Jesse Money – Kto je dcéra Eddieho Moneyho? Wiki 2020

ObsahKto je Jesse Money?

Jesse Money je americká speváčka, skladateľka a televízna hviezda, no svetu je známa najmä ako dcéra zosnulého rockového hudobníka Eddieho Moneyho. Často pracovala so svojím otcom a bratom Desmondom ako záložný spevák. Jesse je známy aj účinkovaním v reality show Real Money (2018-2019).

Jesse Money Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Narodila sa ako Jessica Mahoney 22. júna 1988 na Long Islande v New Yorku v USA a je dcérou Eddieho Moneyho a jeho manželky Laurie Money, modelky, producentky a tiež televíznej hviezdy. Je jedinou dcérou v rodine so štyrmi bratmi Zacharym, Josephom, Julianom a Desmondom – dvaja posledne menovaní sú hudobníci a Zachary je obchodník.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ešte raz ďakujem @hawkeyeadams a @axstv za to, že som sa dostal do ďalšej epizódy Top Ten odhalených! Už sa neviem dočkať odvysielania tejto epizódy! #toptenrevealed #axstv #heymomimontv #realmoney #jessemoney #musicnerd

Príspevok zdieľaný používateľom Jessica Mahoneyová (@whosjessemoney) 16. mája 2019 o 20:33 PDT

O hudbu sa začala zaujímať už od útleho veku – jej úlohou v prvých rokoch bolo priniesť otcovi fľašu vody, kým bol na pódiu. Vďaka tomu sa zamilovala do hudby a na strednej škole Westlake začala chodiť na hodiny spevu, no naučila sa aj na gitare a klavíri.

Začiatky kariéry

Jesseho kariéra začala, keď mala 18 rokov – pridala sa k otcovej kapele ako záložná speváčka a tiež sa pridala k bratovej kapele. Možno ju počuť na albume Eddieho Moneyho Wanna Go Back, vydanom v roku 2007, ako podpornú speváčku na niekoľkých skladbách a postupom času sa k nemu pridala na pódiu a sama spievala celé piesne, čo výrazne prispelo k jej popularite.

Najradšej spievala Vezmi ma dnes večer domov , čo bola najobľúbenejšia pieseň jej otca, a tiež by spievala Mal by si vedieť lepšie . Bohužiaľ, Jesse neuviedla svoje plány do budúcnosti po smrti svojho otca.

Televízna kariéra, kde je teraz?

Okrem hudby je Jesse populárna aj vďaka svojim televíznym vystúpeniam, debutovala v televíznej šou Rock the Cradle v roku 2008 a o 10 rokov neskôr bola predmetom televíznej reality show, ktorá sledovala život The Money. rodina s názvom Skutočné peniaze (2018-2019). Jesse sa objavila aj v šou The Top Ten Revealed (2018-2019) a naposledy bola súčasťou pietneho koncertu na počesť svojho otca, ktorý organizoval Sammy Hagar a ktorý bol natočený a vydaný v marci 2020 – Eddie Money Tribute .

Jesse Money Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Jesse je vychádzajúcou hviezdou v hudbe a televízii, ale na krídlach svojho otca sa už osvedčila. Podľa zdrojov je jej majetok začiatkom roku 2020 vyše 500 000 dolárov.

Jesse je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m), pričom váži približne 127 libier ~ 58 kg. Jej vitálne štatistiky sú 36-28-36 palcov a jej veľkosť podprsenky je 34B. Má modré oči a blond vlasy.

Osobný život Jesse Money, zoznamka, priateľ

Hoci je Jesse začínajúcou hviezdou, zriedka zdieľa niečo zo svojho osobného života, najmä rande. Podľa správ je však slobodná a zameriava sa na iné záležitosti, hoci v minulosti mala údajne tajný románik so záhadným chlapom. Nepovedala nič o svojom bývalom priateľovi ani o tom, prečo je bývalý.

Jesse je milovníčkou zvierat a ako domácich miláčikov má mačku a psa. Rád cestuje a ako vysnívanú dovolenkovú destináciu uvádza Grécko. Medzi ďalšie Jesseho záujmy patrí nakupovanie, skúšanie rôznych kuchýň a trávenie času s priateľmi a rodinou.

