Jessica Olsson – Vek manželky Dirka Nowitzkiho, výška, deti, Wiki

ObsahKto je Jessica Olsson, manželka Dirka Nowitzkiho? Wiki Bio

Jessica Olsson sa narodila v Gavel vo Švédsku v roku 1982 – jej znamenie zverokruhu je vraj Strelec a má švédsku národnosť. Je zástupkyňou riaditeľa, ale je viac známa tým, že je manželkou Dirk Nowitzki , bývalý basketbalista, ktorý hral v Národnej basketbalovej asociácii (NBA) v Dallas Mavericks a je považovaný za jedného z najlepších nemeckých športovcov všetkých čias.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastné výročie svadby tento mesiac pre Dirka Nowitzkiho a Jessicu Olsson...Máte hru#mixamore #dirknowitzki #dirk #jessicaolsson #jessica #nowitzki #interracial #interracialamore #interraciallove #dallasmavericks #dallas #nba #basketball #love #interracialmarriages #starinterracial #starinterracial nemčina #nemecko #jessicanowitzki #nbaplayers #basketballcenter ##nemeckynarodnybasketbalovyteam #nbaallstar

Príspevok zdieľaný používateľom Mix Amore – zoznamovacia aplikácia (@mix_amore) 13. júla 2018 o 5:09 PDT

Raný život a vzdelanie

Jessica bola vychovaná v Gavel jej švédskym otcom, ktorý je lyžiarskym inštruktorom, a kenskou matkou, ktorá je v domácnosti – má dvoch mladších bratov – dvojičky Marcusa a Martina Olssonovcov, z ktorých obaja vyrastali so záujmom o futbal a dnes Marcus hrá. v Anglicku ako stredopoliar za Derby County, zatiaľ čo Martin hrá aj vo Veľkej Británii, za Swansea City a za švédsky národný tím.

Jessica navštevovala miestnu strednú školu v Gavel, kde bola fyzicky aktívna pri športovaní a zároveň si precvičovala svoje herecké schopnosti, keďže bola členkou školského dramatického klubu.

Po imatrikulácii sa zapísala na vysokú školu a v roku 2004 ukončila bakalársky titul.

Jessicina kariéra

Jessica začala po imatrikulácii pracovať v supermarkete, aby sa mohla finančne živiť, a po ukončení štúdia sa pripojila k nadácii Goss-Michael, kde v súčasnosti pôsobí ako zástupkyňa riaditeľa. Keďže sa o umenie zaujímala už od detstva, nedávno si našla prácu v Dallas Art Gallery, takže momentálne pracuje v dvoch rôznych zamestnaniach.

Milujte život a vzťahy

Jessica a Dirk Nowitzki sa stretli v roku 2010 na charitatívnej akcii organizovanej Projektom Šport pre vzdelávanie a ekonomický rozvoj a začali spolu chodiť po telefonickom rozhovore asi mesiac. Dirk ju požiadal o ruku len o rok neskôr a svadba sa konala 20. júla 2012 v Dirkovom dome v Dallase v Texase za účasti iba najbližších priateľov a rodiny. Dirk a Jessica mali tiež ceremónie v Keni a Nemecku na počesť oboch svojich rodín. Jessica porodila ich dcéru Malaiku Nowitzki v júli 2013 a ich dvaja synovia Max a Morris nasledovali v marci 2015 a novembri 2016.

Pred Jessicou chodil Dirk so Sybille Gerer, ktorá bola basketbalistkou DJK Wurzburg v Nemecku. Začali vychádzať v roku 1992 a boli spolu až do roku 2002 – Dirk pokračoval slovami: „Nakoniec sme zistili, že sme sa vyvíjali oddelene. ... Už to nefungovalo, ale stále sme dobrí priatelia. Jessica mala pred stretnutím s Dirkom tiež dlhodobý vzťah, s ktorým chodila asi päť rokov pred rozchodom.

Záľuby a iné záujmy

Jessica vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektoré z nich obľúbení herci a herečky sú Robert Downey, Jr., Tom Hanks a Jennifer Aniston, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Avengers, You’ve Got Mail a Runaway Bride.

