Jeff Wittek – Vek, výška, priateľka – Celá pravda o väzení

Jeff Wittek je populárna osobnosť sociálnych médií, ktorá zverejňuje videá, na ktorých vytvára nové účesy pre rôzne celebrity. Svoju kariéru začal ako holič, čoskoro posunul svoju slávu na novú úroveň a rýchlo sa stal osobnosťou YouTube a Instagramu.

ObsahRaný život a rodina

Jeffrey R Wittek sa narodil 15. decembra 1989 na Staten Island, New York USA, má teda americkú národnosť a jeho znamenie zverokruhu je Strelec. Nezdieľa veľa podrobností o živote svojich rodičov, hoci je známe, že Jeffa veľmi podporujú a povzbudzujú ho, aby rozvíjal svoju kadernícku a online kariéru. Jeho rodičia sa objavili v jednom z Jeffových videí na jeho kanáli YouTube s názvom PREKVAPENÍ RODIČOV VLOMENÍM DO ICH DOMU. Jeho matka sa s ním sprisahala, aby žartovala z Jeffovho otca, a Jeff sa vlámal do domu jeho rodičov napodobňovaním lúpeže.

Konečne! Moje meno je Jeff Tovar je TERAZ dostupný na Fanjoy.co/jeff

pridané Jeff Wittek na Streda 4. októbra 2017

Jeho otec sa však nebál, takže aby zistil, čo sa deje v ich spálni, išiel tam nájsť Jeffa, ktorý tam stál a smeje sa. Jeff tiež zdieľal svadobnú fotografiu svojich rodičov na svojom instagramovom účte, príspevok sponzoroval Old Spice a Jeff znovu vytvoril fotografiu svojho otca tak, že mal na sebe podobný oblek, stál podobným spôsobom a upravil si vlasy, aby vyzerali ako jeho otca, pričom uviedol, že jeho Otec bol jeho inšpiráciou počas všetkých tých rokov. Od roku 2020 má Jeff bydlisko v Los Angeles v Kalifornii.

Vzdelanie

Jeff maturoval na svojej miestnej strednej škole v New Yorku v roku 2007. Neskôr mal niekoľko holičských kurzov, ale nezapísal sa na žiadnu vysokú školu a venoval sa svojej holičskej kariére.

Celá pravda o väzení

Predtým, ako získal uznanie za svoj kadernícky talent, bol Jeff drogovým dílerom, aby si zarobil na živobytie.

3. februára 2011 bol Jeff zatknutý a obvinený z obchodovania a držby drog, údajne kokaínu, marihuany a iných látok, ktoré nelegálne prechovával. Jeho kaucia bola až 61 000 dolárov a viac ako pol roka strávil vo väznici Wayside LA County. V rozhovore na kanáli Durte Dom YouTube sa Jeff podelil o svoje skúsenosti zo strávenia niekoľkých mesiacov vo väzení a povedal, že väznice v Los Angeles sú preplnené a že by malo byť nezákonné držať toľko ľudí v takýchto podmienkach. Povedal, že mal problémy s takými jednoduchými vecami, ako je sprcha, pretože kúpeľňa bola vždy plná ľudí a niektorí sa ani nešli umyť, len sa poflakovali.

Jeff bol taký vystrašený a zmätený, že sa mu mydlo, ktoré držal, vyšmyklo z rúk a odletelo na inú stranu miestnosti.

Priznal tiež, že keď bol vo väzení, nemohol sa zbaviť strachu zo zabitia. Uviedol tiež, že nikto tam nepracoval vo väzení, celý deň sa pozeral do steny a mal len jednu hodinu chôdze mimo budovy týždenne, dokonca ani nie každý deň. Jeff však pochopil, že pri obchodovaní s drogami robil zle, a tak po prepustení zmenil svoj život.

Kariéra

Kariéra na sociálnych sieťach

Počas rozvíjania svojej kariéry holiča začal Jeff zverejňovať výsledky svojich prác na svojom blogu Tumblr s názvom Behind The Cuts. Podelil sa o svoje rozpracované fotografie, poskytol niekoľko tipov na správny styling vlasov atď. Vytvoril si tiež svoj účet v aplikácii s názvom Vine a začal si získavať ešte väčšiu popularitu, keď svoje videá uverejňoval pod prezývkou American Jeff.

9. septembra 2011 Jeff spustil svoj kanál YouTube, na ktorom nahral svoje vlogy a videá o účesoch. Do roku 2020 sa jeho kanál stal veľmi populárnym a prilákal viac ako 2,1 milióna odberateľov, aby si pozreli viac ako 70 videí, ktoré odovzdal – jedno z jeho najobľúbenejších má názov DÁVAŤ DAVIDU DOBRIKOVI NOVÝ ÚČES | Jeff’s Barbershop s viac ako 6,6 miliónmi zobrazení. Často pozýva hviezdy TikTok, svojich kolegov vlogerov na YouTube a iných populárnych ľudí, aby si dali ostrihať alebo zafarbiť vlasy.

Nedávno zverejnil video, ako umiera Jayovi Sageovi na ružové vlasy a Jay, populárna TikToker, povedala, že výsledok zbožňuje, hoci video má názov SOM FARBIL VLASY TIETO TIKTOK STARS A NENÁVIDLA TO | Jeffovo holičstvo.

