• Hlavná
  • Herci
  • Jessica Marie Garcia – vek, chudnutie, zasnúbená, manžel

Jessica Marie Garcia – vek, chudnutie, zasnúbená, manžel

ObsahKto je Jessica Marie Garcia?

Jessica Marie Garcia sa narodila 23. marca 1987 v Orlande na Floride v USA. Je to herečka, spisovateľka a komička, ktorá je známa najmä tým, že je jednou z členov obsadenia seriálu Netflix On My Block, kde hrá postavu Jasmine. Slávu si získala aj počas svojej mladosti ako Willow Cruz v show Disney Channel Liv & Maddie.

Čistá hodnota Jessicy Marie Garciovej

Začiatkom roku 2020 má Jessica Marie Garcia čisté imanie odhadované na viac ako 1 milión dolárov, ktoré zarobila vďaka tomu, čo sa nakoniec stalo úspešnou kariérou herečky. Aj keď sa v zábavnom priemysle pohybuje už mnoho rokov, len nedávno začala získavať o niečo viac pozornosti a s tým spojené bohatstvo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moja rovná bunda je však vyrobená na mieru 🥀 @jessiereyez

Príspevok zdieľaný používateľom 𝕵𝖊𝖘𝖘𝖎𝖈𝖆 𝕸𝖆𝖗𝖎𝖊 𝕲𝖆𝖗𝖈𝖎𝖆 (@jess_m_garcia) 21. januára 2020 o 12:22 PST

Raný život a začiatky kariéry

Jessica vyrastala v Orlande – má kubánsky pôvod od svojej matky, zatiaľ čo jej otec je Mexičan. Už v mladosti sa u nej prejavil silný záujem o herectvo a rada vystupovala – často predstierala, že doma organizuje vystúpenia pre svoje hračky a plyšové zvieratká. Väčšinu svojho života však trpela obezitou a to bol jeden z faktorov, ktoré vykoľajili jej dynamiku, keď sa rozhodla venovať herectvu ako kariére.

Po maturite na strednej škole sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu a namiesto toho sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, kde sa mnoho začínajúcich hercov snaží hľadať svoj prielom. Kým pravidelne chodila na konkurzy, začala pracovať ako čašníčka v hamburgerovej reštaurácii.

Začala získavať menšie alebo extra roly, čo jej nestačilo na živobytie, a tak pokračovala vo svojich iných zamestnaniach. Aby jej pomohla získať trochu náskok pred konkurenciou, začala rozsiahlo skúmať svoje scenáre a upravovať ich tak, aby sa prispôsobili jej fyzickému vzhľadu, verila, že pre niekoho ako je ona je tu stále veľa miesta, pretože žien väčších rozmerov je málo. v zábavnom priemysle.

Stúpa ku sláve

Jedným z prvých Garciových televíznych projektov bol seriál s názvom Huge, ktorý sa vysielal na ABC Family v roku 2010 v 10 epizódach.

Prehliadka je založená na rovnomennom románe Sasha Paley, ktorý sleduje príbeh ôsmich tínedžerov, ktorí počas leta strávili čas v tábore na chudnutie Camp Victory. V šou mala malú rolu, pripojila sa k Nikki Blonsky a Hayley Hasselhoff. Po úvodnom spustení bola šou zrušené pretože ABC nevydala žiadne objednávky na ďalšie epizódy.

Po práci na televíznom filme County zažila Garcia určitý prelom, keď sa stala talentom pre Disney Channel, čo ju priviedlo k tomu, že bola obsadená ako Willow Cruz v pôvodnom seriáli Liv & Maddie, v hlavnej úlohe. Dove Cameron , Joey Bragg a Tenzing Norgay Taylor.

Sleduje príbeh dvojčiat, z ktorých jedna sa vrátila domov po tom, čo bola štyri roky herečkou, a druhá zostala pozadu, kým sa jej sestra stala hviezdou. Išlo o dokumentárny formát, v ktorom postavy dostali šancu rozprávať sa s divákmi alebo vyjadriť svoj názor prostredníctvom niečoho podobného rozhovoru, obľúbeného formátu pre reality show.

Po Liv a Maddie

Liv & Maddie vydržala štyri sezóny a počas svojho trvania získala pozitívne recenzie, vďaka čomu získala ocenenie Mexico Kids Choice Award.

Napriek tomu, že šou získala trochu pozornosti, Jessica Marie mala pocit, že nedostala to, čo si z šou zaslúžila, keďže vedenie o nej hovorilo ako o drahý príplatok , nevážiac si jej talent.

Napriek tomu pokračovala v práci a bola obsadená do komediálnej skečovej show s názvom Betch, v ktorej sa pripojila k takým ako Monica Sherer, Madeline Whitby a Audrey Whitby, a ktorá je známa tým, že počas jej behu vystupovala aj iné celebrity. Prehliadka pomohla ďalej rozvíjať jej komediálne schopnosti a potom bola obsadená do opakujúcej sa úlohy v situačnej komédii Stred, ktorá rozpráva príbeh rodiny žijúcej v Indiane, ktorá zápasí so svojimi každodennými snahami.

Zostala v šou asi štyri sezóny, stvárnila zápasníka, zatiaľ čo šou pokračovala deväť sezón a pritiahla väčšinou pozitívne recenzie.

Na mojom bloku

V roku 2017 bola Garcia obsadená do filmu Avenge the Crows: The Legend of Loca, o bývalej členke gangu v LA, ktorá sa vydáva na cestu pomsty po boku svojho mladšieho bratranca. Film nezískal veľkú pozornosť v porovnaní s jej ďalším projektom, pretože bola obsadená v šou Netflix Na mojom bloku , ktorý rozpráva príbeh štyroch tínedžerov žijúcich v drsnom centre mesta Los Angeles. Štyria priatelia práve začínajú strednú školu a počas každodennej cesty vidia mnohé z ich životov skúšaných.

V seriáli stvárňuje Jasmine Flores, ktorá je posadnutá členkou skupiny Ruby, ktorú hrá Jason Genao. Ruby je známa ako matematický talent skupiny a jej svedomie. Počas prvej sezóny bola spočiatku opakujúcou sa postavou, ale ako show postupovala, bola povýšený do pravidelnej série. Prehliadka bola chválená za svoje výkony, rôznorodé obsadenie a rozprávanie. Medzi ďalšie hviezdy šou patria Brett Gray, Sierra Capri a Diego Tinoco.

Osobný život

Je známe, že Jessica sa zasnúbila s Adamom Celorierom v roku 2016, je o ňom veľmi málo známe, pretože pár sa rozhodol držať svoj vzťah mimo centra pozornosti - dvaja sa vzali o dva roky neskôr.

Často sa odvoláva na svoju matku ako na svoj najväčší zdroj inšpirácie, pretože to bola ona, kto ju povzbudil, aby sa venovala herectvu ako kariére.

Okrem svojej práce je Jessica aktívna aj v oblasti povedomia o väčších jednotlivcoch v zábavnom priemysle. Hovorí o tom, ako sú často stereotypní a kritizovaní zo strany vyššie postavených, takže im zostáva veľmi málo príležitostí. S drastickým posunom v ideáloch v mnohých odvetviach po celom svete sa jej hlas spolu s mnohými podobnými stáva výraznejší.