• Hlavná
  • Herci
  • Karen Malina White – čistá hodnota, manžel Malcolm-Jamal Warner, Bio

Karen Malina White – čistá hodnota, manžel Malcolm-Jamal Warner, Bio

ObsahKto je Karen Malina White?

Karen Malina White sa narodila vo Philadelphii v Pensylvánii v USA 7. júla 1965 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Ona je herečka ktorá je možno stále najznámejšia vďaka stvárneniu Charmaine Brownovej v dvoch posledných sériách komediálneho seriálu The Cosby Show, ktorý sa vysielal v rokoch 1984 až 1992 a hrali v ňom Bill Cosby, Phylicia Rashad a Keshia Knight Pulliam – príbeh sleduje úspešný Afričan- Americká rodina, a bol obrovským úspechom, pretože získal 55 ocenení vrátane troch Zlatých glóbusov a bol nominovaný na 58 ďalších ocenení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pracovná streda #gratefulheart ♥️

Príspevok zdieľaný používateľom Karen Malina White (@karenmalinawhite) 30. septembra 2020 o 13:36 PDT

Raný život a vzdelanie

Karen bola vychovávaná ako jediné dieťa vo Philadelphii jej otcom, ktorý bol hasičom, a jej matkou, ktorá bola krajčírka.

Navštevovala Philadelphiu High School for Creative and Performing Arts a tam sa rozhodla, že sa jedného dňa stane populárnou herečkou. Karen imatrikulovala v roku 1983 , a potom sa zapísala na Howard University, kde v roku 1987 promovala s titulom Bachelor of Fine Arts – keď navštevovala posledný ročník, Karen sa stala Miss Howard University.

Úlohy v televíznych seriáloch

Karen sa objavila v približne 70 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku sa chystáme spomenúť niektoré z jej najvýznamnejších výkonov.

Karen debutovala v televíznom seriáli v roku 1980, keď hosťovala ako Jasmine v jedinej epizóde drámy In Our Lives. V roku 1989 hosťovala v epizóde Beautiful Are the Stars of akčnú drámu Muž menom Hawk . V roku 1993 bola pozvaná, aby si zahrala vedľajšiu postavu Yolandy v komediálnom seriáli Getting By so Cindy Williams, Telmou Hopkins a Deonom Richmondom, ktorý je o dvoch ženách, ktoré spolu žijú v obrovskom dome. Karen sa objavila v jednej alebo dvoch epizódach z mnohých seriálov, ako je komédia The Fresh Prince of Bel-Air v roku 1994, situačná komédia Ja a chlapci a ďalšia situačná komédia The Parent Hood v roku 1995.

Karen Malina White

V roku 1996 bola pozvaná hrať Nicolette Vandrossovú, jednu z hlavných postáv v komédii Malcolm & Eddie, v ktorej si zahrali aj Malcolm-Jamal Warner a Eddie Griffin, a ktorá bola nominovaná na tri ceny. Jej ďalší pozoruhodný výkon bol v roku 2001, keď bola pozvaná, aby nahovorila hlavnú postavu Dijonaya Jonesa v animovanom sitcome The Proud Family, v ktorom si zahrali aj Kyla Pratt a Tommy Davidson, a ktorý sleduje Penny Proud a jeho dobrodružstvá – seriál sa vysielal do roku 2005, a získal šesť ocenení, pričom bol nominovaný na 23 ďalších. Karen sa objavila v jednotlivých epizódach viacerých seriálov, ako je postapokalyptická akčná dráma Jeremiáš v roku 2002, kriminálna dráma The Shield v roku 2003 a dráma Boston Public v roku 2004.

Ďalšiu vedľajšiu rolu získala v roku 2015, keď bola pozvaná, aby si zahrala Betty LeBox v komédii I Didn't Do It, a niekoľko najnovších významných hereckých výkonov Karen v televíznych seriáloch bolo v dvoch epizódach kriminálnej drámy Snowfall z roku 2017 ako Doris. Roberts, komediálna dráma Kidding, v ktorej stvárnila Latrice v dvoch epizódach, a rodinný sitcom Raven's Home, v ktorom hosťovala ako Loretta v epizóde Keepin' It Real v roku 2018.

Karen bola nedávno obsadená ako hlas Dijonaya Jonesa v pripravovanom animovanom seriáli The Proud Family: Louder and Prouder.

Úlohy vo filmoch

Karen debutovala vo filme v roku 1989, keď obsadila postavu Kaneeshy Carterovej v životopisnej dráme Opri sa o mňa, v ktorej hrali Morgan Freeman, Beverly Todd a Robert Guillaume a je o Joeovi Clarkovi, ktorý sa stane riaditeľom školy a snaží sa zlepšiť. tým, že urobí čokoľvek – film získal štyri ceny a bol nominovaný na ďalších päť.

V roku 1995 sa objavila v krátkej komédii Štatisticky Speaking, v ktorej si zahrali Shaun Baker, Victoria Dillard a Lillian Lehman a je o žene v strednom veku, ktorá prechádza z jedného rande na druhé. V tom istom roku hrala Karen Mary romantická dráma Once Upon a Time... When We Were Color , v ktorej si zahrali Al Freeman Jr., Phylicia Rashad a Leon a ktorá sleduje rozprávača, keď rozpráva o svojom ranom živote strávenom v afroamerickej komunite na juhu USA – vyhrala tri ceny a bola nominovaná na ďalšie dve .

Tri z najnovších významných hereckých výkonov Karen vo filmoch boli v komédii Fronterz z roku 2004, v ktorej si zahrali Reno Wilson a Dennis T. Carnegie, v animovanej dobrodružnej komédii z roku 2005 The Proud Family Movie, v ktorej stvárnila svoj hlas Dijonayovi Jonesovi, a v trilerovej dráme Ties z roku 2006. Ten Bind, v ktorom hrala Madison.

Manžel Jamal Warnerm

Internetom koluje veľa klebiet, ktoré tvrdia, že Karen bola alebo stále je vydatá za svojho manžela Malcolma-Jamala Warnera, amerického herca, filmového režiséra a producenta, ktorý je možno stále najznámejší vďaka úlohe Theodora Huxtablea v komediálnom seriáli The Cosby. Ukáž, kedy sa tí dvaja prvýkrát stretli.

Začali spolu chodiť len roky po skončení show v roku 2000 a boli spolu až do konca roku 2007 – ako povedala Karen v rozhovore : 'Nie som vydatá. Ľudia to asi začali hovoriť, pretože sme boli vo vzťahu sedem a pol roka.‘ Hoci niektoré zdroje tvrdia, že Karen nemá deti, je všeobecne známe, že má dcéru s Jamalom.

Nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť pred Jamalom alebo po ňom, takže od septembra 2020 je slobodná, nevydala sa a má jednu dcéru.

Záľuby a iné záujmy

Karenino obľúbené ročné obdobie je leto, keď sa rada opaľuje na pláži, pláva v oceáne a hrá plážový volejbal so svojimi priateľmi.

Je podporovateľkou hnutia Black Lives Matter a absolvoval niekoľko pokojných protestov.

Karen rada pije alkoholické koktaily so svojimi priateľmi – jej obľúbený je Sex na pláži.

Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov a jej herecká kariéra ju zaviedla po celých Spojených štátoch, zatiaľ čo Karen bola aj v mnohých európskych krajinách vrátane Francúzska a Nemecka.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Jim Carrey a Natalie Portman, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Shutter Island a Ace Ventura – Pet Detective.

Čistý majetok

Karen má 55 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 3 palce (1,6 metra) a váži približne 51 kg.

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.