Je Don Lemon ženatý? CNN, čistá hodnota Dona Lemona, manžel

ObsahKto je Don Lemon?

Donald Carlton Lemon sa narodil v Baton Rouge v Louisiane USA 1. marca 1966 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je televízny novinár , ktorý získal uznanie po tom, čo v septembri 2006 vstúpil do populárnej televíznej siete CNN.

Raný život a vzdelanie

Don bol vychovaný v Baton Rouge svojimi rodičmi, ktorí majú obaja vysokoškolské vzdelanie, a má francúzsky pôvod zo strany svojho pradeda, ako aj konžský, kamerunský a nigérijský pôvod.

Opravte policajtov. Neriešte veci v jazyku, ktoré nikomu neubližujú. Profesor lingvistiky John McWhorter hovorí...

pridané Don Lemon CNN na štvrtok 16. júla 2020

Don študoval na Baker High School a tam sa začal zaujímať o žurnalistiku, pričom bol jedným z najlepších študentov na škole – počas posledného ročníka tam bol vybraný, aby slúžil ako prezident svojej triedy. Don motivovaný svojimi rodičmi a odhodlaný pokračovať v kariére novinára sa v roku 1984 zapísal na štátnu univerzitu v Louisiane. prešiel na Brooklyn College v roku 1988 ukončil bakalársky titul v odbore rozhlasová žurnalistika. Počas štúdia na vysokej škole sa Don venoval aj trochu športu, pretože príležitostne hrával futbal a futbal.

Kariéra novinára

Don odštartoval svoju kariéru ešte počas štúdia na vysokej škole, keďže pracoval pre sieť WNYW ako ich spravodajský asistent – ​​krátko nato bol pozvaný pracovať pre Fox News.

Po získaní bakalárskeho titulu sa Don pripojil k sieti WBRC v Birminghame v Alabame a slúžil ako ich spravodajský moderátor predtým, ako bol pozvaný pracovať pre WCAU so sídlom vo Philadelphii v Pensylvánii.

Don sa potom presťahoval do St. Louis v Missouri, aby pracoval ako moderátor pre KTVI, a potom bol pozvaný pracovať pre NBC News, kde slúžil ako korešpondent pre niekoľko ich relácií vrátane NBC Nightly News a Today – tiež ho mohli vidieť kotviť. relácia MSNBC Weekend Today. V roku 2003 začal pracovať pre sieť WMAQ-TV ako ich spravodajský spolupracovník a reportér a počas svojho pôsobenia tam Don vyhral tri ceny Emmy.

Don moderuje novoročnú reláciu CNN od roku 2014, vždy bol úprimný, pokiaľ ide o kvalitu správ televíznej siete, a spochybňoval jej prácu. V októbri 2017 musel Don po vyhrážaní sa rasovou smrťou zavolať políciu a v januári 2018 začal jedno zo svojich vysielaní výrokom „Toto je dnes večer CNN, ja som Don Lemon. Prezident Spojených štátov amerických je rasista.'

To z neho urobilo nepriateľa Trumpových voličov a stúpencov bielej nadradenosti, ale Don pokračoval vyhlásením, že imigranti nie sú pre USA tak nebezpeční ako bieli.

Dňa 31. januára 2018 sa Don rozhodol vziať si týždeň voľna po tom, čo jeho sestru L’Tanyu ‘Leisu’ Lemon Grimes našli utopenú v rybníku – mala 58 rokov a nešťastnou náhodou spadla do rybníka a utopila sa pri rybolove. Po návrate do práce 6. februára Don poďakoval všetkým svojim priaznivcom za ich milé slová.

Don je aj trochu spisovateľ, keďže v roku 2011 vydal svoju knihu Transparent.

Miluj život a manžela

Keď mal Don päť rokov, bol sexuálne obťažovaný dieťaťom, ktoré žilo v jeho susedstve, ale Don o tom svojej matke povedal, až keď mal 30 rokov. Až do vydania svojej knihy sa ukázal ako gay. Nie je toľko ľudí vo vysielaní, ktorí sú otvorene gayovia alebo lesby – Donova kniha bola venovaná Tylerovi Clementimu, mužovi, ktorý spáchal samovraždu po tom, čo jeho spolubývajúci na internete oznámil, že Tyler je gay. Podľa Dona vedel, že je gay od svojich piatich rokov.

Začiatkom roku 2017 sa Don stretol s realitným agentom Timom Maloneom a krátko nato začali spolu chodiť.

V apríli 2019 to Don oznámil na svojich sociálnych sieťach že tí dvaja boli zasnúbení . O dva mesiace neskôr barman Dustin Hice zažaloval Dona za to, že ho údajne napadol bez toho, aby bol akýmkoľvek spôsobom vyprovokovaný – niektorí ľudia tvrdili, že barman udrel Tima, a preto ho Don napadol.

Od novembra 2020 je Don zasnúbený, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Don je fyzicky aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a drží sa zdravej výživy, teda jeho trochu svalnaté telo – väčšinu času trávi sedením, a preto sa rozhodol začať chodiť do posilňovne.

Rád cestuje a jeho kariéra novinára ho zaviedla po celých Spojených štátoch, pričom bol aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Francúzsko, Taliansko a Anglicko, a v niekoľkých afrických krajinách.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je väčšinou neskoro v noci, Don rád pozerá filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Rosario Dawson, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí I Am Legend, I, Robot a Men in Black.

Vek, výška a čistý majetok

Don má 54 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 1,83 metra a váži okolo 75 kg.

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov.