• Hlavná
  • Kotvy
  • Kate Abdo (Fox Sports) Wiki – Manžel, Etnická príslušnosť, Plat, Telo

Kate Abdo (Fox Sports) Wiki – Manžel, Etnická príslušnosť, Plat, Telo

ObsahKto je Kate Abdo?

Kate Abdo (rodená Giles) sa narodila 8. septembra 1981 v znamení Panny v Manchestri, Anglicko, Spojené kráľovstvo. Je to 38-ročná medzinárodná športová hlásateľka a televízna moderátorka, pravdepodobne najlepšie známa ako hostiteľka spravodajstva o Majstrovstvách sveta a Premier Boxing Champions pre Fox Sports a spravodajstva o Lige majstrov UEFA pre Turner Sports.

Aká bohatá je teraz? Kate Abdo Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Kate Abdo odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov, ktoré zarobila z jej úspešného zapojenia sa do športového a spravodajského priemyslu ako športovej novinárky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chýba mi práca a @foxsports crew. ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Kate Abdo (@kateabdo) 25. apríla 2020 o 9:50 PDT

Jej príjem je údajne takmer 100 000 dolárov ročne.

Rané roky, národnosť, etnická príslušnosť

Kate Abdo strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste Manchester, kde ju vychovávali jej rodičia. Ich mená zatiaľ neboli zverejnené, no vie sa, že išlo o športových trénerov. Má tiež staršieho brata, ktorý je vášnivým futbalistom. Kate má britskú národnosť a patrí k belošskej etnickej skupine, hoci jej stará mama z matkinej strany pochádzala z Guyany. Praktizuje kresťanstvo. Kate sa stala veľkou fanúšičkou Manchestru United už vo veľmi mladom veku.

Vzdelanie

Kate sa zúčastnila Withingtonská dievčenská škola vo Fallowfielde v Manchestri, ale ako 17-ročná sa presťahovala do Španielska a navštevovala tam strednú školu. Po imatrikulácii sa zapísala do univerzite v Malage , kde vyštudovala prekladateľstvo a tlmočníctvo. Kate neskôr pokračovala vo vzdelávaní na univerzite v Salforde, ktorú ukončila s vyznamenaním a získala prvotriedny titul BA v odbore európske jazyky. Žila aj v iných európskych krajinách vrátane Francúzska a Nemecka, čo jej dalo príležitosť naučiť sa viac jazykov a plynule hovoriť.

Začiatky kariéry

Kate Abdo začala svoju profesionálnu kariéru v oblasti žurnalistiky, keď nastúpila do Deutsche Welle, nemeckého medzinárodného verejnoprávneho vysielateľa. V rokoch 2005 až 2006 Kate tiež slúžila ako stážistka pre redakciu cudzích jazykov siete, kde prekladala príbehy z nemčiny a španielčiny do angličtiny. V roku 2006 bola povýšená na pozíciu športovej moderátorky, ktorá má na starosti zastrešenie športových podujatí za ich služby v nemčine a angličtine. Okrem toho v rokoch 2006 až 2007 pracovala ako asistentka produkcie pre DFL, zotrvala tam do júla 2009, ale dostávala nové pracovné ponuky.

Rise to Fame a CNN Network

Po svojom odchode z Deutsche Welle sa Kate Abdo pripojila k sieti CNN International, kde pracovala dva roky. Počas svojho pôsobenia tam Kate slúžila ako moderátorka dennej show World Sports z Londýna v Anglicku, ako aj moderátorka show Inside Africa. Okrem toho pokryla množstvo športových podujatí pre CNN en Español (CNN v španielčine) a urobila rozhovory s mnohými športovými legendami, ako sú Lawrence Dallaglio, Jackie Stewart, David Ginola a Clarence Seedorf a mnoho iných. V roku 2010 zastrešila Majstrovstvá sveta vo futbale FIFA, ktoré sa konali v Južnej Afrike.

Pokračujúci úspech a Sky Sports

V roku 2011 odišla zo CNN, aby sa pripojila k Sky Deutschland, kde získala prácu vedúcej moderátorky Sky Sports News HD, ktorá bola spustená v tom istom roku. Ako vedúca moderátorka mala Kate na starosti tím 14 kotvičiek a podieľala sa na vývoji pokrytia kanála. V roku 2014 sa Kate presťahovala do Londýna v Anglicku a začala pracovať ako televízna moderátorka pre Sky Sports UK. V tom istom roku hosťovala ceremoniál Zlatej lopty FIFA , s rozhovormi s nominovanými hráčmi a hosťami v štyroch jazykoch, čím si získala obrovské uznanie po celom svete a v nasledujúcom roku bola opäť vybraná ako hostiteľka ceremoniálu Zlatá lopta FIFA.

Okrem toho hostila Sky Sports News, podujatia Pay-Per-View boxu, európsky futbal a deň uzávierky prestupov.

Fox Sports

V roku 2015 bola Kate Abdo zapožičaná Fox Sports, aby pokryla Majstrovstvá sveta vo futbale žien, neskôr prijala ich trvalú ponuku a presťahovala sa do Spojených štátov. Pokrývala také podujatia ako Svetový pohár, Európska liga, FA Cup, Liga majstrov a Bundesliga. Bola tiež vymenovaná za hostiteľa Fox's Premier Boxing Champions vrátane spravodajstva z bojovej noci a štúdiovej show s názvom Inside PBC Boxing.

V roku 2018 bola vybraná, aby slúžila ako moderátorka spravodajstvo Ligy majstrov UEFA pre TNT, TBS a truTV zo štúdií Turner Sports v Atlante.

Vzhľad a vitálna štatistika

Renomovaný športový hlásateľ má dlhé blond prefarbené vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 8 palcov (1,73 m), pričom jej hmotnosť je približne 120 libier (55 kg) a jej vitálne štatistiky sú 35-25-36. Informácie o jej podprsenke, šatách a veľkosti topánok nie sú k dispozícii.

Osobný život

Kate Abdo je rozvedená žena, jej bývalý manžel je Ramtin Abdo, nemecký realitný magnát a jeden z najúspešnejších podnikateľov v oblasti nehnuteľností v Európe, známy ako spoluzakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Ina Ventures GmbH a spoluzakladateľ SMAP. Po chvíli randenia si Kate ad Ramtin nakoniec v roku 2010 vymenila svadobný sľub, no v roku 2017 sa rozviedli. V súčasnosti je romanticky zapletená do vzťahu s moderátorom talkshow. Barak Bess , uznávaný za hosťovanie boxerskej šou na Sirius XM Rush 93, ako aj The Sweet Scientists na Thisis50.com, oficiálnej webovej stránke 50 Cent.