Otec Jesseho Moneya, Eddie Money

Edward Joseph Mahoney sa narodil 21. marca 1949 v Brooklyne v New Yorku v USA a bol synom Daniela Patricka Mahoneyho, policajta, a jeho manželky Dorothy Elizabeth, ženy v domácnosti. Detstvo prežil v Levittowne v New Yorku na Long Islande a tínedžerské roky vo Woodhavene, Queens. Eddie začal spievať na ulici, keď mal 11 rokov, a keď vstúpil do svojich tínedžerských rokov, začal hrať s kapelami, ale väčšinou preto, aby sa zoznamoval s roztlieskavačkami.

Bol vylúčený zo strednej školy, keď ho prichytili pri falšovaní vysvedčenia, no nakoniec v roku 1967 zmaturoval na Island Trees High School.

Život pred hudbou

Predtým, ako sa Eddie venoval hudbe ako profesionálnej kariére, skúsil sa pridať k polícii po stopách svojho otca, starého otca a brata. Nastúpil ako stážista na oddelení mesta New York, ale čoskoro si uvedomil, že to nie je pre neho, keďže sa ďalších 20 rokov nemohol vidieť v polícii s krátkymi vlasmi, nemal šťastie na svojich kolegov z kapely. , keďže vo svojej kapele nechceli zástupcu zákona. Keď bol jeho otec informovaný o svojom rozhodnutí odísť z polície kvôli hudbe, nebol šťastný a strhol plagát Jimmyho Hendrixa, ktorý mal Eddie vo svojej izbe.

Kariéra

Eddie sa v roku 1968 presťahoval do Berkley v Kalifornii, kde začal trénovať pod vedením vokálnej trénerky Judy Davisovej a pokazil si meno na Eddie Money. Počas tohto obdobia sa živil predajom zvonových nohavíc, potom ako sólista začal vystupovať v nočných kluboch v San Francisco Bay Area a všimol si ho Bill Graham, s ktorého pomocou podpísal zmluvu s Columbia Records. Jeho debutový štúdiový album s vlastným názvom zaznamenal okamžitý úspech a v USA získal platinový status. Presadil sa hitovými singlami Baby Hold On a Two Tickets to Paradise a úspešne pokračoval v kariére, keď pred smrťou vydal celkom 11 albumov, čím si svoje miesto v hudobnom priemysle označil skladbami ako Think I'm In. Láska, vezmi ma dnes večer domov, Láska v tvojich očiach a pokoj v našej dobe.

Pred svojou smrťou Eddie pracoval na novom albume Brand New Day, ktorého vydanie je naplánované na 17. apríla 2020.

Eddie Money Osobný život, manželka, smrť, bohatstvo

Eddie mal turbulentný život a bol v rámci rehabilitačných programov pre svoje problémy s pitím, ale povedal, že od roku 2003 bol triezvy. Jeden z jeho ťažkých záchvatov pitia bol v roku 1980, keď pil vodku, ale predávkoval sa syntetickým barbiturátom, ktorý považoval za kokaín. To viedlo k poškodeniu sedacieho nervu na ľavej nohe, niekoľkomesačnej neschopnosti chodiť a potom kríval na ľavú nohu.

Eddie sa 14. februára 1984 oženil s Margo Lee Walker, študentkou z Los Angeles, obaja chceli, aby bol obrad súkromný, ale fanúšikovia si ich všimli a prišli na svadbu. Obaja sa rozviedli v priebehu niekoľkých rokov.

Od roku 1989 až do svojej smrti bol ženatý s Laurie Harrisovou a mali spolu päť detí. Eddie podstúpil operáciu srdcovej chlopne v júli 2019, ale po operácii dostal zápal pľúc. V auguste toho istého roku bolo oznámené, že mu bola diagnostikovaná rakovina pažeráka v štádiu 4 a zomrel 13. septembra 2019 v nemocnici v Los Angeles.

Eddieho majetok sa v čase jeho smrti odhadoval na 20 miliónov dolárov.