• Hlavná
  • Herci
  • Je Isaak Presley príbuzný Elvisovi Presleymu? Vek, čistá hodnota, Wiki

Je Isaak Presley príbuzný Elvisovi Presleymu? Vek, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Isaak Presley?

Isaak Presley sa narodil v Los Angeles, Kalifornia, USA, 16. júna 2002 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je to herec, YouTuber a bojový umelec , ktorý by sa mohol presláviť najmä stvárnením Ethana Diaza, jednej z hlavných postáv v rodinnej komediálnej sérii Stuck in the Middle, ktorú vytvorili Alison Brown a Linda Videtti Figueiredo a v ktorej si zahrali aj Jenna Ortega a Ariana Greenblatt. Vysielal sa v rokoch 2016 až 2018 a sleduje dospievajúce dievča Harley Diaz, ako vyrastá po boku šiestich súrodencov – séria získala štyri ceny a bola nominovaná na ďalšie štyri.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom ٦٦٦ (@isaakpresley)

Isaak Presley a Elvis Presley

Isaak nijako nesúvisí so zosnulým hercom a hudobníkom Elvisom Presleym.

Raný život a vzdelanie

Isaak bol vychovávaný ako jediné dieťa v Los Angeles jeho otcom, majiteľom ranča, ktorý musel pracovať a starať sa o Isaaka, pretože ho manželka opustila krátko po tom, čo sa Isaak narodil.

Isaak mal štyri roky, keď sa naučil jazdiť na koni a odvtedy sa zúčastnil mnohých súťaží v gymkhana a má viac ako 20 zlatých modelov. Začal sa zaujímať aj o bojové umenia a jeho otec mu platil hodiny Taekwondo, keď mal Isaak šesť rokov.

Po zápise na základnú školu v Los Angeles sa začal zaujímať aj o herectvo, pretože jeden z jeho učiteľov ho požiadal, aby sa pripojil k školskému dramatickému klubu a začal hrať v divadelných hrách. Isaak mal deväť, keď začal svoju hereckú kariéru , a čoskoro sa rozhodol, že toto je to, čo chce v živote robiť. Potom sa zapísal na miestnu strednú školu, na ktorej bol fyzicky veľmi aktívny, keďže hral futbal, bejzbal a basketbal.

Isaak len nedávno v roku 2020 imatrikuloval a rozhodol sa nenavštevovať vysokú školu, ale sústrediť sa na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Isaak debutoval vo filme v roku 2011, keď bol obsadený do úlohy Bradleyho v komediálnom muzikáli Brooklyn Brothers Beat the Best, ktorý napísal a režíroval Ryan O'Nan, ktorý si vo filme zahral aj po boku Michaela Westona a Arielle Kebbel – sleduje speváčku- skladateľ, ktorý ide na výlet so svojím priateľom film získal dve ceny.

V roku 2013 stvárnil Isaak Cablea v dráme The Advocate, v ktorej si zahrali Mandy Moore a Ben McKenzie, zatiaľ čo nasledujúci rok stvárnil Alexa po boku Tima McKernana a Muretty Moss v krátka komédia Pro Wrestling Family .

Chlapca stvárnil v krátkom akčnom kriminálnom filme A Killer of Men, ktorý napísal a režíroval Gregg Meller a ktorý je o tínedžerovi, ktorý musí prejsť púšťou a zabiť tých, ktorí ho takmer zabili – film získal pozitívne recenzie. . V roku 2015 sa Isaak objavil ako Jack v krátkom rodinnom filme A History of Radness, ktorý získal cenu a bol nominovaný na ďalšie štyri, a v roku 2017 si zahral v minútovom hudobnom videu Disney Channel Stars: DuckTales Theme Song.

Dva z jeho posledných účinkov vo filmoch boli v dráme One Nation Under God, v ktorej hral ako David Guiterrez, a vo fantasy komédii Hubie Halloween s Adamom Sandlerom a Kevinom Jamesom v oboch v roku 2020.