Kontroverzné video s premenou bezdomovca

Ďalšie, ktoré Jeff zverejnil na svojom kanáli YouTube, bolo jeho druhé populárne video s názvom HOMELESS MAN MAKEOVER AMAZING TRANSFORMATION *zahrievanie srdca*, ktoré vyvolalo rôzne reakcie publika a prilákalo viac ako 6,3 milióna videní. Jeff poznal jedného z bezdomovcov, ktorí prežili v uliciach Los Angeles, našiel ho a pozval ho do svojho domu na premenu. Ponúkol mu sprchu, prezlečenie, ktoré obdaroval, a nakoniec mu ostrihal vlasy a fúzy.

Aj keď Jeffove pohnútky boli jasné a pozitívne, keďže sa snažil pomôcť aspoň jednému bezdomovcovi, jeho diváci ho obviňovali z toho, že využil tohto muža na získanie názvu clickbait videa, pričom uviedli, že muž, ktorý bol v skutočnosti alkoholik, potreboval nejakú vážnu dávku. pomoc a rehabilitáciu, nie nový účes.

Samotný bezdomovec len ťažko chápal, čo sa s ním deje, pretože počas strihania takmer zaspal a potom stratil rovnováhu a spadol na zem pri odchode z Jeffovho domu.

Herecká kariéra

Jeff sa vždy chcel stať filmovou hviezdou, a tak využil svoju popularitu na YouTube na získanie úloh v niekoľkých krátkych filmoch. V roku 2016 sa objavil ako dôstojník Jeff vo filme Declined Credit Card a rovnaká postava v krátkom filme Crazy Drug Lord v tom istom roku. V roku 2017 sa objavil ako eso v Petting Scorpions, kde zdieľal obrazovku so svojou bývalou priateľkou Cierrou Ramirez, Anwar Jibawi (ktorý tiež hral Amir v Airport Security Squad v rokoch 2019 až 2020), Kristina Kane a Rudy Mancuso.

V roku 2018 získal Jeff rolu Captain America v krátkom filme Superhero Therapy a tiež hral Mikea v televíznom miniseriáli Stories from Our Future, ktorý sa objavil v epizóde Getting to Know You.

Instagramová senzácia

V roku 2012 si Jeff založil svoj účet na Instagrame na podporu svojho kanála YouTube a na prilákanie ďalších predplatiteľov od roku 2020 má Jeff viac ako 2,8 milióna predplatiteľov. Prvá fotografia, ktorú zverejnil, bola jeho hrnčeková snímka z roku 2011. Často zverejňuje spoločné fotografie s inými osobnosťami sociálnych médií, ako sú Zane Hijazi (ktorý je jeho starým priateľom), Christian DelGrosso a mnohí ďalší. Jeho účet prilákal aj veľa významných sponzorov, takže pravidelne zdieľa príspevky, ktoré sponzoruje Old Spice , Colgate , a mnoho ďalších.

Osobný život, bývalá priateľka Cierra Ramirez

Jeff začal chodiť s Cierrou Ramirez v roku 2015. Zavrieť venovala sa svojej hereckej kariére, dostávala menšie úlohy v krátkych filmoch, takže obaja zdieľali rovnaký sen dostať sa do Hollywoodu. Cierra, narodená 9. marca 1995 v Houstone v Texase, debutovala v CSI: Miami v roku 2006 a získala rolu Isabel Terraza v epizóde Deviant.

Neskôr mala menšie úlohy v seriáloch ako Zúfalé manželky, Život v apartmáne Zacka a Codyho a Môj vlastný najhorší nepriateľ. Cierra bola obsadená do svojej prvej opakujúcej sa úlohy v populárnej sérii The Secret Life of the American Teenager, ktorá sa objavila vo viac ako 22 epizódach show od roku 2012 do roku 2013. Potom od roku 2013 do roku 2018 hrala Marianu Adams Foster v The Fosters, ktorá sa tiež objavila v spin-offe série Good Trouble, ktorý hrá rovnakú úlohu. Jeff a Cierra uverejňujú na svojom instagramovom účte veľa spoločných fotografií, no hneď ako sa v roku 2018 rozišli, Cierra ich odstránila zo svojho profilu na sociálnej sieti, zatiaľ čo Jeff sa rozhodol nechať obrázky tak, ako sú. Cierra teraz chodí iný chlap , ktorý je spevák a skladateľ, zdieľa fotografie že ho objímala. Jeff zostáva slobodný od roku 2020.

https://www.instagram.com/p/B7rRX2-AG_i/

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Jeff rád cvičí, trávi veľa času v posilňovni a na Instagrame zdieľa videá, na ktorých cvičí. Má psa menom Nerf, ktorý má vlastný účet na Instagrame. Jeff je tiež fanúšikom jogy. Jeho obľúbené farby sú čierna a zelená.

Vzhľad, štýl oblečenia

Jeff má hnedé oči a tmavohnedé vlasy. Je vysoký 1,85 m a váži okolo 82 kg, jeho vitálne štatistiky sú 42-32-37. Čo sa týka štýlu obliekania, rád nosí ležérne mikiny s kapucňou z vlastnej kolekcie merchandise oblečenia, ale rád nosí aj oficiálne obleky, pretože v nich vyzerá ako fešák.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa uvádza, že čistý majetok Jeffa je okolo 2 milióny dolárov . Jeho kanál YouTube zarába až 32 550 dolárov mesačne, zatiaľ čo sponzorovaný príspevok na jeho účte na Instagrame môže stáť až 9 500 dolárov.