Joey Zuray (Yukon Men) Čistá hodnota, manželka, vek, sestra – Wiki

ObsahKto je Joey Zuray?

Joey Zuray je americký lovec, survivalista a hviezda televíznych reality show, ktorý sa preslávil vystúpením v šou Yukon Men, ktorá sleduje množstvo outdoorsmanov a žien na vzdialenej Aljaške. Zuray, ktorý žil pri rieke Yukon, sa naučil loviť v ranom veku a teraz žije hlavne zo svojich schopností prežiť.

Joey Zuray Wiki - Vek, detstvo, sestry

Joey Zurah sa narodil 27. júla 1990 v Tanane na Aljaške, meste s približne 200 obyvateľmi, ktoré sa nachádza len 60 míľ od polárneho kruhu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Môj #MCM #JoeyZuray z #YukonMen. Na chlapovi, ktorý je tak zanietený pre svoju kultúru, je niečo, čo ho vzrušuje. #Poľovník, #Rybár a #Trapper. Trojité duo.

Príspevok zdieľaný používateľom Laura Nicolaiová (@_tundrarose) 9. marca 2015 o 20:27 PDT

Joey je synom Stana a Kathleen Zurayovcov a má tri sestry – Monicu, Kathlyn a Ariellu. Keďže sa narodil v odľahlých aljašských horách a vyrastal v mrazivom počasí, naučil sa ako prežiť už v ranom veku s pomocou svojho otca, ktorý prišiel na Aljašku z Bostonu v štáte Massachusetts. Nemal formálne vzdelanie, ale naučil sa všetky zručnosti potrebné na prežitie, vrátane althabasského spôsobu obživy.

Kariéra

Ako trochu neskúsený lovec, Joey sa stal členom obsadenia Yukon Men pri jeho premiére, ktorá sa odvysielala 24. augusta 2012. Ako relácia postupovala, Joeyho schopnosti sa zlepšovali a dokázal sa udržať vo svojom vlastnom úsilí. Medzi ďalších členov hereckého obsadenia patrili Joeyho otec Stan, potom Charlie Wright, ktorý je prevádzkovateľom vodární, mechanik, lovca a lovec, jeho syn Robert Wright, James Roberts a rodina Mooreovcov, ktorú tvoria patriarcha rodiny Pat Moore, jeho deti Thomas a Courtney Agnes a jeho manželka Lorraine.

Vystúpte na výslnie

Joey sa stal jednou z najpopulárnejších postáv v šou, ktorá sa objavila vo všetkých epizódach až do zrušenia šou v roku 2016. Posledná sezóna priniesla kamery do jedného z najväčších aljašských požiarov, ktorý takmer zničil mesto Tanana. Osadníci museli po úspešnom uhasení požiaru prejsť veľkými zmenami a ešte drsnejšími podmienkami v spôsobe života, keďže dreva, mäsa a dokonca ani vody nebolo dosť na to, aby mohli žiť ako predtým. V poslednej sezóne sa Joey stal medzinárodnou hviezdou a všetci podporovali jeho a jeho snahu chrániť svoju rodinu.

V priebehu série čelil Joey množstvu nebezpečných situácií, vrátane lovu medveďa, vyhýbania sa pádu do ľadovej vody a rôznym iným život ohrozujúcim situáciám. To len zvýšilo jeho popularitu u fanúšikov.

Hoci sa relácia prestala vysielať v roku 2016, Joey je stále prominentnou osobnosťou po celom svete a vystupuje v dokumente svojho otca. Stanov projekt , ktorá ešte nebola zverejnená, keďže sa vyskytli finančné problémy a celý projekt je momentálne pozastavený. Na ich projekte môžete prispieť Stránka Kickstarter .

Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad Joeyho Zuraya

Joey Zuray je populárna televízna osobnosť a jeho bohatstvo sa vďaka účinkovaniu v Yukon Men značne zvýšilo. Podľa zdrojov sa čistý majetok Joey Zuray odhaduje na 350 000 dolárov od polovice roku 2020.

Joeyho dôležité štatistiky a ďalšie podrobnosti nie sú známe, hoci je priemernej výšky a má atletickú postavu.

Joey Zuray Osobný život, zoznamka, priateľka

Možno si myslíte, že je ťažké nájsť lásku v odľahlej oblasti, ale pre Joeyho to bola hračka.

Joey je vo vzťahu so Samanthou Wrightovou – títo dvaja sú spolu už roky a užívajú si všetky dobrodružstvá, ktoré im klíma a prostredie Aljašky ponúka, od výletov do kempingu až po rybolov a dokonca aj poľovníctvo. Často so sebou berú aj rodinného psa Acea. Samantha sa tiež objavila v show Yukon Men a bola predstavená Joeyho rodičom, ktorí si ju veľmi obľúbili.

Otec Joeyho Zuraya, Stan Zuray

Stan sa narodil a vyrastal v Bostone v štáte Massachusetts a nemal rád štvrť, v ktorej vyrastal, a podľahol drogovej závislosti a drobným krádežiam, čo ho dostalo do veľkých problémov.

Našiel spôsob, ako sa presťahovať na Aljašku, keďže sa vždy zaujímal o život na diaľku, a tak bolo pre neho veľmi jednoduché usadiť sa v horách Aljašky. Jeho manželka Kathleen spočiatku toto nové dobrodružstvo nenasledovala, ale nakoniec sa rozhodla prísť a žiť do Tanany. Od roku 2012 sa stali medzinárodnými hviezdami vďaka show Yukon Men.

Naďalej žijú na vzdialenej Aljaške, pričom všetky ich štyri deti prispievajú do komunity. Stan si svojím vystúpením v Yukon Men zarobil slušné bohatstvo – podľa zdrojov sa čistý majetok Stana Zurayho odhaduje na 400 000 dolárov od polovice roku 2020.

Jeho bohatstvo ťažilo aj z predaja knihy Carry On: Stan Zuray’s Journey from Boston Greaser to Alaskan Homesteader, ktorá vyšla v roku 2017 a je spoluautorom Tima Attewella. Kniha je o tom, ako sa vôbec dostal na Aljašku, keď sledoval svoje problémy, keď žil v Bostone. Neexistujú presné informácie, kedy sa Stan narodil, no podľa zdrojov má 60-tku.