Joie Chavis: Vek, Čistá hodnota, Dcéra Shai Moss, Priatelia

ObsahKto je Joie Chavis?

Joie Chavis je americká podnikateľka, podnikateľka, tanečnica, fitness trénerka a modelka, ktorá sa preslávila svojou vlastnou módnou značkou oblečenia Shopshai. Je známa aj tým, že randí s populárnymi rappermi Bow Wow a Future. Joie je hviezda sociálnych médií s miliónmi fanúšikov Instagramový účet .

Joie Chavis- Vek, rodičia, vzdelanie

Joie Nina Chavis sa narodila 27. septembra 1988 v Torrance v Kalifornii v USA ako dcéra Petra Chavisa a jeho manželky Mary.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pozrite si, ako robím báječný recept s @greenchef na mojom YouTube. Link v bio. Prejdením prstom zobrazíte moju spätnú väzbu. Promo kód vo videu

Príspevok zdieľaný používateľom Radosť. (@joiechavis) 28. júla 2020 o 12:33 PDT

Má sestru menom Phatara Chavis. Vo svojom rodnom meste chodila na strednú školu a po imatrikulácii sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles. Neprezradila však, ktorý odbor študovala, no môžeme predpokladať, že išlo o obchodný titul.

Kariéra Joie Chavis

Joie sa prvýkrát dostala do povedomia verejnosti v roku 2010, keď začala romantický vzťah s rapperom Bow Wow a chodili spolu štyri roky, kým sa nerozišli. Tento románik ju dostal aj do centra pozornosti médií a využila to na odštartovanie vlastnej kariéry.

Začínala ako fitness inštruktorka a modelka, pričom počas tréningu zdieľala svoje fotografie a videá na Instagrame. Vďaka tomu, že je priateľkou Bow Wow, sa stala populárnou a jej úžasný vzhľad priviedol na jej stránku len viac ľudí.

Rozíďte sa, značka oblečenia

Joie a Bow Wow sa rozišli v roku 2014, ale nie skôr, ako spolu privítali dcéru Shai Moss. Ich rozchod bol opäť stredobodom pozornosti, keďže slávneho rappera zažalovala o výživné na deti. Napriek tomu si obaja teraz celkom dobre rozumejú a spolu vychovávajú svoju dcéru, ktorá má teraz deväť rokov.

V roku 2017 Joie založila módnu značku Shopshai.com , čo jej pomohlo naštartovať kariéru podnikateľky. Na nejaký čas sa sústredila na svoju dcéru a vzdala sa svojej online kariére. Napriek tomu sa vrátila k uverejňovaniu cvičebných videí, a nielen to, ale v roku 2018 spustila aj kanál YouTube.

Popularita YouTube

Zapnuté JoieInLife , odovzdáva videá súvisiace s jej životným štýlom, kariérou a ďalšími vecami, ktoré ju zaujímajú. Joieho prvé video bolo v a otázky a odpovede formát, v ktorom hovorila o mnohých osobných veciach, od každodennej tréningovej rutiny až po popôrodnú depresiu, ktorú zažila po narodení svojho dieťaťa.

Odvtedy odovzdala tucet videí, ktoré zobrazujú jej úspechy. S fanúšikmi sa podelila o svoje 15-minútové cvičenie a natočila aj video o svojej strave a výžive. Jej nový kanál si získal pozornosť približne 90 000 ľudí z celého sveta a jej videá prilákali dva milióny videní, čo prispelo k jej bohatstvu.

Joie Chavis Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Mnoho obchodných spoločností z Joie urobilo úspešnú ženu.

Jej čisté imanie sa zvýšilo podľa jej úspechov a zdroje odhadujú, že Chavisovo čisté imanie je v polovici roku 2020 až 1,52 milióna dolárov.

Joie Chavis je vysoká 5 stôp 4 palce (1,63 m), pričom váži približne 120 libier ~ 55 kg. Jej vitálne štatistiky sú 37-26-38 a jej veľkosť podprsenky je 36B. Má čierne vlasy a hnedé oči.

Osobný život Joie Chavis, zoznamka, deti, dcéra Shai Moss

Okrem vzťahu s Bow Wow, ktorý trval od roku 2011 do roku 2014, je Joie známa aj svojou krátkou romantikou s rapperom Future, ktorý je známy ako sukničkár, a jeho krátke pôsobenie s Joie Chavis splodilo dieťa predtým, ako sa rozišli.

Radosť predstavila svojho syna Hendrix svetu zverejnením jeho fotografie na svojej stránke na Instagrame Joie teraz vychováva svojho syna sama, hoci Future z času na čas jeho dieťa navštevuje.

Future má päť ďalších detí a bol niekoľkokrát žalovaný za nezaplatené výživné.

Joieho dcéra Shai Moss sa narodila 27thapríla 2011 a teraz je modelom na vzostupe. Svoju kariéru odštartovala s pomocou Instagram , a má za sebou už niekoľko modelingových koncertov.

Joie Chavis fakty, správy

Predtým, ako začala svoju kariéru ako podnikateľka a modelka, bola Joie záložnou tanečnicou a objavila sa v mnohých videách predtým, ako urobila veľkú prestávku. Joie má sestru, ktorá je vlasovou umelkyňou celebrít a zakladateľkou značky Hair by Phatara.

Joie je fanúšikom tetovaní a svoje telo si nafarbila na niekoľkých miestach – jedno z najobľúbenejších tetovaní je na ľavá strana jej zóny bikín . Tetovanie má aj na ľavom podpazuší.

Najnovšie sa Joie a Bow Wow spojili, aby usporiadali oslavu deviatych narodenín pre svoju dcéru. Aj keď nie sú spolu, Joie a Bow Wow majú dobré vzťahy kvôli svojej dcére. Najnovšie Joie prezentované v médiách po tom, čo zdieľala svoju fotku na Instagrame, čo spôsobilo niekoľko výpadkov srdca. Užíva si život, zatiaľ čo otec jej syna – Future – je opäť pred súdom po tom, čo čelí obvineniu, že je otcom ďalšieho dieťaťa. Ak sa to potvrdí, bude mať osem detí.