Úlohy v televíznych seriáloch

Isaak debutoval v televíznom seriáli v roku 2012, keď bol obsadený do úlohy Wilbura v troch epizódach romantickej komédie The New Normal, ktorá bola v USA pomerne populárna, vyhrala štyri ceny a bola nominovaná na ďalších osem. V roku 2013 sa objavil ako Mikey Shelton v epizóde School Spirit komédie Ghost Ghirls a potom sa objavil v jednej epizóde rodinnej komédie Instant Mom a dvoch epizódach seriálu. komediálny muzikál Austin & Ally pred pozvaním hrať jednu z hlavných postáv, Kyle v komédii We Hot American Summer: First Day of Camp.

Isaak stvárnil hlavnú postavu Jacquesa v komediálnom seriáli Just Jacques, ktorý sa odvysielal len tri epizódy, kým bol zrušený, a tiež v roku 201 si svoju rolu zopakoval v troch epizódach rodinnej série OMG! Nasledujúci rok stvárnil Dereka Mosesa v epizódach A Brief Case of Popularity a The Quad-Plex rodinnej komédie Nicky, Ricky, Dicky & Dawn a Isaak bol potom pozvaný, aby stvárnil vedľajšiu postavu Bobbyho Popka v kritikmi uznávanej komédii. séria Fuller House, v ktorej si zahrali Candace Cameron Bure a Jodie Sweetin a získala osem ocenení, pričom bola nominovaná na 17 ďalších vrátane jednej Primetime Emmy.

Najnovšia úloha Isaaka v televíznom seriáli bola vo fantasy Úplné zatmenie, v ktorom stvárnil Axela od začiatku roku 2019.

pridané Isaak Presley na Utorok 20. marca 2018

Iné podniky

Isaak spustil svoj YouTube kanál 19. januára 2015, ktorý v súčasnosti odoberá takmer 550 000 ľudí, pričom má viac ako 44 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady. Najviac sa zameriava na nahrávanie videí súvisiacich s jeho každodenným životom, zatiaľ čo jeho momentálne najobľúbenejšie video Saying YES To Everything My Girlfriend Says For 24 HOURS!! ft. Kenzie *PAINFUL*, bol od 27. októbra 2019 zobrazený viac ako sedem miliónov krát.

Isaak je tiež hviezdou Instagramu, pretože v súčasnosti ho na sieti sleduje viac ako 1,8 milióna ľudí je veľmi aktívny na TikTok Tiež ho nasledovalo viac ako 1,3 milióna ľudí a nazbieral viac ako 5,3 milióna označení páči sa mi všetkých svojich videí a obrázkov dohromady.

Isaac je tiež hudobník, ktorý vydal 13 skladieb – niektoré z jeho najobľúbenejších sú Be King, Tick Tock a About Love.

Milovať život a priateľku

Isaak bol donedávna vo vzťahu s Mackenzie Ziegler, obaja spolupracovali na mnohých videách a všade chodili spolu, čo je prečo ich rozdelenie bol šokom pre väčšinu ich fanúšikov. Ziegler je tanečnica, herečka a hviezda sociálnych médií, ktorá je o dva roky mladšia ako Isaak a ktorá si získala uznanie po tom, čo hrala ako Cassie v seriáli Total Eclipse. Na Instagrame ju sleduje takmer 15 miliónov ľudí. Len mesiac po rozchode s Isaakom začala chodiť s Tacodom Dubbsom, ktorý je hviezdou TikTok.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom ٦٦٦ (@isaakpresley)

Isaak bol tiež vo vzťahu s Andorou Leigh McConnell, americkou modelkou, ktorá je od neho o rok staršia a ktorá je tiež hviezdou sociálnych médií – pred rozchodom spolu chodili asi rok.

Od októbra 2020 je Isaak slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Isaak je fyzicky veľmi aktívny, pretože má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni – rád si na svoj instagramový účet nahráva obrázky, na ktorých je bez trička.

Leto je jeho obľúbeným obdobím, pretože rád pláva v oceáne, hrá plážový volejbal a predvádza svoje telo.

Je milovníkom zvierat, pričom medzi jeho obľúbené patria psy, no pre nedostatok času na to, aby sa oňho náležite staral, žiadneho domáceho miláčika nemá.

Isaak rád cestuje a už bol v niekoľkých štátoch USA, ako aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Francúzsko, Nemecko a Taliansko.

Vo voľnom čase rád pozerá filmy – jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí Deň nezávislosti, Ja, Robot a Jeden deň.

Vek a čistý majetok

Isaak má 18 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa už odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.