Jessica Andrea – Aká bohatá je Logicova (rapper) bývalá manželka? Etnická príslušnosť

ObsahKto je Jessica Andre? Wiki Bio

Jessica Andrea Hall sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 1. mája 1992, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Ona je speváčka a YouTuberka, ale možno najznámejšia ako bývalá manželka Sira Roberta Brysona Halla II (Logic), ktorý je slávnym americkým rapperom.

Detstvo a vzdelanie

Jessicu vychovávali spolu so svojou mladšou sestrou v Los Angeles ich otec, ktorý je vodičom kamiónu, a ich matka, ktorá pracuje v poisťovni. O spev sa Jessica začala zaujímať už na základnej škole a keď si rodičia uvedomili, že je talentovaná, prihlásili ju na umeleckú školu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Jessica Andrea (@itsjessandrea) 7. mája 2020 o 19:37 PDT

Pokračovala v speve aj po zápise na verejnú strednú školu v Los Angeles, kde ju bolo možné počuť spievať v rôznych školských hrách, a bola aj fyzicky aktívna, keďže so svojimi rovesníkmi hrala futbal a volejbal. Po imatrikulácii sa Jessica nezapísala na vysokú školu, ale začala pracovať na niekoľkých zamestnaniach, aby sa finančne podporila pri práci na svojej hudbe.

Kariéra ako spevák

Jessica získala uznanie po tom, čo ju Logic uviedol ako sprievodný spev v niekoľkých svojich piesňach vrátane Under Pressure, Bang Bang a Flexicution. 26. mája 2017 vydala svoj debutový singel Medicine, zatiaľ čo jej prvé rozšírenie Extended Play (EP) vyšlo neskôr v roku 2017 a pozostávalo z piatich skladieb: Medicine, Electric, Fake It, Who Says a Gossip Girl.

Je trochu aktívna na YouTube, pretože svoj kanál spustila 29. októbra 2015 a v súčasnosti ho odoberá viac ako 450 000 ľudí – nahrala naň iba jedno video s názvom Obal Dancing With a Stranger – Jess Andrea , ktorý od 1. marca 2019 videlo viac ako 45 000 krát.

Jessica je tiež hviezdou Instagramu, pretože zhromaždila viac ako 540 000 sledovateľov a odovzdala 28 obrázkov, väčšinou zo svojho každodenného života, napríklad keď cvičí, ide von alebo spieva.

Milujte život a manželstvo s Logic

Jessica a Logic sa zoznámili, keď mali spolupracovať na pesničke, a začali spolu chodiť v roku 2013. V lete 2014 ju Logic požiadal o ruku a svadba sa konala 22. októbra toho roku za účasti iba dvoch najbližších priateľov a rodiny.

Nepodpísali predmanželskú zmluvu a podľa rôznych zdrojov po tom, čo sa Logic stal slávnym v USA, sa o Jessicu prestal zaujímať a krátko po tom, ako ich spolu videli na Grammy 2018, požiadal Logic o rozvod, keďže nechcel. už sa voľte. ich rozvod bol ukončený 9. novembra 2018 , ale obaja zostali v dobrom vzťahu a dnes sú vraj dobrí priatelia. Vysvetlili tiež, že nešlo o neveru, no manželstvo jednoducho nefungovalo.

Zdá sa, že Jessica je od rozvodu slobodná. Ponechala si svojich dvoch psov, ako aj svoje auto Chrysler z roku 2015 a Logic si ponechal svoj luxusný dom v Tarzane. Jessica nepožiadala o manželskú podporu, ale mimosúdne dostala nezverejnenú sumu peňazí ako vyrovnanie.

Záľuby a iné záujmy

Jessica sa zaujímala o písanie už od tínedžerského veku a predtým, ako začala pracovať na textoch svojich piesní, začala písaním krátkych piesní a príbehov. Modelingu sa venuje pre zábavu a je podpísaná s agentúrou v Los Angeles, pričom niektoré z jej fotografií nasnímaných počas fotenia si môžete pozrieť nahrané na jej instagramový účet. Tanec je jedným z jej koníčkov, ktorému sa venuje od deviatich rokov a je aj fyzicky aktívna, keďže má týždenne niekoľko tréningov v posilňovni a drží prísnu diétu. Rada cestuje a bola v mnohých štátoch USA – dve z jej vysnívaných cestovateľských destinácií sú Miami na Floride a Paríž vo Francúzsku.

