Kde je dnes Billi Bruno? čo robí teraz? Životopis

ObsahKde je dnes Billi Bruno? čo robí teraz?

Sarah Russo, známejšia pod profesionálnym menom Billi Bruno, sa narodila v Los Angeles, Kalifornia, USA, 20. júla 1997 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je to herečka, ktorá je pravdepodobne stále známa tým, že stvárnila Gracie Mabel v romantickom komediálnom seriáli Podľa Jima, ktorý prebiehal od roku 2001 do roku 2009. V seriáli hrali Jim Belushi, Courtney Thorne-Smith a Larry Joe Campbell a nasledovala macho. muž a jeho žena a deti.

pridané Od Bruna na Streda 11. mája 2011

Séria bola nominovaná na 21 cien vrátane štyroch cien Primetime Emmy. Billi je na hereckom dôchodku od roku 2011 a momentálne sa sústreďuje na výchovu svojej dcéry.

Detstvo a vzdelanie

Billi vyrastala v Los Angeles spolu s tromi staršími sestrami, z ktorých dve sú Hailey a Chelsea Bruno, ktoré sa tiež stali herečkami – ich otec pracuje ako školník, zatiaľ čo ich matka je divadelná herečka.

Kariéra herečky

Billi sa začal zaujímať o herectvo po zápise na miestnu základnú školu a začal sa objavovať v školských hrách, ako aj v niekoľkých hrách v miestnom divadle.

Billi skutočne odštartovala svoju hereckú kariéru tým, že sa objavila v seriáli séria Podľa Jima v roku 2001 v ňom vystupovala aj s dvomi skladbami s názvom Camptown Races v epizóde Crush v roku 2001 a Bingo was His Name-O v epizóde The Receipt v roku 2002. Bola nominovaná na štyri ceny Young Artist Awards za najlepší výkon v Televízne seriály v rokoch 2002, 2004, 2005 a 2006, ale žiadne nevyhrali.

V roku 2005 sa Billi objavila v dokumentárnom filme Forever in Our Hearts: The Making of Documentary, ktorý režíroval a napísal Damon Harman a v ktorom si zahrali aj Mitch Allan a Andrew Bryniarski.

Film mal rozpočet 250 000 dolárov, ale získal pomerne slabé recenzie, pretože má hodnotenie 2,3/10 na webovej stránke IMDb.com s hodnotením filmov a televíznych seriálov.

V roku 2009 sa vo veku 12 rokov objavila v hudobnom videu Celebrity od Brada Paisleyho, ktoré sa stalo hitom a od jeho nahrania na YouTube 2. októbra 2009 ho videlo takmer sedem miliónov krát. Počas štúdia na strednej škole bola fyzicky aktívna, keďže hrala rôzne športy ako futbal a lakros, ale väčšinou sa zamerala na herectvo a zúčastňovala sa konkurzov na roly vo filmoch a televíznych seriáloch.

Po imatrikulácii v roku 2015 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale ísť za svojím snom stať sa slávnou herečkou.

Billi sa najnovšie objavil v krátkom komediálnom filme 3. séria podľa Jima z roku 2011, v ktorom hrali Taylor Atelian, Dan Aykroyd a Jim Belushi a ktorý bol fanúšikmi dobre prijatý.

Milujte život a vzťahy

Billi tají detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií a verí sa, že má so svojou láskou zo strednej školy dlhodobý vzťah odo dňa, keď sa stretli v roku 2015.

Dňa 29. apríla 2017 Billi porodila svoju dcéru Milu Grace, ale nezdieľala nič o otcovi dievčatka a len pár dní po pôrode odovzdala fotku, na ktorej je ona sama, Mila a záhadný muž, ktorý je veril, že je Milin otec. Billi sa nevydala, ale jej fanúšikovia veria, že momentálne žije so svojím priateľom a že spolu vychovávajú svoju dcéru.

Ďalšia fáma hovorí, že Billiin priateľ ju opustil krátko po tom, čo sa rozhodla nechať si dieťa a nie ísť na potrat, a že jej súčasný priateľ nie je Milin biologický otec. Nič z toho nepotvrdila ani Billi, ktorá si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba.

Záľuby a iné záujmy

Billi rada trávi svoj voľný čas vonku a berie svoju dcéru na prechádzky, užíva si pobyt v parkoch a lesoch a od tínedžerstva je fanúšičkou kempovania.

Rada počúva popovú hudbu, pričom medzi jej obľúbených interpretov a kapely patria Justin Bieber, The Weeknd a Jonas Brothers. Billi je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, zatiaľ čo jej obľúbené „zvieratá“ sú papagáje a sliepky. Rada sa venuje dobrovoľníctvu a charitatívnej činnosti s niekoľkými charitatívnymi organizáciami, ktorých cieľom je uľahčiť život vojnovým veteránom a znevýhodneným deťom.

Billi rada pozerá filmy a jedáva popcorn neskoro v noci a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Johnny Depp, Bruce Willis a Kate Winslet, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú franšízy Piráti z Karibiku, Pulp Fiction a Eternal Sunshine of nepoškvrnená myseľ.

Vzhľad a čistý majetok

Billi má 23 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,63 metra a váži okolo 55 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.