• Hlavná
  • Herci
  • Karri Turner – Manžel, deti, rodina, čistá hodnota, životopis

Karri Turner – Manžel, deti, rodina, čistá hodnota, životopis

ObsahKto je Karri Turner?

Kari Kathleen Turner sa narodila 21. decembra 1966 vo Fort Worth, Texas, USA – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorý si získal uznanie po stvárnení poručíka Harriet Sims v akčnom kriminálnom seriáli JAG, ktorý sa vysielal v rokoch 1995 až 2005 a hrali v ňom David James Elliott, Catherine Bell a Patrick Labyorteaux. Príbeh sleduje prípad bývalého bojového pilota námorníctva – Harmona Rabba – a jeho právnikov, ktorí pracujú v kancelárii generálneho advokáta sudcu námorníctva – JAG získal 12 ocenení vrátane troch cien Primetime Emmy a bol nominovaný na 17 ďalších.

Raný život a rodina

Karri bola vychovávaná ako jediné dieťa v Bentonville v štáte Arkansas jej otcom, ktorý učil matematiku na miestnej strednej škole, a jej matkou, ktorá bola divadelnou herečkou. Väčšinou motivovaná svojou matkou, ale aj hercami a herečkami, ktorých sledovala v televízii, Karri sa začala zaujímať o herectvo a svoje zručnosti začala precvičovať počas štúdia na strednej škole – v tom čase bola aj fyzicky aktívna, keďže bola vášnivou futbalistkou. Po imatrikulácii v roku 1984 sa Karri zapísala na Oral Roberts University v Tulse v Oklahome, aby študovala film, čoskoro sa však presťahovala do južnej Kalifornie a zapísala sa na Americkú akadémiu dramatických umení, ktorú ukončila s titulom Bachelor of Fine Arts. v divadle v roku 1988.

Úlohy v televíznych seriáloch

Predtým, ako Karri oficiálne začala svoju hereckú kariéru, vystupovala so známym improvizačným komediálnym súborom z Kalifornie s názvom The Groundlings.

Debutovala v televíznom seriáli v roku 1994, keď stvárnila Tanyu Kavasi v dvoch epizódach sitkomu Wild Oats, v ktorom hrali Tim Conlon, Paul Rudd a Paula Marshall, a sleduje životy dvoch 20-ročných mužov Jacka Slaytona a Briana. Granta, ktorí spolu žijú v Chicagu, Illinois. V roku 1996 bola Karri pozvaná, aby nahovorila postavu Delilah vo videohre Soviet Strike so strieľačkou z helikoptér a v nasledujúcom roku nahovorila Kathie Lee Gifford v epizóde Weight Gain 4000 kritikmi uznávaného animovaného sitcomu pre dospelých South Park.

Karri sa v roku 1997 objavila v jedinej epizóde sitcomu Náhle Susan a v tom istom roku hrala Honey Potts v dvoch epizódach sitkomu Caroline in the City a Tara Scullyová v dvoch epizódach seriálu. sci-fi dráma Akty X . V roku 2006 stvárnila vedľajšiu postavu Lisy v superhrdinskej dráme Heroes a potom odcestovala do Iraku s kolegami komikmi Michaelom McDonaldom a Kathy Griffinovou, aby tam vystupovala pre americké jednotky – Karriho výkon bol uvedený v komediálnom seriáli. My Life on the D-List a absolvovala viac ako 13 turné United Service Organizations Inc. (USO). Karri tiež koncertovala s rôznymi ďalšími organizáciami, ako napríklad Stars for Stripes a American Freedom Foundation.

Len nedávno v roku 2020 sa vrátila k herectvu, keď hosťovala ako Micki Kaydar v epizóde In the Wind z akčného policajného procedurálneho seriálu NCIS.

Úlohy vo filmoch

Karri debutovala vo filme v roku 1997, keď stvárnila Wendi v komédii Who’s the Caboose? ktorý napísal a režíroval Sam Seder a v ktorom si zahrali Alex Ferrer a Sarah Silverman – príbeh sleduje skupinu dokumentaristov, ktorí sa namiesto toho, aby natočili film o vzácnej chorobe, ktorá zabíja ľudí bez domova, rozhodli nakrútiť film o komediantovi. snaží rozbehnúť svoju hereckú kariéru. Film získal zmiešané recenzie.

V roku 2008 stvárnila Karri mamu v Minivane, v akčná špionážna komédia Get Smart , v ktorom si zahrali Steve Carell, Anne Hathaway a Alan Arkin a sleduje špióna Maxwella Smarta, ktorý sa snaží zastaviť teroristický útok organizovaný konkurenčnou špionážnou agentúrou KAOS – film získal tri ceny a bol nominovaný na ďalších šesť. V tom istom roku sa Karri objavila ako Lab Tech 2 v satirickom komediálnom filme An American Carol, ktorý napísal aj režíroval David Zucker a v ktorom si zahrala zosnulá komička Leslie Nielsen – ide o antiamerického filmára, ktorého navštívili traja duchovia. po tom, čo sa rozhodol zničiť sviatok 4. júla.

Karriino posledné vystúpenie vo filme predtým, ako sa rozhodla ísť na turné, bolo v romantickej rodinnej komédii Hurikán v ružovej záhrade v roku 2009, v ktorej hrali Pascal Atuma a Yun Choi, ale ktorá získala väčšinou negatívne recenzie.

Manžel a deti

Karri tajila detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, ale je známe, že si so svojou polovičkou, ktorá nie je celebritou, vymenila svadobný sľub niekedy v 90-tych rokoch, ako ich potom videli. účasť na oslave 100. epizódy série JAG v roku 2000. Podľa klebiet ich na večierku zoznámil ich spoločný priateľ, začali spolu chodiť len o pár dní neskôr a pred svadbou boli spolu asi štyri roky.

Curry Turner

pridané Film Chlap 24/7 na Utorok 20. decembra 2016

Karri nehovorila o tom, že by mala nejaké deti, ale na internete sú obrázky, na ktorých je Karri s dvoma dievčatami, o ktorých sa predpokladá, že sú jej dcérami, no Karri sa nezaoberala žiadnymi fámami okolo jej milostného života a sexuality – sú niektorí fanúšikovia, ktorí veria, že Karri je lesba.

Od septembra 2020 je Karri vydatá žena a má dve dcéry.

Záľuby a iné záujmy

Karri je filantropka, ktorá rada robí charitatívnu prácu, čo je jeden z dôvodov, prečo začala vystupovať pre americké jednotky – rada tiež cestuje a spojila tieto dva záujmy tým, že chodí všade tam, kde sú rozmiestnené americké jednotky.

Je milovníčkou zvierat a predtým, ako odišla z Ameriky do Iraku, mala dvoch domácich miláčikov. Karri rada počúva jazzovú a bluesovú hudbu a jej obľúbenými umelcami sú Frank Sinatra a Aretha Franklin, ktorá vie hrať aj na gitare.

Vo svojom voľnom čase Karri rada pozerá filmy so svojimi obľúbenými hercami a herečkami, z ktorých niektorí sú Will Smith, Johnny Depp a Natalie Portman, a niektoré z jej obľúbených filmov sú I Am Legend, The Independence Day a franšízové ​​Pirates of the Karibik. Tiež rada sleduje komediálne seriály a jej obľúbená je That '70s Show.

Vek a čistý majetok

Karri má 53 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,73 m) a váži približne 68 kg.

Od septembra 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 100 000 dolárov.