• Hlavná
  • Herci
  • Judah Lewis (The Babysitter) Životopis – čistá hodnota, zoznamka

Judah Lewis (The Babysitter) Životopis – čistá hodnota, zoznamka

ObsahKto je Judah Lewis?

Judah Lewis sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 22. mája 2001 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. On je herec ktorý by mohol byť známy najlepšie pre jeho stvárnenie Colea, jednej z hlavných postáv v hororovom komediálnom filme The Babysitter, ktorý napísal Brian Duffield, režíroval Joseph McGinty Nichol (McG), a v ktorom si zahrali aj Samara Weaving a Robbie Amell – film nasleduje mladý chlapec, ktorý špehoval svoju opatrovateľku, získal zmiešané recenzie.

Prečo všetci prestali fotografovať... keď sme dostali iPhony?

pridané Judah Lewis na Sobota 14. novembra 2020

Detstvo a vzdelanie

Judah bol vychovaný v Los Angeles, jeho židovskí rodičia Mark a Hara Lewis, ktorí sú obaja herci a učitelia herectva, a ktorí motivovali a povzbudzovali Judaha, aby sa venoval kariére herca. Herectvu sa začal venovať počas základnej školy, no viac ako čokoľvek iné ho zaujímalo hranie bejzbalu. Judah hral za školský tím, pričom sa naučil hrať aj na bicie a po zápise na miestnu strednú školu sa pridal k školskej kapele, ktorá sa však po dvoch mesiacoch rozpadla – pokračoval aj v hraní bejzbalu za tím svojej strednej školy.

Judah imatrikuloval v roku 2019 a zdá sa, že áno sa rozhodol nepokračovať v štúdiu na vysokej škole ale sústrediť sa na svoju hereckú kariéru.

Kariéra ako herec

Judah debutoval vo filme v roku 2014, keď bol obsadený do roly Caleba Barlowa v romantickej westernovej dráme Deliverance Creek, ktorú napísala Melissa Carter, režíroval Jon Amiel a v ktorej si zahrali Lauren Ambrose, Wes Ramsey a Christopher Backus. matka troch detí, ktorá sa po občianskej vojne snaží zachrániť svoju pôdu pred ukradnutím, film získal jednu cenu a bol nominovaný na ďalšie dve.

Nasledujúci rok videl Judah svoj debutový televízny seriál, keď stvárnil Dennyho Metza v epizóde Kidnapping 2.0 mysteriózna kriminálna dráma CSI: Cyber pričom hral aj Chrisa, jednu z hlavných postáv v akčnom komediálnom filme Demolition, v ktorom si zahrali aj Jake Gyllenhaal a Naomi Watts, a je o investičnom bankárovi, ktorý sa po tom, čo jeho žena zahynie pri autonehode, musí naučiť žiť. opäť – film získal cenu publika Jean-Marc Valle, pričom bol nominovaný na ďalšie dve ceny. V roku 2015 sa Judah objavil ako Young Utah v akčnom dobrodružnom kriminálnom filme Point Break, v ktorom hrali Edgar Ramirez a Luke Bracey a ktorý získal protichodné recenzie.

Potom sa spolu s ďalšími piatimi hercami zúčastnil konkurzu na úlohu Spidermana vo filme Spider-Man: Homecoming, ktorý nakoniec získal Tom Holland.

V roku 2016 bol mladým Gilom v piatich epizódach dramatického seriálu Game of Silence, ktorý získal prevažne pozitívne ohlasy, a v roku 2018 stvárnil jednu z hlavných postáv – Tommy 'Eats' Eaton – v hororovej mysterióznej komédii Summer of 84, napísali Matt Leslie a Stephen J. Smith a režíroval Francois Simard, v ktorom si zahrali aj Graham Verchere a Caleb Emery.

Príbeh sleduje niekoľko tínedžerov, ktorí vyšetrujú možnosť, že by ich sused policajt mohol byť sériovým vrahom – bol nominovaný na päť ocenení.

V tom istom roku Judah stvárnil Teddyho v rodinnej dobrodružnej komédii The Christmas Chronicles, ktorá je o bratovi a sestre Teddym a Kate Pierceových, ktorí plánujú zachytiť Santa na kameru. V druhej polovici roka 2019 hral Connora Harpera v hororovom kriminálnom filme I See You, zatiaľ čo jeho najnovšie účinkovanie bolo v hororovej komédii z roku 2020 The Babysitter: Killer Queen, v ktorej si zopakoval svoju rolu Colea – pokračovanie nasleduje. Cole potom, čo začne navštevovať strednú školu.

Judah bol nedávno obsadený, aby si zopakoval svoju rolu Teddyho v pripravovanom pokračovaní The Christmas Chronicles 2, ktoré má vyjsť 25. novembra 2020.

Milujte život a randenie

Judah je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, a všeobecne sa verí, že sa pokúsi nájsť si židovskú priateľku, pretože on a jeho rodina sú vysoko náboženskí.

Internetom kolujú zvesti, že Judah by mohol byť gay, keďže ho nevideli tráviť čas so žiadnymi dievčatami, ani s nikým oficiálne nerandí, no svoju sexualitu nekomentoval. Verí sa tiež, že by sa dnes mohol s niekým tajne stretávať, keďže dvaja jeho fanúšikovia tvrdili, že ho videli kráčať ruka v ruke s dievčaťom, ktoré nie je celebritou, v uliciach Los Angeles, ale neboli poskytnuté žiadne dôkazy na podporu týchto klebiet. .

Od októbra 2020 Júda je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Judah je fyzicky veľmi aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu, najmä preto, že pre jeho hereckú kariéru je dôležité zostať fit – stále si občas zahrá baseball so svojimi priateľmi a plánuje začať praktizovanie bojových umení.

Rád cestuje a jeho kariéra herca ho zaviedla do niekoľkých štátov USA, pričom mal možnosť navštíviť aj dve európske krajiny, Anglicko a Francúzsko.

Judah je milovníkom zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené „zvieratá“ sú delfíny.

Má svojich obľúbených hercov, z ktorých niektorí sú zosnulý Heath Ledger, zosnulý Robin Williams a Robert Downey Jr. Medzi jeho obľúbené filmy patrí Temný rytier, Dobrý Will Hunting a Iron Man – tiež rád pozerá. animovaný komediálny seriál a jeho obľúbené sú Rick & Morty a South Park.

Vek, výška a čistý majetok

Judah má 19 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.