• Hlavná
  • Herci
  • Kde je Bumper Robinson teraz? Manželka, čistá hodnota, etnická príslušnosť

Kde je Bumper Robinson teraz? Manželka, čistá hodnota, etnická príslušnosť

ObsahKto je Bumper Robinson?

Larry C. Bumper Robinson II sa narodil 19. júna 1974 v Clevelande v štáte Ohio v USA a je hercom, no najznámejším je svojou prácou v rôznych hlasových úlohách. Nahovoril Bumblebee v Transformers: Animated a tiež niekoľko komických postáv, vrátane Cyborga v Justice League: Doom a Falcona v Avengers Assemble.

Bohatstvo nárazníka Robinsona

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Bumper Robinson odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v hereckej profesii od začiatku osemdesiatych rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Deti 80-tych/90-tych rokov, kto iný ho chcel za priateľa lol?? #bumperrobinson ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Larry C. 'Bumper' Robinson II (narodený 19. júna 1974) je americký herec a hlasový umelec. Je známy svojimi úlohami ako Bumblebee a Blitzwing v Transformers: Animated, Falcon v Avengers Assemble a Cyborg v Justice League: Doom. Robinsonova prvá divadelná prestávka prišla ako syn postavy O. J. Simpsona vo filme Kokaín a modré oči (1983), televíznom filme CBS. O niekoľko rokov neskôr ho obsadili do úlohy mladého O. J. Simpsona vo filme Príbeh O. J. Simpsona (1995). V 80. rokoch hral Robinson Zammisa v Nepriateľskej bani, Clarencea v Amen, Jonaha Carvera v Dni našich životov a opakujúcu sa rolu Leona v Nočnom dvore NBC. Účinkoval v The Jeffersons, Gimme a Break!, Hill Street Blues, Matt Houston, Cagney & Lacey, Webster, Punky Brewster, The Facts of Life a Family Matters. Svoju hlasovú kariéru začal v The Flintstone Kids ako Philo Quartz, po ktorej nasledovala práca na Scooby-Doo, medzi inými. Robinsonova kariéra pokračovala do 90. rokov 20. storočia prácou na Star Trek: Deep Space Nine, televíznom filme FOX Generation X a reláciami ako Hangin' with Mr. Cooper, The Client, Touched by an Angel, The Steve Harvey Show, Sister, Sister a The John Larroquette Show. Za svoj výkon ako Jackie Jackson v miniseriáli ABC The Jacksons: An American Dream si vyslúžil nadšené recenzie, po ktorom sa pripojil k obsadeniu filmu A Different World ako Dorian Heywood. Hral aj Jareda Harrisa v Guys Like Us, Marcusa Millera v The WB's Three, opakujúcu sa rolu Ivana Ennisa v Living Single a Marcusa Wentwortha v Grown Ups od UPN a mnoho ďalších…. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #themelaninreport #themelaninreport82 #melanin #blackwomen #blackwoman #blackmen #blackpeople #spinricamédiáblacknewsmyview blogeri #blog #každodenný život #harlem #kultúra #novinky #brownskingirls ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Sledujte @themelaninreport82 pre recenzie produktov (správy, televízia, inšpirácia). Sledujte @graceofmelanin pre starostlivosť o pleť, telo a zdravie. Sledujte @gracecancook pre recepty a domácu kuchyňu.

Príspevok zdieľaný používateľom Melanínová správa (@themelaninreport82) 9. januára 2020 o 11:23 PST

Okrem hlasových úloh má za sebou aj niekoľko filmových projektov a je tiež stálou postavou v televíznych programoch.

Začiatky kariéry

Bumper sa v mladom veku túžil stať úspešným hercom a po ukončení vzdelania sa začal venovať profesionálnej práci na javisku. Dokonca aj v mladom veku pracoval na niekoľkých produkciách, kým v roku 1983 prerazil v televíznom filme Kokaín a modré oči po boku OJ Simpsona, kde hral syna svojej postavy. V tom čase sa Simpson ešte nezapojil do zločinu, ktorý definoval jeho život.

V osemdesiatych rokoch sa Bumperovi otvorili ďalšie príležitosti, keď sa objavil ako hosť v niekoľkých programoch, ako sú The Jeffersons, Punky Brewster a Family Matters. Zahral si aj postavu Leona Nočný súd ktorý sa vysielal na NBC a sleduje život mladého sudcu, ktorý pracuje na nočnej smene na mestskom súde na Manhattane, relácia bola počas svojho trvania, ktorý trval osem rokov, z veľkej časti úspešná. Približne v rovnakom čase našiel svoje prvé príležitosti v hlasovom herectve, počnúc karikatúrami The Flintstone Kids voicing Philo Quartz.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155345680387319&set=a.10151904413302319&type=3&theater

Deväťdesiate roky – pokračovanie hereckej práce

S postupujúcou Robinsonovou kariérou sa objavilo viac príležitostí na hlasové herectvo, ktoré robilo hlasovú prácu pre populárne karikatúry, ako je Scooby-Doo. Pred prácou na televíznom filme Generation X, kde stvárnil mutanta Monda, sa objavil aj v akčných programoch ako Star Trek: Deep Space Nine. Film je založený na rovnomennej sérii Marvel so zameraním na mladú skupinu mutantov odbočujúcich z X-Men. Potom hosťoval v reláciách Dotknutý anjelom, Sestra, sestra a Klient.

