• Hlavná
  • Herci
  • Kde je Ashley Bratcher teraz? Vek, manžel, čistá hodnota, Wiki

Kde je Ashley Bratcher teraz? Vek, manžel, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Ashley Bratcher?

Ashley Bratcher (nie jej rodné meno) sa narodila 2. mája 1987 v Severnej Karolíne v USA a je to herečka, ktorá je známa najmä tým, že je hviezdou filmu Neplánované z roku 2019, v ktorom stvárňuje aktivistku proti potratom Abby Johnson. Počas svojej kariéry je známa aj svojimi úlohami v rôznych filmoch s kresťanskou tematikou.

Čistá hodnota Ashleyho Bratchera

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Ashley Bratcher odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra herectva od roku 2012, vrátane účinkovania v rôznych nezávislých filmoch. Niekoľkokrát hosťovala aj v televíznych programoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Prichádzajú svetlejšie dni. Udržať si vieru. . . . : @everbeofficial #makeup #sunshine #usmile #keepthefaith #brighterdays #stayhomesavelives #covid19 #coronavirus

Príspevok zdieľaný používateľom Ashley bratcher (@_ashleybratcher) 8. apríla 2020 o 13:39 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Jej matka ju mala, keď mala 19 rokov, a Ashley spočiatku vyrastala v mobilnom dome, ale rodina sa veľa sťahovala, pričom nakoniec považovala Georgiu za svoj domovský štát, keďže tam trávila veľa času. Až na strednej škole sa u nej prejavil záujem o herectvo a začala sa zúčastňovať rôznych školských a miestnych produkcií.

Po imatrikulácii sa zapísala na súkromnú Campbell University v Severnej Karolíne. História školy siaha do 80. rokov 19. storočia, kedy ju založil minister.

Ponúkajú množstvo programov a majú spojenie s Malajziou na Tunku Abdul Rahman College. Ich atletický tím súťaží v divízii I Národnej vysokoškolskej atletickej asociácie (NCAA). Ashley promovala s vyznamenaním, ale okamžite sa nevenovala herectvu, namiesto toho vyskúšala krátke pôsobenie ako učiteľka. Potom sa rozhodla naplno sústrediť svoju pozornosť na herectvo a na začiatku svojej kariéry pracovala na rôznych krátkych a nezávislých filmoch vrátane The Perfect Summer, Wrinkle a Fifty Shades of Olivia!

Vzostup k sláve

V roku 2013 bola Bratcher obsadená do svojho prvého hlavného projektu vo filme Bezpečné útočisko, hoci jej úloha nebola pripísaná. Film je založený na rovnomennom románe Nicholasa Sparksa, v ktorom hrajú Josh Duhamel a Julianne Hough. V tom istom roku mala ešte jednu malú rolu v si tu V ktorom si zahrali Owen Wilson, Amy Poehler a Zach Galifianakis a sleduje príbeh muža, ktorý zdedí majetok svojho odcudzeného otca a potom oň musí bojovať so svojou sestrou, zatiaľ čo on sa tiež potýka s bipolárnou poruchou.

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov pokračovala vo svojej nezávislej filmovej práci s Mean Green, Southern Comfort, The Dempsey Sisters a The Most Beautiful Girl in the World.

V roku 2015 si začala získavať pozornosť, keď si zahrala vo filme Princess Cut po boku Josepha Graya. Rozpráva príbeh dievčaťa, ktoré musí s pomocou svojho otca znovu objaviť zmysel zamilovanosti do inej osoby, tesne po tom, čo bola zničená predchádzajúcim vzťahom. Tým sa začala séria filmov s kresťanskou tematikou, ktoré pomohli vybudovať jej kariéru.

Pokračovanie v hereckej práci

Po Princezná strih , Ashley bola obsadená do War Room ako postava Lindsay v spolupráci s Priscillou Shirer, Beth Moore a Alexom Kendrickom, ktorý film režíroval. Kritici mu dali vo všeobecnosti negatívne recenzie, ale film bol úspešný v pokladniach, zarobil 75 miliónov dolárov na celom svete a stal sa 5. najlepšie zarábajúcim filmom s kresťanskou tematikou na svete.

V tom istom roku pracovala aj na 90 Minutes of Heaven s Haydenom Christensenom a Kate Bosworth. Film je založený na rovnomennom románe od Dona Pipera a Cecila Murpheyho a rozpráva príbeh muža, ktorý zažije autonehodu a zomrie, len aby sa zázračne vrátil k životu a tvrdil, že videl nebo.

V tomto roku mala aj niekoľko televíznych projektov, pričom sa objavila v malej úlohe v seriáli Secrets and Lies, antologickom seriáli, ktorý vysielala stanica ABC a vychádzal z rovnomenného austrálskeho seriálu o detektívovi, ktorý vyšetruje rôzne prípady vrážd. Pracovala aj na dokumentárnom seriáli Tvoja najhoršia nočná mora, ktorý obsahuje rôzne reprízy zločinov a komentáre ľudí zapojených do každého prípadu.

Nedávne projekty a neplánované

V roku 2016 bol Bratcher obsadený v epizóde seriálu Strašidelnosť , ďalšia antologická show, ktorá sa zameriava na viac paranormálnych zážitkov, rozpráva príbehy o stretnutiach s duchmi, majetku a exorcizmoch, ku ktorým údajne došlo. Príbehy sú často popretkávané skutočnými príbehmi, rozhovormi a reprízami. Niektoré z predchádzajúcich epizód seriálu, vrátane Haunting in Connecticut a A Haunting in Georgia‘, boli neskôr sfilmované. Nasledujúci rok mala malú rolu vo filme Good Behavior, kde stvárnila party girl, príbeh podvodníka v podaní Michelle Dockery, ktorý sa zapletie s nájomným vrahom.

Prehliadka bežala dve sezóny, kým bola zrušená.

Jej posledným je jej najvýznamnejší projekt, keďže hrala vo filme Unplanned. K tejto úlohe sa veľmi priblížila, pretože jej matka kedysi myslela na potrat, pretože bola počas tehotenstva vo veľmi mladom veku, ale nakoniec sa rozhodla vychovávať Ashley. Film je založený na spomienkach Abby Johnsonovej, ktoré sú často sporné, a rozpráva príbeh Johnsonovej, keď pracovala ako riaditeľka kliniky plánovaného rodičovstva, kým sa stala aktivistkou proti potratom. Film mal úspech v pokladniach, ale bol silne kritizovaný lekári, zatiaľ čo veľmi citlivé témy filmu viedli k tomu, že televízne siete sa rozhodli program nevysielať.

Osobný život

Ashley sa vydala za Davida Bratchnera v roku 2010 a majú spolu dieťa. Priznala, že sa po narodení ich dieťaťa tak trochu hanbila neplánovaný a spomenula si na chvíle so svojou matkou, keď museli byť odkázaní na pomoc vlády, aby to zvládli. Odvtedy po narodení syna zmenila názor a pomohlo jej to prehĺbiť jej vieru v kresťanstvo. Od nakrúcania Neplánovaného sa stala aj zástankyňou potratov. Podporila iniciatívu Living Infants Fairness Equality (LIFE) v Gruzínsku, ktorá by zakázala ženám, ktoré sa pokúšajú o potrat, ak sú už po šiestich týždňoch tehotenstva. Jednou z jej záľub je brazílske jiu-jitsu, ktoré propaguje aj ako spôsob osobného rozvoja a keď môže, zúčastňuje sa súťaží.