• Hlavná
  • Herci
  • Jess Gabor's Wiki, Age, Body – aka Kelly Keefe vo filme „Shameless“

Jess Gabor's Wiki, Age, Body – aka Kelly Keefe vo filme „Shameless“

Obsah

Kto je Jess Gabor?

Jess Gabor sa narodila 23. októbra 1996 v Los Angeles, Kalifornia, USA a je herečkou, ktorá sa pravdepodobne najviac preslávila prácou v televíznom seriáli Shameless, v ktorom hrá postavu Kelly Keefe. K šou sa pripojila počas jej 9. sezóny, a hoci sa šou končí v 11. sezóne, nebolo potvrdené, či si svoju rolu zopakuje aj v poslednej sezóne.

Bohatstvo Jessa Gabora

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jess Gabor odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré zarobila úspešnou kariérou herectva, a hoci je stále na začiatku svojej kariéry, vďaka práci v niekoľkých populárnych programoch získala značnú sumu. a zdá sa, že bude pokračovať.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

⛄️

Príspevok zdieľaný používateľom jess gabor (@jessgabor) 24. decembra 2018 o 15:27 PST

Raný život a začiatky kariéry

V mladom veku Jess rozvinul lásku k čítaniu a bol inšpirovaný Dr. Seussom, ktorý je známy tým, že podporuje čítanie ako spôsob, ako sa dostať na ešte viac miest v živote. Prečítala veľa príbehov a z niektorých si predstavovala, že hrá rolu hlavnej hrdinky.

Vedela tiež niečo o zábavnom priemysle, pretože jej matka Vicki pracovala v Disney. Nechcela, aby sa jej dcéry venovali hereckej kariére, o ktorej by pravdepodobne uvažovali v Los Angeles, tak blízkom Hollywoodu. Snažila sa im pokaziť herectvo tým, že ich postavila do portrétov alebo malých úloh v niektorých projektoch Disney, na ktorých pracovala.

Aj keď dúfala, že jej deti uvidia negatívnu stránku herectva, stal sa opak a ešte viac ich inšpirovalo venovať sa herectvu ako kariére.

Vzdelávanie a začiatky kariéry

Po imatrikulácii zo strednej školy sa Gabor zapísala na Loyola Marymount University, ktorá sa nachádza neďaleko jej domu na západnej strane Los Angeles. Vysoká škola je známa tým, že ponúka množstvo programov a je jednou z najväčších rímskokatolíckych univerzít v krajine s viac ako 9 000 študentmi ročne. Tam ukončila bakalárske štúdium a svoje štúdium si prehĺbila presťahovaním sa do Ruska a nejaký čas tam strávila v Moskovskom umeleckom divadle (MAT).

Divadelná organizácia je jednou z najstarších v krajine a bola vytvorená na podporu hnutia naturalizmu, ktoré sa zameriava na divadelné hry viac prepojené s realitou a históriou – v tom čase boli v Rusku populárnejšie melodrámy. Vytvorenie MAT je známe ako jedno z najviac vplyvný v hereckej práci a zaslúžil sa aj o popularizáciu moderného divadla v USA.

Po ukončení štúdia sa vrátila do USA a začala sa objavovať v miestnych produkciách. Netrvalo dlho a začala robiť konkurzy na roly pred kamerou, čo viedlo k jej prvej a doteraz najvýznamnejšej úlohe v jej kariére, keď ju obsadili do Shameless.

Nehanebný

Nehanebný vysiela na Showtime a začal svoju prevádzku v roku 2011 – bol inšpirovaný rovnomenným britským seriálom, ktorý vytvoril Paul Abbott. V tejto americkej verzii sa relácia zameriava na dysfunkčnú rodinu žijúcu v South Side v Chicagu a rozpráva príbeh rodiny robotníckej triedy, ktorá má problémy, na čele so slobodným otcom, ktorý má šesť detí. Otec je alkoholik, vnáša trochu svetla do rodín, ktoré bojujú s alkoholizmom. Rodina sa často dostáva do nešťastia, pričom deti sa často starajú samy o seba kvôli problémom svojho otca.

Šou sa chcela odlíšiť tým, že ukázala oveľa závažnejšiu stránku chudoby. na rozdiel od Roseanne alebo My Name is Earl, že ľudia v tomto stave života existujú a sú pravdepodobne blízkymi susedmi. Prehliadka predstavovala herecké obsadenie ako William H. Macy, Emma Kenney, Jeremy Allen White a Shanola Hampton – ďalší členovia hereckého obsadenia prichádzali a odchádzali v závislosti od vývoja príbehu. Prehliadka bola veľmi úspešná, stala sa jedným z najvyššie hodnotených programov Showtime a vybudovala a vyhradenú fanúšikovskú základňu v priebehu rokov si udržiava okolo dvoch miliónov divákov.

Úspech nehanebných a iných projektov

V Shameless hrá Jess úlohu vojenského spratka Kelly Keefe , drsná žena, ktorá sa romanticky zapletie do života Carla Gallaghera, ktorého stvárnil Ethan Cutkosky. Ako ich vzťah napreduje, začne sa príliš angažovať a začne preberať jeho život, čo vedie k mnohým komplikáciám. Prišla neskoro v šou, počas ôsmej sezóny, ale jej postava bola dobre prijatá a získala si veľa fanúšikov. Samotná šou si počas svojho trvania udržiavala dobré výsledky s čoraz priaznivejšími recenziami.

Jess sa objavila aj v iných projektoch – pracovala na krátkom filme Jej Príbeh v ktorom sa uvádza aj ako spisovateľka. Rozpráva príbeh dvoch najlepších priateľov, ktorí sa stanú závislými na heroíne a v žiadnom prípade sa nezastavia, aby sa pokúsili tento zlozvyk udržať. Pracovala aj na nezávislom filme Confessional, ktorý rozpráva príbeh z perspektívy spovednice a sleduje príbeh dvoch úmrtí, ku ktorým došlo na vysokej škole, a pomaly odhaľuje záhadu, ktorá sa za nimi skrýva. Jedným z jej najnovších projektov je hosťovanie v šou FBI: Most Wanted:

Osobný život

Jess je slobodná, hoci naznačila, že má záujem o randenie. Preferuje niekoho so zmyslom pre humor, spoľahlivého a ohľaduplného – nemá rada mužov, ktorí sú príliš posadnutí svojou váhou a telom. V budúcnosti plánuje mať deti, ale nie teraz, keďže je ešte veľmi mladá. Jej hereckým snom je môcť spolupracovať s Tomom Hanksom a najviac vzhliada k práci Meryl Streep. Poznamenáva, ako si väčšinu svojej kariéry udržiavala pozitívnu, a uznáva, že teraz žijeme vo svete, kde sa ľudia môžu naučiť veci, ku ktorým iní v minulosti nemali prístup. Prepojenosť sveta však priniesla aj veľa narcizmu, ktorý je výsledkom nedostatku vzdelania.