Kde je Ashley Laurence dnes? čo robí teraz? Wiki

ObsahKto je Ashley Laurence?

Ashley Laurence je americká herečka, ale aj výtvarná umelkyňa, ktorá sa preslávila v 80. rokoch rolou Kirsty Cotton v sérii hororov Clivea Barkera Hellraiser (1987-1992) a neskôr ako Jenny Graves vo filme Lightning Bug. (2004), okrem iných rolí, ktoré ju nakoniec označili za kráľovnú kriku.

Kde je dnes Ashley Laurence? čo robí teraz?

Od roku 2009 je Ashleyina kariéra na ústupe, odvtedy sa objavila len párkrát – naposledy sa na obrazovke objavila ako Rachel vo filme The Green Fairy z roku 2016.

Nedávno nahovorila postavu Jizzeldy v animovanom seriáli JJ Villard’s Fairy Tales, pričom pracuje aj na krátkom filme Tales from the Green Fairy, ktorý je dokončený, no čaká na svoju premiéru. Nedávno urobila a hosťovanie v obľúbenej šou The Last Drive-In s Joe Briggsom , v ktorej porozprávala o úspechu série Hellraiser, po boku svojho hereckého predstaviteľa z filmu Doug Bradley. Zostáva jednou z najpopulárnejších hororových herečiek, pretože rola mladej Kirsty ju vyniesla do hviezd.

Ashley Laurence Wiki- Skutočné meno, vek, detstvo a vzdelanie

Ashley sa narodila ako Lori Cohen 28. mája 1966 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Už od útleho veku začala prejavovať svoju umeleckú stránku a objavila aj lásku k herectvu a maľovaniu. Ako starla, rozvíjala svoj talent a stále má rada maľovanie a dokonca aj sochárstvo, hoci si za svoju profesionálnu kariéru vybrala herectvo. Bohužiaľ, Ashley nezdieľala informácie o svojich rodičoch a vzdelaní.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Ako prirodzený talent začala Ashley hľadať menšie úlohy a predtým, ako získala rolu Kirsty, bola Brenda Clegg v televíznom seriáli Capitol (1984-1985) a Genna v televíznom seriáli Highway to Heaven v roku 1986. Potom v roku 1987 , si ju vybrali do úlohy hrdinky Kirsty Cotton v horore Hellraiser. Film sa nečakane stal hitom a kasovým úspechom, vďaka čomu sa Ashley stala mladou hviezdou. Ďalší rok si zahrala v pokračovaní Hellbound: Hellraiser II a v roku 1992 si úlohu zopakovala v treťom diele Hellraiser III: Hell on Earth.

S úspechom filmov si Ashley našla miesto v hororovom žánri Hollywoodu, hoci sa objavila aj v niekoľkých ďalších vystúpeniach.

V roku 1994 bola Cathryn Farrell v horore Lurking Fear (1994), v ktorej si zahrali Jon Finch a Blake Adams, zatiaľ čo hrala aj v akčnom trileri Felony s Jeffreym Combsom a Leom Rossim. Ashley sa tešila úspechu počas 90. rokov, v roku 1995 hrala v akčnom kriminálnom filme Triplecross, zatiaľ čo v roku 1996 mala vedľajšiu úlohu v ďalšom akčnom filme The Real Thing, v ktorom hrali James Russo, Jeremy Piven a Fabrizio Bentivoglio.

K hororovému žánru sa vrátila v roku 1997 hlavnou úlohou v hororovom trileri Cupid a v roku 1998 mala významnú úlohu v thrilleri a kriminálnom filme A Murder of Crows s Cubou Gooding Jr., Tomom Berengerom a Marianne Jean-Baptiste. v hlavných úlohách. Dekádu zavŕšila hlavnou úlohou Kris Miller v horore Warlock III: The End of Innocence (1999).

Pokles kariéry

Na začiatku roku 2000 Ashley do svojej hereckej kariéry toľko neinvestovala, čo malo za následok prirodzený úpadok. Aj keď stále urobila niekoľko pozoruhodných vystúpení, zostala verná žánru honor.

Najprv však bola Dakotou v rodinnej dráme Gentle Ben v roku 2002 s Deanom Cainom, Corbinom Bernsenom a Williamom Kattom v hlavných úlohách a v tom istom roku si opäť zopakovala rolu Kirsty Cotton v horore Hellraiser: Hellseeker, aj keď tentokrát namiesto Clivea Barkera režíroval Rick Bota. Nasledujúci rok opäť stvárnila Dakotu vo filme Gentle Ben 2: Black Gold, zatiaľ čo v roku 2004 hrala ako Jenny Graves v dramatickom filme Lightning Bug, ktorý napísal a režíroval Robert Hall. Do konca roku 2000 sa Ashley objavila v niekoľkých ďalších vystúpeniach vrátane postavy pani McCormackovej v thrilleri Red v roku 2008, zatiaľ čo v roku 2009 sa Ashley objavila v hudobnom videu k piesni Snuff od americkej heavymetalovej skupiny Slipknot.

Ashley Laurence Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Aj keď teraz sporadicky pracuje ako herečka, Ashley sa viac zameriava na svoju umeleckú tvorbu, ale vďaka svojej úspešnej kariére si zarobila slušné bohatstvo. Podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Ashley Laurence je v polovici roku 2020 až 7 miliónov dolárov.

Ashley Laurence je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži približne 145 libier ~ 66 kg. Má tmavohnedé vlasy a hnedé oči.

Osobný život Ashley Laurence, manželstvo, manžel, deti?

Ashley má tendenciu nezdieľať svoj osobný život s médiami a skôr hovorí o svojej kariére. V roku 1995 si však dala od herectva asi dvojročnú pauzu, počas ktorej sa zamerala na rodinu. Stále však neexistujú žiadne informácie o tom, či je vydatá alebo má deti, ale predpokladá sa, že je stále oficiálne slobodná.

Ashley sa zameriava na svoju kariéru umelkyne a často zdieľa svoje výtvory na svojej oficiálnej stránke Twitter .