• Hlavná
  • Herci
  • Kde je dnes Bolo Yeung? Čistá hodnota, dcéra, manželka. mŕtvy?

Kde je dnes Bolo Yeung? Čistá hodnota, dcéra, manželka. mŕtvy?

ObsahKto je Bolo Yeung?

Yang Sze sa narodil 3. júla 1946 v Guangzhou, Guangdong, Čína. Je to bojový umelec, herec a bývalý súťažný kulturista, ktorý sa preslávil svojou darebnou úlohou vo filme Brucea Leeho Enter the Dragon, v ktorom stvárnil Bolo. Neskôr spolupracoval s Jean-Claude Van Dammom na filme Bloodsport.

Bohatstvo Bolo Yeunga

Začiatkom roku 2020 má Bolo Yeung čisté imanie odhadované na viac ako 1,5 milióna dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v herectve. Aj keď mal veľa rolí v Hollywoode, dosiahol úspech aj v kulturistike a pracoval ako tréner bojových umení, čo mu pomohlo vybudovať bohatstvo.

Ahojte všetci... Ste najlepší!!

pridané Bolo Yeung na Sobota 22. apríla 2017

Skorý život

Bolo vyrastal v Guangzhou, syn miestneho obchodníka. V mladom veku sa začal veľmi zaujímať o kung-fu a študoval u niekoľkých majstrov vo svojej lokalite. To nakoniec viedlo k jeho láske k tai chi, bojovému umeniu známemu svojou meditáciou a zdravotnými výhodami – hoci je často zobrazované ako cvičenie pre starších ľudí, bojové umenie je známe aj pre svoju schopnosť byť použité v boji. Tai chi sa zameriava na obranu, pričom mnohí jeho cvičenci sa učia využívať nepriateľské útoky a hybnosť proti nim. V priebehu rokov sa vyvinulo mnoho foriem tai chi, hoci jeho počiatky siahajú do dediny Chen a najstaršej formy tai chi.

Počas vzostupu komunizmu v Číne bolo všade naokolo zistené porušovanie ľudských práv a násilie. Aby unikol pred akýmkoľvek súdom, Bolo využil príležitosť ísť do časti Číny najbližšie k Hong Kongu, kde mohol preplávať nebezpečnú oblasť známu ako Deep Bay. Mnoho Číňanov sa uchýlilo k tomuto úsiliu, aby sa pokúsili o útek, pričom niektorí z nich uspeli a našli si nový domov v Hongkongu.

Posilňovanie a začiatky kariéry

Počas života a práce v Hong Kongu si Bolo vyvinul lásku ku kulturistike a stal sa častým návštevníkom miestnej telocvične.

Rýchlo si vybudoval mohutnú postavu a v tejto lokalite súťažil na kulturistických súťažiach. Nakoniec vyhral súťaž Mr. Hong Kong, ktorá sa koná s cieľom určiť konkurenta pre Mr. World. Jeho mohutná postava ho viedla k tomu, že si ho všimli viacerí filmoví producenti a jeho najskoršia spolupráca bola s najväčšou hongkonskou filmovou produkčnou spoločnosťou Shaw Brothers.

Počas tohto obdobia sa objavil v niekoľkých filmoch, väčšinou stvárnil záporáka, vrátane Angry Guest, The Deadly Duo a The Heroic Ones. Po odchode zo spoločnosti sa trochu venoval komerčnej práci a pri natáčaní reklamy na cigarety Winston áno stretnúť sa kolega z bojových umení Bruce Lee.

V tom čase sa Lee začínal stávať populárnym aj vo filmovom priemysle, vďaka jeho schopnostiam v bojových umeniach a vzostupu popularity kung-fu filmov. Títo dvaja sa stali priateľmi a to by nakoniec viedlo k Boloovmu medzinárodnému prielomu.

Zadajte draka a ďalší úspech

Yeungovo priateľstvo s Bruceom Leem by ho priviedlo k tomu, aby sa stal študentom slávneho bojového umelca. Páčila sa mu Leeova filozofia bojových umení skúšať rôzne štýly, používať to, čo bolo potrebné, a zahadzovať to, čo nebolo užitočné.

Jeho postava v kombinácii s jeho vášňou oslovila Leeho a čoskoro bol požiadaný, aby sa stal súčasťou jeho filmu Vstúpte do Draka , čo by bol jeden z najikonickejších Leeových filmových projektov. Film vyšiel mesiac po Bruceovej smrti a bol veľmi úspešný v pokladniach – je považovaný za jeden z najlepších filmov o bojových umeniach všetkých čias.

Spolu s Leem získalo uznanie z filmu mnoho ďalších bojových umelcov vrátane Leunga. Pár rokov po Lee’s dať h, spomenul, aká česť mu bolo, že sa mohol spriateliť s mužom ako Bruce Lee, keďže už nikdy nebude nikto taký ako on.

Ako desaťročie postupovalo, získaval viac filmových projektov, väčšinou v darebáckej úlohe.

Neskôr Kariéra

Až vo filme Bloodsport v roku 1988 pokračoval v budovaní mena, keď pracoval po boku Jeana-Clauda Van Damma. Hrajúc úlohu Chong Li, Bolo tiež tvoril a blízke priateľstvo s Van Dammom. Film bol tiež veľmi úspešný v pokladniach a je jednou z prvých hlavných úloh Jeana-Clauda, ​​ktorá ho presadila v mainstreamovej kinematografii. Neskôr odporučil Boloovi, aby s ním spolupracoval vo filme Double Impact, ktorý sa odohráva vo východnej Ázii s režisérom Sheldonom Lettichom na čele.

Potom mal trochu problémy, pretože nebol schopný často navštevovať USA kvôli nedostatku podpory. Pôvodne sa mal presťahovať do USA s Bruceom Leem, ale kvôli jeho smrti mu trvalo viac ako desať rokov, kým bol schopný dôslednejšie prevziať úlohy.

Nakoniec sa stretol a spriatelil sa s režisérom Jalal Merhim, ktorý ho obsadil do svojho debutového filmu Fearless Tiger, a obaja pokračovali v spolupráci na Tigrích pazúroch a TC 2000. V neskoršej časti svojej kariéry začal brať menej filmovej práce, objavil sa v z času na čas niekoľko nezávislých funkcií. Vzácne sa objavil ako hlavný hrdina vo filme Blizhniy Boy: The Ultimate Fighter.

Objavil sa aj v šou bojovník produkoval Cinemax, projekt vytvorený z pôvodných spisov Brucea Leeho, plánujúci televíznu show.

Osobný život

Bolo je ženatý, aj keď o svojom vzťahu veľa nehovorí a svoju identitu tají, hoci majú dvoch synov a dcéru. Aj keď je už dávno na dôchodku zo súťažnej kulturistiky, zostáva veľmi aktívny na scéne ako súčasť Hong Kong Gym Business Association a Taipei International Bodybuilders Squad. Pokračuje vo forme aj vo svojich 70 rokoch a dôsledne cvičí Tai Chi. Dokonca sa naučil Wing Chun, bojové umenie, ktoré spopularizovali Bruce Lee aj jeho majster Ip Man.