• Hlavná
  • Herci
  • Joseph Sikora (známy ako Tommy Egan v „Power“) – manželka, čistá hodnota

Joseph Sikora (známy ako Tommy Egan v „Power“) – manželka, čistá hodnota

Joseph Sikora je populárny herec, ktorý je známy najmä tým, že stvárnil Tommyho Egana v obľúbenom televíznom seriáli „Power“. V priebehu rokov sa objavil v mnohých ďalších obľúbených televíznych reláciách, ako sú „Criminal Minds“ a „Grey's Anatomy“. Je veľmi obľúbený a obdivovaný fanúšikmi, no stále dokáže udržať svoje osobné informácie celkom v tajnosti.

ObsahRaný život a rodina

Joseph sa narodil Albinovi Josephovi Sikorovi a Barbare Jo v Chicagu, Illinois, USA 27. júna 1976.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Viete už konečne, kto zastrelil Ducha?! Tu je lil flip book pre vás⬅️. #powerneverends POZOR – nečítajte komentáre, pokiaľ ste nevideli epizódu!!!

Príspevok zdieľaný používateľom Jozef Sikora (@josephsikora4) 9. februára 2020 o 7:43 PST

Hoci je pôvodom Američan, herec má veľmi zmiešané etnikum V žilách mu koluje holandská, poľská a slovenská krv. Joseph je najstarším dieťaťom a jeho súrodencami sú Albin a Chris Sikora. Ako mladý žil v Norwood a Jefferson Park.

Vzdelanie

Joseph získal rané vzdelanie na mužskej rímskokatolíckej strednej škole Notre Dame College Prep, ktorá sa nachádza v Illinois. V roku 1994 zmaturoval, potom študoval herectvo na chicagskej Columbia College a v roku 1998 získal titul BA v odbore divadlo.

Kariéra

Niektorým hercom sa to stane takmer cez noc, no pre väčšinu z nich to tak nie je. Hoci Joseph začínal ako detský herec, musel „vydržať“ dosť dlho, kým dostal rolu vo veľkých predstaveniach alebo filmoch. V roku 1990 sa Joseph objavil v televíznom seriáli „The New Adam-12“, ale až neskôr sa jeho herecká kariéra skutočne rozbehla. Keď mal 17 rokov, dostal rolu vo filme „Rudy“. Hral rolu mladého Johnnyho Wilsona a mal úlohy v „Early Edition“ a nakoniec hral vo filmoch „ER“, „Criminal Minds“, „Grey's Anatomy“ a „Without a Trace“.

To upevnilo Josepha v hereckom priemysle a objavil sa aj v „CSI: Miami“ a vždy populárnom „Prison Break“.

V roku 2007 získal rolu v horore Nočná obloha. V roku 2010 si zahral aj vo filme Zákon a poriadok: Jednotka zvláštnych obetí. Neskôr v tom istom roku dostal rolu Glena Migu vo filme Shutter Island. v roku 2012 získala rolu vo filme „Jack Reacher“ po boku hollywoodskeho fenomenálneho Toma Cruisa, ktorý stvárnil Jamesa Barra v komerčne úspešnom filme.

O dva roky neskôr sa Joseph vrátil do divadla s 'The Freedom of the City', no práve pre rolu v 'Power' sa Joseph najviac preslávil tým, že dostal rolu Tommyho Eagena. a hral po boku Omari Hardwick a 50 Cent od roku 2014 do roku 2020.

V súčasnosti má opakujúcu sa úlohu vo filme „Ozark“ ako Frank Cosgrove Jr. Hoci nikdy nehral rolu gaya, priznal, že by mu nevadilo mať rolu, v ktorej jeho postava nie je priamočiara.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Napriek tomu, že svoj život drží viac v súkromí ako mnohí dnešní herci, je o ňom známych viacero zaujímavých faktov. Keď bol dieťa, vystupoval v televíznej reklame so športovou superstar Michaelom Jordanom. Je tiež členom súboru chicagskej Shattered Globe Theatre Company.

Počas 90. rokov bol Joseph súčasťou skupiny, ktorá si hovorila The Delicates, ale nie je jasné, aká bola jeho úloha v skupine. Je zaujímavé, že ľudia niekedy opisujú Josepha ako dvojníka populárneho rappera Eminema. Jozefa a jeho jedného brata Albína vyzerať tak veľmi podobne že veľa ľudí si myslí, že tí dvaja sú dvojičky.

Vzťahy

Predpokladá sa, že Joseph sa oženil so svojou neslávnou manželkou v roku 2014 – odvádza skvelú prácu pri udržiavaní svojho manželstva v tajnosti.

O jeho manželke sa toho veľa nevie, no verí sa, že je vizážistka a jedna správa od The Net Line naznačuje, že Joseph stretol svoju manželku na scéne populárnej kriminálnej drámy „Boardwalk Empire“.

Nebolo to potvrdené, ale predpokladá sa, že Joseph a jeho manželka žijú na Manhattane. Ešte sa neotvoril o svojom súkromnom živote, aby fanúšikom poskytol všetky podrobnosti, po ktorých tak túžia. Raz zdieľal tweet, v ktorom hovoril o ‚manželke‘, takže sa dá bezpečne predpokladať, že Joseph je ženatý muž. Napriek tomu ho nikdy nezaznamenali s tým, kto môže byť šťastnou dámou.

Predtým sa hovorilo, že Joseph chodil s Lalou Anthony, herečkou, ktorá hrá jeho lásku vo filme „Power“. Ani jeden z nich nikdy nepotvrdil, že by boli romanticky zapletení do skutočného života.

Po zverejnení fotografie, na ktorej je s rozhlasovou moderátorkou Kendrou G, sa špekulovalo, že by mohli spolu chodiť. Neskôr sa však ukázalo, že na fámach nie je nič pravdy.

Kvôli nedostatku dôkazov o romantike a vzťahoch sa objavili aj fámy, že Joseph je gay. Jeho bystrý zmysel pre módu pridal palivo do týchto klebiet, ale herec nereagoval na to, čo sa o ňom hovorilo.

Fyzicka charakteristika

  • Farba vlasov: hnedá
  • Farba očí: Modrá
  • Výška: 5 stôp 10 palcov (1,8 m)
  • Hmotnosť: 172 libier (78 kg)
  • Veľkosť obuvi: Neznáma
  • Hviezdne znamenie: Rak

Čistý majetok

Joseph počas svojej hereckej kariéry nazbieral an odhadovaný celkový čistý majetok 3 milióny dolárov zo svojich úloh v populárnych reláciách a filmoch, v ktorých sa objavil.