• Hlavná
  • Herci
  • Kde je Brynn Thayer teraz? Čo ona robí? – Životopis

Kde je Brynn Thayer teraz? Čo ona robí? – Životopis

ObsahKto je Brynn Thayer?

Brynn Thayer je americká herečka, ktorá sa preslávila rolou Jenny Wolek v televíznom dramatickom seriáli One Life to Live (1979-1986), potom ako Maggie Judd v televíznom dramatickom seriáli Island Son a naposledy ako Lily Specter. v televíznom kriminálnom seriáli Suits (2017-2019), okrem iných úloh, ktoré mala vo svojej kariére.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Som veľmi šťastný, že som dostal tieto autogramy od herečky #BrynnThayer. Naživo vyzerajú skvele. #Autogram #BairTruth

Príspevok zdieľaný používateľom Jeff Bair 🇺🇸 (@realjeffbair) 16. augusta 2018 o 11:48 PDT

Biografia Brynn Thayer - Vek, detstvo a vzdelanie

Brynn Thayer sa narodila 4. októbra 1949 v Dallase, Texas, USA, je dcérou Williama Paula Thayera, ktorý bol dôstojníkom amerického námorníctva, obchodným manažérom a jeho manželky Margery. Jej otec bol tiež námestníkom ministra obrany počas vlády Reagana, ktorý zomrel v roku 2010.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Brynn chodila na hereckú školu v Beverly Hills Playhouse a jej kariéra sa začala koncom 70. rokov úspešnou úlohou Jenny Wolek v telenovele One Life to Live, ktorá zostala v seriáli ďalších sedem rokov a objavila sa v 51 epizódach. Získala nomináciu na Daytime Emmy Award v kategórii pre vynikajúcu herečku vo vedľajšej úlohe v dennom dramatickom seriáli a nomináciu na cenu Soap Opera Digest v kategórii pre vynikajúcu herečku v hlavnej úlohe v dennom seriáli, avšak skutočná cena sa jej vyhol.

Po skončení svojho pôsobenia skúšala ďalšie úlohy a pred koncom 80. rokov účinkovala v televíznych filmoch Tonight's the Night a Ghost of a Chance v roku 1987. Dekádu zavŕšila menšími úlohami vo filmoch ako westernové Dead alebo Alive (1988), v hlavnej úlohe s Krisom Kristoffersonom, a akčná kriminálna dráma Hrdina a teror (1988) s Chuckom Norrisom v hlavnej úlohe. Nové desaťročie začala rolou Leanne McIntyre vo veľmi populárnom televíznom seriáli Matlock (1991-1994), zatiaľ čo v rokoch 1997 až 1998 vystupovala ako plukovník Rebecca Hodges v televíznom seriáli Pensacola: Wings of Gold.

Pokles popularity

So začiatkom nového tisícročia začala Brynnina popularita klesať a objavovala sa najmä v hosťujúcich úlohách v niekoľkých populárnych televíznych seriáloch, ako napríklad JAG (2001), Monk (2005) a Bez stopy v roku 2008. O dva roky neskôr bola Margaret Bannen v akčnom komediálnom filme The Bannen Way, kde si zahrali Mark Grantt, Vanessa Marcil a Gabriel Tigerman.

Kde je Brynn Thayer teraz? Čo ona robí?

Brynn je stále aktívna ako herečka a od roku 2010 sa objavila v niekoľkých pozoruhodných úlohách. V roku 2013 si zahrala v dramatickom filme Woodyho Allena, ocenenom Oscarom, Blue Jasmine, v ktorom si zahrali Cate Blanchett, Alec Baldwin a Peter Sarsgaard.

Deb Meyer (Brynn Thayer) #loveanddebt

pridané Láska a dlh na Utorok 20. augusta 2019

V roku 2027 bola vybraná, aby stvárnila Lily Specter v televíznom seriáli Suits, a nasledujúci rok sa objavila v kriminálnom thrilleri a dramatickom filme Collusions s Tomom Everettom Scottom, Stevenom Culpom a Jamisonom Jonesom v hlavných úlohách. V roku 2019 bola Deb Meyer v komediálnom dramatickom filme Love & Debt, kde si zahrali s Tomom Cavanaghom a Bellamym Youngom, a naposledy sa Brynn objavila v epizóde televízneho seriálu 9-1-1 a ako šerifka Mary Talbot v televízny procedurálny kriminálny seriál NCIS.

Brynn Thayer Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad

Brynn je úspešná herečka a doteraz svoj talent predviedla vo viac ako 60 filmových a televíznych projektoch, ktoré jej všetky pridali k bohatstvu.

Podľa dôveryhodných zdrojov sa čistý majetok Brynn Thayer odhaduje na viac ako 1 milión dolárov začiatkom roku 2020.

Brynn Thayer je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), váži približne 137 libier ~ 62 kg a jej dôležité štatistiky sú 33-25-35 palcov a veľkosť podprsenky je 38B. Má hnedé vlasy a hnedé oči.

Osobný život Brynn Thayer, manželstvo, deti, manžel

Brynn Thayer bola trikrát vydatá, jej prvým manželom bol Hugh Robertson v rokoch 1971 až 1973 – nemali deti.

Druhé manželstvo Brynn bolo s hercom a jej kolegom z One Life to Live Geraldom Anthonym, ale ich manželstvo trvalo len dva roky, od roku 1981 do roku 1983, a tiež nemali deti. Od roku 1994 je vydatá za spisovateľa a producenta Davida Steinberga, opäť bez detí. David je úspešný producent a spisovateľ a je svetu známy najmä vďaka svojej práci na televíznom seriáli Hudobná scéna (1969-1970), Designing Women (1992-1993) a filme The Greatest Game Ever Played (2005). , medzi mnohými inými projektmi, na ktorých pracoval. Jeho najnovším dielom je televízny seriál Ca$h Cab (2017).

Brynn je spoluzakladateľkou charitatívnej organizácie ZazAngels s hercom Michaelom Zaslowom a jeho manželkou Susan Hufford. Hlavným zameraním organizácie je získavanie finančných prostriedkov na výskum ALS. Zaslow zomrel na komplikácie ALS v decembri 1998.

Správy Brynn Thayer

Žiť bohatý a úspešný život môže k vám priviesť niekoľko novinárov už v roku 2009 Brynn a David predali svoj dom v Pacific Palisades za približne 3 milióny dolárov, z ktorého sa stal populárny príbeh v LA Times . Najnovšie Brynn vstúpila do správ kvôli popularita série Obleky