Katelyn Runck – miery, výška, vek. Plastická operácia?

ObsahKto je Katelyn Runck? Wiki Bio

Katelyn Runck sa narodila vo Fargo, Severná Dakota, USA, dňa 20. júla 1991 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je fitness modelkou a osobnosťou sociálnych médií, ktorá je najznámejšia prostredníctvom svojho účtu na Instagrame.

Raný život a vzdelanie

Katelyn vychovávali spolu so svojimi tromi súrodencami vo Fargu ich otec, ktorý je automechanik, a ich matka, ktorá učí na miestnej strednej škole. Katelyn sa začala zaujímať o modelovanie vo veľmi ranom veku a počas navštevovania základnej školy sa venovala niekoľkým športom, najmä preto, že verila, že jej to pomôže vytvarovať si telo a vyzerať dobre.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chôdza na slnku - a nie je to dobrý pocit? { 1, 2 alebo BTS? } ___________________ @cldstyle @shoedazzle Pc @lee_lhgfx

Príspevok zdieľaný používateľom Katelyn Runck (@katelyn_runck) 2. mája 2020 o 11:12 PDT

Po zápise na rovnakú strednú školu, kde vyučuje jej matka, začala hrať futbal a bežeckú dráhu, pričom sa venovala aj hereckým a tanečným schopnostiam v školskom dramatickom klube.

Katelyn motivovali jej priatelia a učitelia venovať sa modelingovej kariére a po imatrikulácii sa hneď neprihlásila na vysokú školu, ale rozhodla sa, že sa najskôr stane fitness modelkou a neskôr získala certifikát American Council on Exercise (ACE) Certificate of Non. -Verejné vzdelávanie a vitamíny. Nakoniec sa zapísala na Rocky Mountain Laser College, absolvovala bakalársky titul a potom študovala na Laserovom inštitúte, Americkom inštitúte intradermálnej kozmetiky a Hollywoodskej Airbrush Academy.

Kariéra ako fitness model a celebrita sociálnych médií

Katelyn odštartovala svoju kariéru v roku 2009, keď si ju všimol modelingový skaut a začala spolupracovať s Elite Model Management na prehliadkových mólach v Chicagu. Začala tráviť viac času v posilňovni, zdvíhala činky a navštevovala kulturistické súťaže National Physique Committee, pričom súťažila aj vo World Beauty Fitness.

Uznanie získala v novembri 2017, keď súťažila na majstrovstvách sveta v kulturistike World Beauty Fitness and Fashion (WBFF) v Miami na Floride, kde ho vyhrala a získala Pro Card.

Potom sa stala certifikovanou inštruktorkou jogy a získala aj licenciu Medical Aesthetic.

Katelyn sa prinútila natoľko, že nakoniec vyvinula poruchu príjmu potravy , čo ohrozilo jej zdravie. Po tom, čo ju presvedčili jej priatelia a rodina, súhlasila s tým, že strávi nejaký čas v nemocnici, no po prepustení nedodržala dohodu, ktorú uzavrela so svojím lekárom, a musela byť opäť hospitalizovaná. Po tom, čo si uvedomila, aká vážna je situácia, začala sa o svoje zdravie lepšie starať. V súčasnosti pôsobí ako online fitness trénerka, profi fitness modelka a ako riaditeľka vlastného wellness butiku, ktorý otvorila vo svojom rodnom meste.

Katelyn je tiež hviezdou sociálnych médií, pretože na svojom instagramovom účte zhromaždila viac ako 2,2 milióna sledovateľov a odovzdala približne 630 fotografií, ktoré väčšinou vznikli počas jej fotení a cvičení v telocvični.

Tréningový plán a výživa

Katelyn vytvorila svoj vlastný mix cvičení ktorá, ako verí, funguje na jej telo najlepšie, pričom príležitostne zmení svoj cvičebný plán, ak cíti, že to jej telo potrebuje. Verí, že kardio je najdôležitejším aspektom a zvyčajne cvičí v štyroch sériách po 8 až 12 opakovaní.

Keď sa pripravuje na súťaž alebo fotenie, sústredí sa väčšinou na kardio a vysoko intenzívny intervalový tréning (HIIT), po jeho skončení počká týždeň alebo dva bez kardia, ale vyváži to cvičením s intenzívnejším cvičením. závažia.

Drží prísnu diétu, teda žiadne rýchle občerstvenie ani cukor, ale dovolí si jedno cheatové jedlo týždenne, väčšinou si dá pizzu a k tomu sladkosti. Zameriava sa na vysoký príjem bielkovín z zdravých potravín, vrátane kokosového oleja, avokáda a orechového masla. Má šesť až osem jedál denne a dáva si pozor na príjem kalórií, pokiaľ čoskoro nebude mať žiadne súťaže ani fotenie.

Milovať život a priateľa

Katelyn si podrobnosti zo svojho milostného života necháva pre seba, pričom sa hovorí, že fitness tréner momentálne randí s mužom, ktorý je kulturistom a hviezdou Instagramu. Týchto dvoch údajne videlo niekoľko fanúšikov Katelyn kráčať ruka v ruke v uliciach jej rodného mesta Fargo, ale ani Katelyn, ani tento muž tieto klebety nekomentovali.

Ďalšia fáma hovorí, že Katelyn by mohla byť lesbička, keďže v minulosti nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a niektorí hovoria, že ju dokonca videli s tajomnou ženou, pričom títo dvaja si boli príliš blízki. telocvičňa. Katelyn mala so svojou láskou zo strednej školy dlhodobý vzťah, ktorý trval tri roky, kým sa rozišli každý svojou cestou. Nevydala sa, nemá deti a momentálne sa zdá, že je slobodná.

Záľuby a iné záujmy

Katelyn je veľkou milovníčkou pláže, jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Miami na Floride – rada pláva v oceáne a opaľuje si pokožku na slnku. Rada cestuje a pracovne aj zábavne bola po celých Spojených štátoch, pričom navštívila aj niekoľko európskych krajín vrátane Francúzska, Talianska a Španielska. Katelyn trávi väčšinu času cvičením v posilňovni alebo športovaním vonku. Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku.

Katelyn vo svojom voľnom čase rada pozerá televízne seriály, pričom niektoré z jej obľúbených sú Game of Thrones a The Office, pričom rada sleduje filmy a niektoré z jej obľúbených sú Yes Man, Liar, Liar a Ace Ventura: Pet. detektív.

Jej obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Anne Hathaway, pričom je fanúšičkou filmového režiséra Woodyho Allena.

Vzhľad a čistý majetok. Má plastickú operáciu?

Katelyn má 28 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, meria 1,76 m (5 stôp) a váži približne 63 kg. Katelyn niekoľkokrát podstúpila plastickú operáciu a vylepšila si prsia a vyplnila pery – názory ľudí na to, či vďaka operáciám vyzerá lepšie, sú rozdielne. ako niektorí uviedli že má úžasné telo, ale jej tvár vyzerá, akoby bola transgender. Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.