Juliette Porter (Siesta Key) Vek, zasnúbená, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Juliette Porter?

Juliette Porter sa narodila na Floride v USA 7. júla 1997 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je hviezdou televíznej reality show a osobnosťou sociálnych médií , ktorý môže byť známy najmä tým, že hrá v televíznej reality show Siesta Key, ktorú vytvorili Mark Ford a Warren Skeels, a v ktorej si zahrali aj Madison Hausburg, Garrett Miller a Kelsey Owens. Séria sleduje skupinu mladých dospelých, ktorí čelia zrade, láske a srdcu – vysiela sa od roku 2017, aj keď má relatívne slabé recenzie.

pridané Juliet Porter na Streda 5. júna 2019

Raný život a vzdelanie

Juliette bola vychovaná na Floride spolu so svojím starším bratom Colinom, ich otcom, ktorý je obchodníkom, a ich matkou, ktorá je realitnou maklérkou.

Juliette sa začala zaujímať o modeling vo veku štyroch rokov a jej matka podporovala jej sny a dokonca jej našla tútora, ktorý by ju naučil všetko, čo o práci modelky potrebovala. Juliette trávila väčšinu svojho voľného času počas základnej školy hraním sa so svojimi rovesníkmi a po zápise na strednú školu sa začala zaujímať o rôzne veci – cvičila herectvo v školskom dramatickom krúžku a tiež spev a tanec.

Po imatrikulácii v roku 2015 zapísala sa na Floridskú štátnu univerzitu , ktorú v roku 2019 ukončila bakalárskym titulom.

Kariéra ako hviezda reality a sociálnych médií

Juliette sa prvýkrát objavila na televíznych obrazovkách v roku 2017 v jedinej epizóde spravodajského seriálu KTLA Morning News, ktorú moderovali Sam Rubin, Chris Burrous a Steve Kuzj a ktorá zahŕňa všetky správy súvisiace s Los Angeles. Jej ďalší kredit sa objavil v troch epizódach spravodajskej talk-show Celebrity Page, ktorú moderovali Sonia Isabelle, Jaymes Vaughan a Arthur Kade a ktorá obsahuje najnovšie správy v zábavnom priemysle.

Juliette je na Instagrame pomerne populárna, pretože jej účet sleduje viac ako 720 000 ľudí, pričom odovzdala takmer 450 fotografií, z ktorých väčšina bola zhotovená počas jej každodenného života a zobrazujú jej čas strávený na mori alebo párty so svojimi najlepšími priateľmi. Na Twitteri je aktívna od júla 2017 a zhromaždila takmer 100 000 sledovateľov, pričom má tendenciu tweetovať aspoň niekoľkokrát za mesiac.

Juliette má aj profil na Facebooku, ktorý používa na to, aby zostala v kontakte so svojimi najbližšími priateľmi a rodinou, a je aktívna aj na TikToku, pričom ju sleduje viac ako 60 000 fanúšikov, pričom nazbierala približne 30 000 označení páči sa mi všetkých svojich videí a obrázkov v sieti. sa zvyčajne používa na nahrávanie krátkych komediálnych videí a videí na synchronizáciu pier, ale Juliette ho používa na zdieľanie svojich tipov na líčenie a módu.

Milovať život. je zadaná?

Juliette bola kedysi vo vzťahu s Garrettom Millerom, filmovým hercom a fitness trénerom, s ktorým sa zoznámila na natáčaní Siesta Key – chodili spolu počas show a pár mesiacov po skončení sezóny, kým sa z neznámych dôvodov rozišli, možno. len mladá láska beží svojou cestou.

Najvážnejší vzťah Juliette bol pravdepodobne s Alexom Kompothecrasom, keďže spolu chodili dva roky. Alex je televízna osobnosť a hviezda sociálnych médií, ktorá bola tiež členom obsadenia Siesta Key a ktorú dnes na Instagrame sleduje viac ako 400 000 ľudí – chodili spolu až do polovice roku 2019, kedy sa opäť z neznámych dôvodov rozišli. .

Juliette pokračovala v rande s Robertom ‚Robby‘ Hayesom , televízna reality hviezda známa tým, že súťažila v 12. sezóne šou The Bachelorette – chodili spolu sedem mesiacov, kým sa ich cesty rozišli.

Dnes sa hovorí, že Juliette je vo vzťahu so Samom Loganom, mužom, ktorý nie je známy ako celebrita, ktorý je od nej o šesť rokov starší a ktorého na Instagrame sleduje okolo 20 000 ľudí. Obaja sa stretli na večierku organizovanom spoločným priateľom a sú „rodičmi“ svojich dvoch psov, Tofu a Cícera.

Od novembra 2020 Juliette randí so Samom Loganom, nevydala sa a nemá deti – internetom kolujú zvesti, že sú zasnúbení, no tieto sa nepotvrdili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Juliette Porter (@julietteporter)

Záľuby a iné záujmy

Juliette trávi väčšinu svojho voľného času cvičením v posilňovni aj doma a každý týždeň má niekoľko tréningov a zároveň dodržiava prísnu diétu, pretože je to dôležité pre jej kariéru na internete – Juliette sa tiež dobre stará o svoju psychiku. zdravie, keďže medituje a robí jogu.

Je milovníčkou prírody a radšej cestuje do prírodných lokalít, ako sú hory, lesy a jazerá, než aby sa zdržiavala v hlučných a preľudnených mestách.

Juliette je milovníčkou zvierat a jej miláčikmi sú psy.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, rada pozerá filmy a niekoľko z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Kate Winslet a Julia Roberts, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a Večný svit nepoškvrnenej mysle.

Vek a čistý majetok

Juliette má 23 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži okolo 120 libier (54 kg) a jej vitálne štatistiky sú 35-24-35.

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 300 000 dolárov.