Niektorí z Jessiciných obľúbených hercov a herečiek sú Robin Williams, Denzel Washington a Angelina Jolie, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Dobrý Will Hunting, Nepriateľ štátu a Pán a pani Smithovci.

Aká bohatá je Logicova (rapper) bývalá manželka? Vzhľad a čistý majetok

Jessica má 28 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,67 metra a váži okolo 58 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov, zatiaľ čo čistý majetok spoločnosti Logic sa odhaduje na viac ako 14 miliónov dolárov.

Kto je Logik? Wiki Bio

Sir Robert Bryson Hall II sa narodil v Rockville, Maryland USA, 22. januára 1990, takže jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť.

Je to rapper, spevák a autor, okrem iného, ​​známy svojou piesňou 1-800-273-8255, ktorá sa umiestnila na 3. mieste v rebríčku USA Billboard Hot 100.

Logic bol vychovaný v Rockville jeho otcom Robertom Brysonom Hallom, ktorý je Afroameričan, a jeho matkou, ktorá je beloška. Dospievanie nebolo ľahké, rovnako ako jeho otec bol závislý na kokaíne a jeho matka k alkoholu a jeho bratia vyrábali a predávali crack kokaín v jeho susedstve. Logic uviedol, ako sa snaží držať ďalej od drog, ale vďaka svojim bratom vie, ako vyrobiť crack. Navštevoval strednú školu v Gaithersburgu, ale bol vyhodený kvôli vynechaniu vyučovania počas (údajne) navštevovania 10. ročníka.

Vo veku 13 rokov videl film Kill Bill: Volume 1 a potom sa začal zaujímať o rap. Vo veku 19 rokov začal vystupovať pod názvom „Psychological“ a vydal svoj prvý (ale neoficiálny) mixtape Psychological – Logic: The Mixtape. Potom prišiel so svojím umeleckým menom „Logic“. a 15. decembra 2010 vydal svoj oficiálny mixtape Young, Broke & Infamous, s ktorým získal svoju prvú zmluvu. Svoj druhý oficiálny mixtape – Young Sinatra – vydal v roku 2011, po ktorom nasledoval Young Sinatra: Undeniable v roku 2012.

V marci 2013 cestoval po Európe a potom vydal svoj štvrtý mixtape – Young Sinatra: Welcome to Forever.

Dňa 21. októbra 2014 vyšiel jeho debutový album Under Pressure, z ktorého sa za týždeň predalo viac ako 70 000 kópií, zatiaľ čo jeho druhý album The Incredible True Story vyšiel 13. novembra 2015, z ktorého sa za prvý týždeň predalo viac ako 135 000 kópií a dosiahol #3 v rebríčku Billboard Album 200. Jeho piaty mixtape Bobby Tarantino bol nahraný na internet 1. júla 2016.

5. mája 2017 vydal Logic svoj tretí album – Everybody – a jeho šiesty mixtape Bobby Tarantino nasledoval 9. marca 2018. Dva jeho posledné albumy YSIV a Confessions of a Dangerous Mind vyšli 28. septembra 2018 a 10. mája 2019.

Získal tri ocenenia: MTV Video Music Award za najlepší boj proti systému, BMI R&B/Hip-Hop Award za najhranejšie R&B/Hip-Hop piesne a BMI Pop Award za najlepšiu víťaznú pieseň.

Je tiež spisovateľom, keďže začiatkom roka 2019 vydal svoj román Supermarket a stal sa najpredávanejším autorom. Logic nepije okrem občasného šampanského, nefajčí trávu a neberie drogy, no až do roku 2014 bol závislý na cigaretách.

Logic je ženatý s Brittney Noell a majú spolu syna.