Miluje cestovanie a bola po celej Európe v krajinách ako Nórsko, Anglicko a Taliansko, pričom bola aj v niekoľkých štátoch USA, ako je New York, Arizona a Kalifornia. Rada číta knihy, pričom jej obľúbeným spisovateľom je Herman Hesse, zatiaľ čo dve z jej obľúbených kníh sú Beneath the Wheel a Peter Camenzind. Jessica je tak trochu shopaholička a často chodí nakupovať oblečenie, jej obľúbené farby sú čierna a biela. Rada ochutnáva rôzne kuchyne – najradšej má taliansku.

Jessica je tiež fyzicky aktívna a má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, väčšinou cvičí so svojím manželom, a rada si zabehá v neďalekom parku. Je milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov.

Vzhľad a čistý majetok

Jessica má 37 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 132 libier (60 kg) a jej dôležité štatistiky sú 35-25-36, nosí topánky veľkosti osem. V marci 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 2 milióny dolárov, zatiaľ čo Dirkovo bohatstvo je údajne viac ako 140 miliónov dolárov, ktoré sa z veľkej časti nahromadilo z jeho basketbalovej kariéry.

Kto je Dirk Nowitzki, Jessiciin manžel?

Dirk Nowitzki sa narodil vo Wurzburgu v západnom Nemecku 19. júna 1978, jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má nemeckú národnosť a americké občianstvo.

OFICIÁL: Je to Maverick na celý život. Dirk Nowitzki znovu podpísal zmluvu s Mavs. http://go.mavs.com/l/3Rz

pridané Dallas Mavericks na Streda 27. júla 2016

Dirka vychovali vo Wurzburgu jeho otec Jorg-Werner, ktorý bol hádzanárskym hráčom nemeckého národného tímu, a jeho matka Helga Bredenbrocker, ktorá bola tiež basketbalistkou. Dirk má staršiu sestru menom Silke, ktorá predtým, ako sa stala basketbalistkou, súťažila v atletike. S tenisom a hádzanou začal ešte na základnej škole, no po motivácii rodičov a učiteľov prešiel na basketbal, čiastočne aj preto, že dorástol do 2,13 m. Dirk mal 15 rokov, keď začal hrať za miestny tím DJK Wurzburg, a potom si ho všimol slávny tréner Holger Geschwidner, ktorý mu ponúkol, že ho bude učiť 2-3 krát týždenne.

Do Dallas Mavericks sa pripojil v roku 1998, no ako prvý si ho vybral Milwaukee Bucks, ktorý ho čoskoro vymenil do Mavericks. Prvá sezóna bola pre Dirka chudobná, keďže Mavericks prehral 31 z 50 zápasov. V roku 1999 kúpil Mavericks Mark Cuban za 280 miliónov dolárov a Mark investoval do tímu, čo viedlo k zlepšeniu ich výsledkov a v roku 2000 sa prvýkrát po desiatich rokoch dostali do play-off. Dirk sa stal druhým najlepšie plateným nemeckým športovcom hneď za Michaelom Schumacherom, bývalým majstrom sveta v motoristických pretekoch Formuly 1. Dirk zostal v Mavericks až do sezóny 2018-2019, kedy odišiel do dôchodku.

Dirkova sestra Silke opísal ho ako „Sebavedomá, ale nenápadná postava, neskazená peniazmi a slávou.

Rád číta a hrá na saxofóne. Dirk sa zaujíma o charitatívnu prácu a je zakladateľom nadácie Dirk Nowitzki Foundation, ktorá pomáha chudobným ľuďom žijúcim v Afrike.

V roku 2004 bola vydaná kniha Dirk Nowitzki: German Wunderkind od Dina Reisnera a Holgena Sauera, ktorá pokrýva Dirkovu basketbalovú kariéru. V novembri 2011 napísali Jurgen Hopfl a Fabian Fruhwirth 216-stranovú knihu o Dirkovi s názvom Einfach Er – Dirk Nowitzki – Aus Würzburg an die Weltspitze (Len on – Dirk Nowitzki – Z Würzburgu na vrchol sveta), v ktorej je aj Dirk's rozhovory a fotografie v ňom. V roku 2014 vyšiel dokument o Dirkovi s názvom Nowitzki: The Perfect Shot.