• Hlavná
  • Hudobníci
  • Jumex (rapper) Životopis: skutočné meno, vek, čistá hodnota, zoznamka

Jumex (rapper) Životopis: skutočné meno, vek, čistá hodnota, zoznamka

ObsahAké je skutočné meno Jumex (rapper)?

Mark ‚Jumex‘ Kiessling sa narodil v Brookfielde, Illinois, USA, 14. februára 2000 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je to spevák, rapper a gitarista , pravdepodobne najznámejší pre svoju sólovú rapovú kariéru pod umeleckým menom Lil Jumex, pričom sa volá aj LoveJumex a goodnightm4rk.

Detstvo a vzdelanie

Jumex bol vychovaný na vidieku v Illinois ako jedináčik, jeho otec, ktorý je bankový pokladník, a jeho matka, ktorá pracuje na miestnej pošte.

pridané Milujem Jumex na štvrtok 8. augusta 2019

Jumex začal počúvať punkovú hudbu vo veku deviatich rokov jeho obľúbené kapely boli Operation Ivy a Black Flag – zaujímal sa aj o iné hudobné žánre vrátane grunge, blues a psychedelického rocku. Po dokončení základného vzdelania sa Jumex zapísal na strednú školu Lyons Township High School, kde spoznal nových priateľov, s ktorými začal užívať drogy. Nakoniec ho vyhodili zo strednej školy a hospitalizovali, a vtedy sa rozhodol zamerať na svoju spevácku kariéru a ukončiť štúdium.

Dnes Jumex uvádza ako svoje hlavné vplyvy Nirvana, The Summer Set a David Bowie.

Kariéra rappera

Svoju kariéru rappera odštartoval počas štúdia na strednej škole, stal sa členom punkovej skupiny No Signal a zvolil si umelecké meno „Jumex“, pretože je to mexický nápoj a je obľúbený pre neho a jeho priateľov.

Debutový singel Jumexu vyšiel v druhej polovici roku 2018 s názvom Trapped spolu s hudobným videom, ktoré sa stalo veľmi populárnym na YouTube a videlo ho viac ako osem miliónov krát.

Dňa 7. júna 2019 jeho debutová rozšírená hra (EP) vyšla s názvom Samotár , a rovnomenná pieseň poslúžila ako jej hlavný singel. V roku 2019 vydal niekoľko ďalších singlov – Wish Me Death, Alive In My Coffin a Billie Eilish, pričom dve z jeho najobľúbenejších skladieb boli Spraypaint a Drugs. V novembri 2019 vydal svoje druhé EP Lover so šiestimi skladbami, pričom Daylight slúžil ako hlavný singel a na koniec roka 2019 Jumex v decembri vydal singel City in the Snow.

Vo februári 2020 vydal svoj najnovší singel XoXo v spolupráci s Lil Xanom a momentálne pracuje na svojom ďalšom EP luvburnz, ktoré by malo vyjsť do konca roka 2020.

Jumex vystupoval na rôznych podujatiach a koncertoch. V roku 2019 absolvoval turné po Japonsku po pozvaní heavymetalovej skupiny Crossfaith a bol tiež pozvaný na otvorenie pre anglického speváka a herca Yungbluda, keď vystupoval v losangeleskom Fonda Theatre.

png

V novembri 2019 Jumex spieval na festivale Day N Vegas v Nevade a vo februári 2020 na chicagskom The Subterranean.

Milujte život a randenie

Jumex nehovoril o dievčatách, s ktorými mohol chodiť, ale predpokladá sa, že mal dlhodobý vzťah so svojou láskou zo strednej školy, ktorá ho z neznámych dôvodov opustila, čo ho nakoniec motivovalo, aby začal písať texty svojich piesní. .

Internetom kolujú aj fámy, že by mohol byť romantický spojený s populárnou americkou speváčkou a skladateľkou Billie Eilish – obaja boli videní, ako spolu trávia čas pri viacerých príležitostiach, ale obaja uviedli, že sú len blízki priatelia.

Niektorí veria, že Jumex je buď gay alebo bisexuál, a dvaja z jeho fanúšikov dokonca tvrdili, že ho videli držať sa za ruky so svojím mužským priateľom. Jumex nekomentoval klebety týkajúce sa jeho priateľiek a jeho sexuality a od augusta 2020 je slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jumex má rád všetko, čo má niečo spoločné s emo štýlom, či už ide o hudbu, oblečenie alebo knihy. Voľný čas rád trávi vonku, prechádzkami v parku blízko svojho domu a trávi čas so svojimi priateľmi. Jumex je milovník zvierat a má domáceho psa a pri mnohých príležitostiach sa dobrovoľne prihlásil do útulku pre zvieratá a vyzval ľudí, aby darovali peniaze týmto útulkom, aby psy jedli lepšie jedlo a žili v lepších podmienkach.

Rád cestuje a bol v niekoľkých štátoch USA vrátane Kalifornie, Arizony a New Yorku.

Jumex rád cvičí v miestnej posilňovni a každý týždeň má dva až tri tréningy, pričom rád behá a bicykluje po Los Angeles, kde momentálne žije. Drží diétu, ale občas si dovolí jesť rýchle občerstvenie a sladkosti.

Vek a čistý majetok

Jumex má 20 rokov. Má hnedé vlasy, ktoré si zvyčajne farbí na modro alebo na zeleno, má hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,65 m a váži okolo 58 kg.

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 100 000 dolárov.