeho rodiny, ku ktorému má najbližšie, je jeho matka.

Hovorí, že jeho najhorším zvykom je prokrastinácia.

Keď sa ho opýtali na jeho osobnosť počas jeho dospievania, odpovedal: „Raz na strednej škole mi táto skupina chlapcov na Halloween vykradla auto. Bol som na ceste vyzdvihnúť svoju priateľku na párty, ale namiesto toho som išiel za nimi. Niektorých som udrel do tváre, ale povedzme, že to bolo prvýkrát, čo som dostal kopačky. V tú noc som si musel dať 25 stehov pod pravé oko!‘

V súčasnosti je aktívny Instagram.