• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Daniel Curtis Lee? Čistá hodnota, manželka – Biografia

Kde je dnes Daniel Curtis Lee? Čistá hodnota, manželka – Biografia

ObsahKto je Daniel Curtis Lee?

Daniel Curtis Lee sa narodil 17. mája 1991 v Jacksone, Mississippi, USA. Je to rapper, herec a komik, pravdepodobne najlepšie známy tým, že je v televíznej show Nickelodeon Ned's Declassified School Survival Guide, kde stvárňuje postavu Simona Cookieho Nelsona-Cooka. Pracoval aj na šou Zeke & Luther.

Čistá hodnota Daniela Curtisa Leeho

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Daniela Curtisa Leeho odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou herectva v tejto profesii od roku 2001, hoci v jeho živote bol bod, v ktorom väčšinu hereckých projektov odmietol. nedávno sa vrátil do práce.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tento muž mi dal toľko inšpirácie počas mojej mladosti a ranej dospelosti. Stelesňoval dôveru, intelekt, oddanosť, vášeň a prípravu. #kobe #mambamentality #losangeles #koza #lakers #RIP

Príspevok zdieľaný používateľom Daniel Curtis Lee (@daniel_curtis_lee) 26. januára 2020 o 12:29 PST

Early Life a Nickelodeon

Daniel Curtis vyrastal v Jacksone, no jeho rodina sa neskôr presťahovala do neďalekého Clintonu, kde strávil väčšinu svojho detstva. V mladom veku túžil po kariére v oblasti herectva a svoju šancu našiel, keď sa dozvedel, ako sa niektorí detskí alebo dospievajúci herci pokúšali získať zmluvy s populárnymi sieťami, ako je Nickelodeon.

Nickelodeon funguje od konca 70. rokov minulého storočia a zameriava sa na programovanie pre deti. V priebehu rokov si sieť získala popularitu, čo ju viedlo k vytváraniu rôznych programových blokov a sesterských kanálov. Niektoré z ich súčasných programov sa zameriavajú na vekové skupiny, ako sú tínedžeri, predškoláci, deti a predškolskí študenti. Patria sem Nick Jr., Nicktoons a TeenNick.

Prehliadka je známa svojou vyhradenou kreslenou zostavou a partnerstvom s DreamWorks Animation pri vytváraní tematických relácií, ako sú Tučniaky z Madagaskaru. Často tiež robia originálne filmy na základe svojich franšíz, ako aj niektoré vlastné originálne príbehy.

Herecké začiatky – Ned’s Declassified School Survival Guide

V roku 2002 Lee zaznamenal svoj prvý profesionálny herecký projekt, keď sa objavil v menšej úlohe v epizóde Prvý pondelok. Relácia bola odvysielaná na CBS ako náhrada v polovici sezóny v roku 2002 so zameraním na Najvyšší súd USA a ich účasť počas prezidentských volieb v roku 2000. Mala podobnú premisu ako iná relácia Súd, obe neboli úspešné.

jpeg

Po tomto vystúpení sa stal hosťom relácie Štít v ktorom hral Michael Chiklis., a rozpráva príbeh o experimentálnej divízii losangeleského policajného oddelenia (LAPD), ktorá sa zameriava na znižovanie kriminality v zločineckej oblasti mesta. Prehliadka sa inšpirovala policajným škandálom Rampart Division v 90. rokoch.

V roku 2004 si zaistil jednu zo svojich najvýznamnejších rolí, keď sa stal súčasťou Nickelodeon pre show. Nedova odtajnená príručka prežitia v škole . Ako show označuje, rozpráva príbeh skupiny priateľov, ktorí prechádzajú rôznymi výzvami školy.

Niektoré aspekty šou, ktorým sa priatelia venujú, sú aspekty ich života, ako je popularita, šport, láska a známky. Prehliadku vytvoril Scott Fellows, ktorý je známy svojou prácou ako hlavný spisovateľ The Fairly OddParents.

Nedov odtajnený úspech a Zeke & Luther

Daniel Curtis zostal so šou počas celej jej trojsezónnej série, pričom väčšina epizód bola natočená v La Mesa Junior High a počas celej doby mala dobré hodnotenia. Boli vydané DVD s predstavením. Po jeho skončení sa hovorilo, že sa vyvíja spin-off, ale nikdy sa nepokračovalo, pretože Scott Fellows mal nový projekt, zatiaľ čo Daniel sa zaviazal k show Zeke a Luther . Jeho hviezda Lindsey Shaw sa tiež presunula do inej šou.

Zeke a Luther tentoraz bola show, ktorá bola súčasťou Disney, na ich sesterskom kanáli Disney XD. Na šou pracoval spolu s Ryanom Newmanom, Hutchom Danom a Adamom Hicksom. Prehliadka rozpráva príbeh titulárneho dua, ktorí sú nadšencami korčuľovania. Prehliadka predstavuje ich nešťastia a ich pokrok v živote s niektorými z ich priateľov, rodinných príslušníkov a známych. Počas svojho pôsobenia stvárnil blízkeho priateľa dua Kornelius Koko Jonesworth. Jeho postava je považovaná za jedného z najlepších korčuliarov v meste a spočiatku bola ich rivalom, než sa všetci spriatelili.

Nedávne snahy

Zeke & Luther bežali tri sezóny, kým sa príbeh skončil. Počas tejto doby sa Daniel ujal ďalších projektov vrátane dvojdielnej úlohy v Good Luck Charlie, ďalšej relácii Disney Channel, ktorá sa zameriava na rodinu, keď napreduje s novým členom rodiny, titulárnym Charliem. Lee prepožičal svoj hlas aj televíznemu špeciálu Disney Pixie Hollow Games, v ktorom sa objavili aj hlasy Lucy Liu Raven-Symone a Mae Whitman. Prehliadka rozpráva príbeh víly Never Land, vrátane Tinker Bell, a mala byť sériou filmov, ale producenti sa uspokojili s televíznym špeciálom.

Jeho posledný televízny projekt bol v epizóde seriálu Radosť ktorý sa vysielal na Foxe a objavil sa krátko po tom, ako Zeke a Luther skončili. Prehliadka sleduje titulárny klub radosti na fiktívnej strednej škole spolu s ich rôznymi výzvami a spoločným životom v klube. Prehliadka bola na začiatku veľmi populárna, pozdvihla mnohých členov obsadenia v šou a počas svojho trvania získala množstvo ocenení, dokonca aj s drastickými zmenami v jej členoch. Prehliadka sa nakoniec spomalila a koniec bol ohlásený v roku 2015 po oživení v posledných niekoľkých sezónach.

Sedem rokov bol Lee neaktívny, pravdepodobne dokončil svoje vzdelanie mimo priemyslu. Neskôr sa vrátil a objavil sa v malej úlohe v nezávislom filme Večerná inštalácia.

Osobný život

Daniel Curtis je slobodný a o svojich romantických snahách veľa nehovorí. Vyznáva svoju lásku k hudbe, najmä k rapovému žánru, pričom počas svojho pôsobenia ako tínedžerská hviezda vydal množstvo skladieb. V posledných rokoch priznal, že bol neaktívny, pretože chcel nájsť prielom v hudobnom priemysle a viac sa zamerať na svoje úsilie tam. Zostáva blízkym priateľom s kolegami z obsadenia Ned's Declassified School Survival Guide s hlavnou trojicou často. flákať sa spolu.