Julia Gilas – vek, výška, miery, priateľ, čistá hodnota

Julia Gilas je americká modelka ukrajinského pôvodu a hviezda Instagramu. Je známa tým, že sa venuje fitness a momentálne je na stáži u ShowUpFitness Internship , pričom Julia vlastní aj spoločnosť na predlžovanie vlasov, ktorá funguje posledné desaťročie.

ObsahWiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Julia Gilas sa narodila 15. decembra 1984 na Ukrajine, o svojom detstve veľa nehovorila, povedala len, že má mladšiu sestru Halen a rodina zápasí s nedostatočnou finančnou situáciou.

Úspech nie je vždy o veľkosti. Je to o konzistencii. Dôsledná tvrdá práca prináša úspech. Veľkoleposť príde. @portraits.by.gyde @gregydephotos

pridané Júlia Gilesová na Streda 2. septembra 2020

Napriek tomu bola Julia šťastné dieťa, hrala sa s kamarátmi, jazdila na bicykli a užívala si svoje rané roky v susedstve. Vždy snívala o odchode z Ukrajiny, no v škole mala problémy, keďže nebola dobrou žiačkou. Napriek tomu jej prirodzená krása pomohla dosiahnuť ciele. Keď mala Julia 14 rokov, nastúpila do modelingovej školy, čo jej umožnilo splniť si svoje sny.

Začiatky kariéry

Keď mala iba 16 rokov, Julia opustila svoj domov a úplne sa sústredila na úspech vo svojej zvolenej kariére.

Všade, kde sa objavila, si získavala pozornosť, nadväzovala nové kontakty a čoskoro začala cestovať po Európe a postupne sa stávala ešte populárnejšou. V roku 2009 sa presťahovala do USA, usadila sa v San Diegu a po tom, čo si uvedomila, že móda a modeling negatívne ovplyvňujú jej zdravie, rozhodla sa zmeniť svoje životné návyky. Modeling nechala bokom a namiesto toho sa venovala fitness modelingu. Začala denne chodiť do posilňovne a naučila sa všetko, čo mala, aby si zlepšila zdravie.

Nadchla sa pre to a rozhodla sa pre kariéru fitness trénerky a tiež modelky. Julia si založila svoju instagramovú stránku, na ktorú začala nahrávať svoje skúsenosti z posilňovne.

Vystúpte na výslnie

Svoj záujem o fitness posunula o krok ďalej a zapojila sa do ShowUpFitnessInternship, aby študovala a sama sa stala osobnou trénerkou. Zostala verná Instagramu a foteniu, čo pozitívne prispelo k jej popularite a bohatstvu.

Na Instagrame oslovila vyše päť miliónov fanúšikov, keď sa rozhodla uzamknúť svoj účet a presťahovať sa do jej druhý účet . Pokračovala v zdieľaní obrázkov a videí z telocvične a zdieľala svoje každodenné cvičenie so svojimi fanúšikmi.

Julia tiež spolupracovala s množstvom značiek a stala sa ambasádorkou značky. Aby sme mohli povedať viac o svojich úspechoch, Julia nedávno začala nahrávať videá na svoj kanál YouTube a len za týždeň už nazbierala viac ako 4 000 odberateľov.

Na svojom kanáli má zatiaľ len dve videá, v ktorých vysvetľuje, ako si správne zacvičiť doma korisť a paže . K svojim videám dostala prvé pozitívne komentáre s povzbudením, aby pokračovala vo vytváraní nových.

Julia Gilas Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vitálne štatistiky

Julia sa stala úspešnou fitness modelkou známou po celom svete. Jej celosvetový úspech do značnej miery zvýšil jej bohatstvo a podľa zdrojov sa odhaduje, že čisté imanie Julie Gilasovej sa od polovice roku 2020 blíži k 1 miliónu dolárov.

Julia si vybudovala svoju slávu na svojich dokonalých mierach, meria 5 stôp a 6 palcov (1,68 m), pričom váži približne 120 libier ~ 53 kg a jej dôležité štatistiky sú 36-25-36, veľkosť podprsenky 34E. Má modré oči a hnedé vlasy.

Cvičenie, výživa

Julia má na starosti nielen svoje vlastné cvičenia a stravu, ale vytvorila aj programy pre ostatných. V posilňovni je päť dní v týždni, s piatkovými a nedeľnými dňami odpočinku.

Každý deň, keď je v posilňovni, cvičí kardio, kombinuje s cvičením celého tela, nôh, brucha a inými cvičeniami, ktoré jej pomohli dosiahnuť vzhľad, aký má teraz.

Julia je zameraná aj na výživu, jedáva len zdravé jedlo a má svoju dennú dávku kalórií, čo jej tiež pomohlo dosiahnuť skvelú formu.

Osobný život, randenie, je vydatá?

Julia je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej osobný život, najmä o aspekt lásky. Niektoré zdroje tvrdia, že je vydatá, ale existujú aj tvrdenia, že je slobodná a zameriava sa na svoju kariéru. Býva v San Diegu a zdieľa svoj byt s veveričkou, dlhosrstou čivavou, Tysonom a himalájskou mačkou Tazo.

Správy, fakty

O Julii sa často hovorí v časopisoch zameraných na mužov, väčšinou vďaka jej skvelej postave. Jej fotografie a videá použili časopisy, aby ju predstavili a pritiahli pozornosť mužov. Nedávno sa objavila v Inquisitr , ktorá zdieľala jeden zo svojich tréningov na zadok. Ako doplnok používa srvátkový proteín a urobila pre značku niekoľko reklám a je sponzorovaná aj spoločnosťou Lord Timepieces, londýnskou spoločnosťou na výrobu hodiniek. Angličtinu sa nenaučila, kým nezačala modelingová kariéra, a keď sa rozhodla presťahovať do USA, začala intenzívne študovať jazyk.