Za svoje účinkovanie v minisérii sa preslávil množstvom pozitívnych recenzií Jacksonovci: Americký sen , v ktorej stvárnil Jackieho Jacksona. Vysielalo sa na ABC a ako už názov napovedá, zameralo sa na známu rodinu Jacksonovcov v šoubiznise a ich čas ako úspešná skupina The Jackson 5 vrátane Michaela Jacksona a Janet. Potom bol obsadený v televíznom sitcome Iný svet, predtým, ako získal opakujúcu sa úlohu vo filme Living Single, ktorý vysielala stanica Fox, a sledoval životy priateľov žijúcich v Brooklyne.

Herectvo v roku 2000

V roku 2001 Bumper pracoval na filme The Old Settler, ktorý vydala PBS. Potom sa objavil v čínsko-americkom filme Flatland, kde spolupracoval s Dennisom Hopperom. Film bol natočený v Šanghaji, ale v USA si nezískal veľkú pozornosť. V roku 2003 sa stal súčasťou obsadenia animovanej šou Sabrina the Teenage Witch, kde vyjadril postavu Jamesa a Clifforda Weavera, pričom pracoval na 11 epizódach. Medzi ďalšie programy, ktoré mal v priebehu rokov, patrí The Game, CSI: NY a Bones.

V tomto desaťročí urobil krok smerom k ďalším projektom hlasového herectva, keď získal dôslednú prácu, nahovoril postavy pre Futurama a Pinky and the Brain, ako aj vo filme Disney Brother Bear, ktorý rozpráva príbeh chlapca, ktorý sa zmenil na medveď a musí sa prispôsobiť tomuto novému životu, keď hľadá spôsob, ako sa vrátiť do svojej ľudskej podoby. Stal sa tiež prominentným hlasom v Transformers: Animated, vyjadroval Autobot Bumblebee a postavy, Blackout a Blitzwing.

Nedávne projekty

Bumper v posledných rokoch naplno rozbehol svoju kariéru v oblasti hlasového herectva, a aj keď sa stále venuje niekoľkým hraným projektom, jeho prácu zaberá najmä čas na rôznych animovaných reláciách alebo videohrách.

Od roku 2013 do roku 2019 poskytol hlas Human Cannonball a Falcon pre animovaný seriál Avengers Assemble vysielaný na Disney XD. Počas práce na šou mal niekoľko ďalších projektov, ako napríklad Ultimate Spider-Man, Marvel Future Avengers a Lost in Oz. Jedným z jeho najnovších televíznych projektov je Soví domček ktorý sa vysiela na Disney Channel.

Vo videohrách jeho práca pozostáva predovšetkým z hier, ktoré súvisia s rôznymi intelektuálnymi vlastnosťami Disney. Podieľal sa aj na vývoji mnohých hier Lego. Medzi jeho pozoruhodnejšie projekty v posledných rokoch patrí Spider-Man, ktorý bol vydaný pre PS4 v roku 2018.

Hra má hráčov zapojených do príbehu Spider-Mana, ktorý sa snaží zastaviť darebáka Mistera Negativa v ovládnutí zločineckého podsvetia, zatiaľ čo v New Yorku dochádza k ďalšiemu vývoju. Film získal množstvo ocenení a bol vyrovnaný zvážiť o prestížny titul Hra roka. Pracoval aj na hre Rage 2, kde vyjadril niekoľko postáv v pokračovaní hry Rage z roku 2011, ktorú vytvorila spoločnosť Bethesda Softworks. Pôvodná hra mala veľký potenciál, no počas vydania ju pokazili nepredvídané chyby.

Osobný život

Bumper je ženatý s Katherine Penton a majú spolu dieťa. Nehovorí veľa o svojom partnerovi ani o ich rodinnom živote, radšej ich drží mimo centra pozornosti. Prezývku Bumper mu dal otec, keď bol mladý, kvôli tomu, že vtedy nemotorne narážal do vecí. Meno mu utkvelo a odvtedy ho používa. Nie je príliš aktívny online, radšej sa vyhýba akejkoľvek pozornosti verejnosti.