Jeremy Michael Lewis – Kto je snúbenec Kirstin Maldonado? Bio

Jeremy Michael Lewis je konzultant digitálneho marketingu a tiež podnikateľ. Verejne známy sa stal vďaka svojmu vzťahu s Kirstin Maldonado , spevák a skladateľ. Ich vzťah sa však skončil a nikdy si nevymenili sľuby.

ObsahRaný život, vzdelanie

Jeremy Michael Lewis sa narodil 22. januára 1992 v Rockforde, Illinois v USA, kde v roku 2010 navštevoval Rock Valley College. Anglická fakulta ho vyhlásila za tvorivého spisovateľa s najlepšou esejou za akademický rok 2011/2012 a v ďalšom roku získal výkonnostné štipendium na University of Kentucky Percussion studio.

3. Členka Pentatonix Kirstin Maldonado je zasnúbená so svojou priateľkou Jeremy Michael Lewis #Flashtainment

pridané rádiový zväz na Pondelok 30. mája 2016

Bol prezidentom bratstva Sigma Alpha Epsilon a založil podujatie University Idol na charitatívne účely. V roku 2013 získal ocenenie Bryan Clark Outstanding Executive Officer Award za svoju obhajobu a vedenie, ako vynikajúci výkonný riaditeľ všetkých študentských organizácií. Jeremy vyštudoval bakalársky titul v odbore podnikový manažment a marketing. Teraz žije v Los Angeles v Kalifornii.

Kariéra

Jeremy a 12 jeho priateľov z vysokej školy boli súčasťou a cappella skupiny s názvom AcoUstiKats, boli súťažiacimi v reality show The Sing-Off v roku 2013 a dostali sa do piateho kola.

Rád spieva a je známy najmä z virálneho hudobného hitu Disney Love Medley z roku 2016. Pieseň je vlastne kompaktom piesní You'll be in my Heart od Tarzana, I See the Light z Tangled a Go. Vzdialenosť od Herkula. Voctave, 11-členná a cappella skupina, zahrala pieseň spolu s Jeremym Michaelom Lewisom a Kirstin Maldonado a video si na YouTube pozrelo viac ako 27 miliónov ľudí. V roku 2010 si otvoril vlastný kanál na YouTube, začal publikovať cover verzie skladieb a hoci nazbieral takmer 6000 odberateľov a viac ako 80 000 videní, viac sa venuje svojej primárnej profesii.

V rokoch 2013 až 2017 vlastnil Platobrand, spoločnosť v oblasti digitálneho marketingu, ktorá bola založená pre malé podniky a ovplyvňovateľov sociálnych médií, v spoločnosti pôsobil aj ako konzultant digitálneho marketingu. Jeremy pokračoval vo svojej kariére manažéra v spoločnosti Stem, ktorá je službou pre umelcov v hudobnom biznise, a zostal tam 2 roky. Od mája 2019 je riaditeľom obchodného oddelenia v TagBoard.

Kirstin Maldonado

Jeremy Michael Lewis sa dostal do centra pozornosti vďaka vzťahu s Kirstin Maldonado. Je to americká skladateľka, speváčka a členka a cappella skupiny Pentatonix – skupina bola založená v roku 2011 členmi z Arlingtonu v Texase.

V rokoch 2015 a 2016 ceny Grammy v kategórii Najlepšia aranžmán, inštrumentálna alebo A Cappella putovali do Pentatonix a ďalší rok získali cenu za najlepší country výkon dua/skupiny. Na konte majú zatiaľ sedem štúdiových albumov, 18 singlov a 50 videoklipov. Kirstin odštartovala svoju sólovú kariéru v roku 2017 singlom Break a Little a v tom istom roku bol propagovaný aj jej debutový album Love Ep. V roku 2018 hrala na Broadwayi vo filme Kinky Boots.

Osobný život

Kirstin Maldonado sa narodila a vyrastala v Texase, jej dátum narodenia je 16. mája 1992.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

oranžová, tešíš sa... idk. len sa nudím.

Príspevok zdieľaný používateľom coffin™ (@kirstin) 21. marca 2020 o 18:30 PDT

Vo veku piatich rokov vyjadrila svoje želanie stať sa speváčkou a jej prvé vystúpenie bolo na matkinej svadobnej hostine, keď mala osem rokov. Hrala aj v miestnych divadelných projektoch. Kirstin dokončila strednú školu a odišla na University of Oklahoma, ale zanechala to, aby mohla vystupovať s Pentatonix, ktorého je jednou z jeho zakladateľov.

Jeremy a Kirsten sa stretli v roku 2013 a o rok začali spolu chodiť. Zasnúbili sa počas výletu do Paríža, Jeremy položil „otázku“ pred Eiffelovou vežou – zdieľali novinky, ako aj fotografie návrhov na sociálnych sieťach.

Nikdy sa však neoženili, zasnúbenie ukončili v roku 2017 bez toho, aby vysvetlili dôvod ich rozchodu.

Jeremy Lewis má súčasnú priateľku, ktorá chodí s hviezdou YouTube, 26-ročnou Lauren Riihimaki, známou ako LaurDIY. Vzťah potvrdili na dovolenke na Havaji v marci 2019. Minulý rok sa pár zúčastnil na hudobnom festivale Coachella, kde zdieľal tieto a ďalšie fotografie zo svojich súkromných chvíľ.

Ona je backkkkkkk!

pridané Kirsten na Piatok 1. februára 2019

V jednom zo svojich vlogov LaurDIY otvorila svoj súkromný život: „Práve som sa rozhodla, že byť vo vzťahu a nájsť lásku je niečo, čo beriem tak vážne. Práve teraz som taká šťastná a mám pocit, že mám úplne novú energiu do života. Moje vibrácie sú iné.'

Vzhľad

Jeremy má hnedé vlasy a hnedé oči. Je vysoký 1,85 m a má štíhle telo.

Čistý majetok

Jeremy Lewis je považovaný za úspešného podnikateľa, takže začiatkom roku 2020 sa jeho čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Sociálne médiá

Jeremy Lewis má účet na Instagrame od roku 2011. Nezdieľa fotografie pravidelne, zvyčajne len ‚súkromné‘ chvíle so svojou priateľkou a dvoma sibírskymi husky psami, ktoré vlastní. V tom istom roku ako Instagram si Jeremy otvoril účet na Twitteri, na ktorom je aktívnejší.