Je Suzanne Malveaux (CNN) vydatá za Karine Jean-Pierre? Wiki

Suzanne Malveaux je známa americká novinárka, ktorá má pôsobivý životopis v televízii. Pracovala pre rôzne spravodajské organizácie a svoju prácu preniesla po celom svete. Bola korešpondentkou Bieleho domu a teraz je spolu s Michaelom Holmesom slávnou spoluzakladateľkou medzinárodného spravodajského programu CNN Okolo sveta. Po mnoho rokov sa v správach šírili zvesti o tom, že Malveaux je gay, no jej tábor to nikdy nepotvrdil, kým si neadoptovala malé dievčatko, čo odhalilo jej dlhoročný vzťah s partnerom Karine Jean-Pierre.

pridané Suzanne Malveaux CNN na Piatok 28. januára 2011

Karine následne vydala životopisnú knihu a venovala ju Malveaux a ich dcére, čo je jediný prípad, kedy sa obaja otvorene priznali k ich vzťahu – aj keď sa svoj vzťah nesnažili tajiť, ani o ňom nehovorili. to na verejnosti.

ObsahRaný život – narodenie a rodina

Suzanne sa narodil 4. decembra 1966 v Lansingu, Michigan, USA, afrického, francúzskeho a španielskeho pôvodu. Narodila sa do kreolskej Louisiany pôvodne so sídlom v New Orleans. Jej otcom je Floyd Joseph Malveaux, ktorý je lekárom a dekanom Howard University’s College of Medicine a zakladateľom Národného centra ľudského genómu univerzity.

V súčasnosti je výkonným riaditeľom siete Merck Childhood Asthma Network. Jej matka bola Myrna Maria Ruiz, učiteľka, ktorá je už zosnulá.

Suzanne má jednovaječné dvojča – Suzette M. Malveaux – ktorá je profesorkou na Columbus School of Law a ďalších dvoch súrodencov, Courtney M. Malveaux a Gregory F. Malveaux. Všetci jej súrodenci sú dokonalí a úspešní vo svojich odboroch – Courtney bola bývalou zástupkyňou generálneho prokurátora pre Virgíniu a bývalým predsedom Richmondského republikánskeho výboru.

V súčasnosti je komisárkou ministerstva práce a priemyslu štátu Virgínia. Gregory na druhej strane pôsobí na Montgomery College ako docent angličtiny. Suzanne je tiež príbuzná s Julianne Malveaux, renomovanou publicistkou a bývalou prezidentkou Bennett College.

Vzdelávanie

Suzanne a jej rodina žili v New Orleans skôr v jej živote a nakoniec sa presťahovali do Howard County, Maryland, kde navštevovala Centennial High School v Ellicott City a v roku 1984 maturovala.

Získala BA v odbore sociológia na Harvard College a absolvovala Cum Laude av roku 1991 získala magisterský titul v odbore vysielanie na Graduate School of Journalism na Kolumbijskej univerzite. Stala sa čestnou členkou spolku Alpha Kappa Alpha.

Kariéra

Suzanne začínala ako reportérka pre New England Cable News v Bostone, Massachusetts v roku 1992, až do roku 1996, keď sa presťahovala do práce ako reportérka pre WRC-TV, pridružený kanál NBC pokrývajúci miestne a kriminálne správy vo Washingtone, DC.

V roku 1999 ju prijal moderátor Tim Russert, aby sa pripojila k NBC News, kde tri roky pracovala ako reportérka, počas ktorých bola pridelená ako korešpondentka Pentagonu. Pracovala tiež ako korešpondentka Bieleho domu, kde sa venovala kontroverzným správam, ako je aféra Billa Clintona v oválnej kancelárii, jeho následné obžaloby, prezidentské voľby v roku 2000, útoky z 11. septembra a mnohé ďalšie. Suzanne urobila významné skoky vo svojej kariére, keď pracovala ako náhradná moderátorka v šou Wolfa Blitzera na CNN – Situačná miestnosť.

Stala sa tiež spoluautorkou populárneho programu CNN Around the World a hosťovala The Root 100, osemdielny seriál na Aspire TV Network.

Lesbický vzťah, životný partner a dcéra

Neexistujú žiadne informácie o dĺžke jej vzťahu s Karine alebo o tom, ako sa stretli, aj keď je bezpečné predpokladať, že sa stretli v kruhu politických správ. Karine je politická komentátorka, aktivistka, organizátorka kampane a odborníčka na veci verejné.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Preteky, ktoré treba sledovať! @staceyabrams mi v auguste @nabj 2018 povedala, že zostaví jedinečnú koalíciu voličov, aby vyhrala súboj guvernéra #GA – novú americkú väčšinu zloženú z predmestských mamičiek, progresívnych bielych, černochov, latinoameričanov a mileniálov. @cnn

Príspevok zdieľaný používateľom Suzanne Malveaux (@suzannemalveauxtv) 6. novembra 2018 o 11:23 PST

Pár adoptoval svoju dcéru, Soleil Malveaux Jean-Pierre, v roku 2014. Wolf Blitzer oznámil adopciu vo svojej šou 3. júna 2014. Bol to Wolf Blitzer, kto oznámil adopciu 3. júna 2014.

Obaja sú veľmi aktívni v oboch svojich kariérach, pričom spolu vychovávajú svoju dcéru. Neexistujú žiadne záznamy, ktoré by dokazovali, že sa títo dvaja zosobášili, hoci spolu už nejaký čas žijú. Ich dcéra Soleil má teraz takmer šesť rokov a očividne z nej vyrastá krásne, silné a inteligentné dievča, rovnako ako jej rodičia.

Čistá hodnota

Suzannin čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov s ročným platom údajne nad 100 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Fyzicka charakteristika

Suzanne má blond vlasy, modré oči. Má výšku 5 stôp 6 palcov (1,68 m) a váži okolo 128 libier (58 kg). V 53 rokoch jej fotografie ukazujú, že je stále veľmi fit a vyzerá mlado.