• Hlavná
  • Modelky
  • Joyjah Estrada – Vek, Výška, Priateľ, Etnická príslušnosť, Rodina, Wiki

Joyjah Estrada – Vek, Výška, Priateľ, Etnická príslušnosť, Rodina, Wiki

ObsahKto je Joyjah Estrada a aká je jej etnická príslušnosť?

Joyjah Estrada sa narodila v Belize 28. novembra 1994 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má belizské občianstvo. Je hviezdou sociálnych sietí a modelkou , ktorá je pravdepodobne najznámejšia pre svoj účet na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 540 000 ľudí, pričom naň nahrala viac ako 1 100 obrázkov – Joyjah sa väčšinou zameriava na obrázky pehy na tvári, jej dlhé kučeravé vlasy... a jej prsia.

Túto stredu ráno makáme na nádhernej, žiariacej Joyjah Estrada ✨🦋 http://ow.ly/izI250Bh2IL

pridané Priama vôňa na Streda 9. septembra 2020

Raný život, rodina a vzdelanie

Joyjah bola vychovávaná ako jediné dieťa v Belize jej otcom, ktorý bol rybárom, a matkou, ktorá bola v domácnosti. O modeling sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku po tom, čo jej rodičia a najbližší priatelia neustále hovorili, aká je krásna. Joyjah si prvýkrát všimol modelingový skaut ešte na strednej škole, ale jej rodičia jej nedovolili začať s modelingom, kým nezmaturovala, no keďže sa Joyjah naďalej sústreďovala na svoje vzdelanie, v roku 2012 sa zapísala na Belize University, ktorú ukončila s titulom bakalár umenia. stupňa v roku 2015.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Joyjah trávi väčšinu času fotením pre svoj instagramový účet, no prevádzkuje aj svoj kanál YouTube, ktorý spustila 18. marca 2016 a v súčasnosti ju odoberá takmer 150 000 ľudí , pričom má spolu takmer štyri milióny zhliadnutí všetkých jej videí. Joyjah vo svojich videách radí, ako sa líčiť a obliekať, ako aj cvičiť a držať diétu.

Joyjah je aktívna na rôznych iných sociálnych sieťach vrátane Twitteru, na ktorom ju v súčasnosti sleduje takmer 3 500 ľudí a zvyčajne tweetuje niekoľkokrát týždenne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ohhh Happy Day!☀️ @naturallytemi a ja diskutujeme o všetkom, čo sa týka prirodzených vlasov, a odpovedáme na vaše otázky na našom YouTube #WashDayLive s @suave, ktorý príde budúci týždeň. Zostaňte naladení! Povedz mojej rodine @Suave, že nás spojila na takom zábavnom projekte. Temi je Queeeen! Som taká nadšená #SuavePartner #WashDayLive #kučeravé vlasy #naturalsistas

Príspevok zdieľaný používateľom Joyjah Estrada (@joyjah) 20. septembra 2020 o 13:09 PDT

Je hviezdou na populárnej platforme na zdieľanie videí TikTok, na ktorej zhromaždila viac ako 17 000 sledovateľov a takmer 100 000 hodnotení Páči sa mi na všetky svoje videá – platforma sa používa na nahrávanie šesťsekundových videí, ktoré sú zvyčajne komiksy, ale môžu sa byť vzdelávací a motivačný. Traja z momentálne najpopulárnejších ľudí na TikTok sú všetci z USA – Charli Da Melio sleduje viac ako 83 miliónov ľudí, Addison Re viac ako 58 miliónov, zatiaľ čo Zach King získal takmer 49 miliónov sledovateľov.

Joyjah v súčasnosti pracuje na rozbehnutí svojej hereckej kariéry – zúčastnila sa mnohých konkurzov na roly vo filmoch a televíznych seriáloch, no doteraz nedostala príležitosť ukázať svoje schopnosti.

Milovať život a priateľa

Joyjah si radšej necháva detaily svojho milostného života pre seba, no je známe, že momentálne má vzťah s DJom Bedom. Na svoj instagramový účet nahrala pár obrázkov, na ktorých sú títo dvaja spolu, a podľa fám, ktoré sa šíria internetom, sú spolu od roku 2018.

DJ Bedo sa narodil na Aljaške a momentálne tvorí hudbu v Miami na Floride, ktoré je jeho obľúbenou letnou destináciou. Niekoľko fanúšikov Joyjah tvrdí, že ona a DJ Bedo sa nedávno zasnúbili, ale ani jeden z nich to nepotvrdil.

Pred stretnutím s DJom Bedom bola Joyjah vo vzťahu s tajomným mužom, ktorý nie je známy ako celebrita a chodili spolu asi tri roky, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Od augusta 2020 chodí Joyjah s DJom Bedom, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Joyjah je shopaholička, keďže chodí nakupovať oblečenie aspoň trikrát do týždňa a tiež mejkap. Leto je jej obľúbené ročné obdobie rada nosí bikiny a opaľovanie na pláži – rada si zapláva v oceáne a šnorchluje.

Hlavným koníčkom Joyjah je cestovanie a pracovne aj zábavne cestovala po USA a mala možnosť navštíviť aj niekoľko európskych a ázijských krajín.

Je milovníčkou zvierat, pričom ryby sú jej obľúbené, a svoju slávu na internete využila na to, aby vyzvala rybárov, aby ryby po ulovení pustili (pokiaľ nelovia len preto, aby ich zjedli).

Vo svojom voľnom čase Joyjah rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Channing Tatum, Johnny Depp a Amanda Seyfried, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Dear John, franšíza Piráti z Karibiku a Letters to Juliet. .

Vek a výška

Joyjah má 25 rokov. Má dlhé kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra), váži okolo 60 kg a jej životne dôležité štatistiky sú 32-24-35.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 500 000 dolárov.