• Hlavná
  • Herci
  • Je Daniel Sunjata ženatý? Priateľka, manželka, gay, čistá hodnota

Je Daniel Sunjata ženatý? Priateľka, manželka, gay, čistá hodnota

ObsahKto je Daniel Sunjata? Wiki Bio

Daniel Sunjata Condon sa narodil v Evanstone, Illinois, USA, dňa 30. decembra 1971 , takže jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je to herec, najlepšie známy pre stvárnenie Franca Riveru v komediálnom dramatickom televíznom seriáli Rescue Me.

Raný život a vzdelanie

Danielovi povedali, že jeho matka ako tínedžer utiekla z domu a že jeho otec je černoch. Pomenovali ho po Sundiatovi Keitovi, africkom princovi, ktorý založil ríšu Mali, čo znamená „hladný lev“. Daniela vychovávali v Chicagu jeho adoptívni rodičia Bill Condon, ktorý pracoval ako policajt, ​​a Catherine Condon, ktorá pracovala v oblasti občianskych práv.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám DANIEL SUNJATA 🥳 #danielsunjata

Príspevok zdieľaný používateľom Tela Do Kent (@tela_do_kentt) 30. decembra 2019 o 6:06 PST

Daniel vyrastal so záujmom o futbal a počas času stráveného na Mount Carmel High School hral za dva futbalové tímy, ktoré súťažili na Majstrovstvách štátu. O herectvo sa začal zaujímať po prihlásení sa na Floridskú A&M University l, po prechode na University of Louisiana v Lafayette, kde v roku 1993 získal bakalársky titul. V štúdiu pokračoval na prestížnej Tisch School of the Arts na New York University, kde získal titul Magisterský titul v odbore výtvarné umenie v roku 1996.

Účinkovanie vo filmoch a divadelných hrách

V roku 2002 debutoval vo filme v akčnom komediálnom filme Bad Company, kde sa objavil po boku Anthonyho Hopkinsa a Chrisa Rocka a stvárnil dôstojníka Carewa.

V roku 2004 sa objavil v troch filmoch s názvom Melinda a Melinda, Noel a Brother to Brother, zatiaľ čo v roku 2006 stvárnil vedľajšiu úlohu Jamesa Holta v kriticky uznávanej komediálnej dráme The Devil Wears Prada, v ktorej hrali Meryl Streep, Anne. Hathaway a Emily Blunt. Objavil sa ako Brad v romantickej komédii Ghosts of Girlfriends Past a potom bol pozvaný, aby slúžil ako rozprávač filmu Loose Change 9/11: An American Coup, ktorý sa zaoberal tým, ako USA skutočne plánovali útoky z 11. septembra. vláda - Daniel povedal že tejto teórii verí.

Hral ako Alejandro vo filme Weakness v roku 2010 a potom sa objavil v troch filmoch v roku 2012 s názvom One for the Money, Gone a kritikou uznávanom The Dark Knight Rises.

Dve z jeho najnovších rolí vo filmoch boli vo filme Uspávanka v roku 2014 a zločin v malom meste v roku 2017. Daniel debutoval v divadle v roku 1998 ako Valentine vo filme Twelfth Night a potom bol chválený za svoj výkon ako Darrena Lemminga vo filme Take Me Out v roku 1998. V roku 2003 bol nominovaný na cenu Tony za najlepší herecký výkon v hlavnej úlohe a na Drama Desk Award za vynikajúceho herca v hre, pričom získal cenu Theatre World Award. V roku 2007 stvárnil Christiana De Neuvilletta vo filme Cyrano de Bergerac, zatiaľ čo jeho posledné úlohy v divadelných hrách boli v Macbeth v roku 2013, Vidiecky dom v roku 2014 a Saint Joan v roku 2018. Daniel tiež nahovoril Nicka Landersa a Jamesa Randalla. vo videohre TOCA Race Driver v roku 2002.

Úlohy v televíznych seriáloch

Daniel debutoval v televíznom seriáli v roku 2000, keď hral opakujúcu sa postavu Lewisa Freemana v siedmich epizódach dramatického seriálu D.C. a v tom istom roku stvárnil dôstojníka Bomb Squad v epizóde Remorse of Law & Order: Special Victims Unit.

V roku 2001 sa objavil ako Zachary Pell v ocenenej telenovele Všetky moje deti a potom bol pozvaný hosťovať vo filme Sex v meste v roku 2002. Daniel získal uznanie po tom, čo stvárnil technika CSU Burta Trevora vo filme Zákon a poriadok: Zvláštne obete. Jednotka v rokoch 2002 až 2004, keďže sa režiséri rozhodli, že ho chcú späť do šou po epizóde Výčitky. V roku 2003 časopis People zahlasoval medzi 5, v príbehu 0 najkrajších ľudí .

Po celom USA sa stal známym po tom, čo stvárnil hlavnú postavu Franca Riveru v komediálnom dramatickom seriáli Zachráň ma , v ktorom si zahrali aj Denis Leary, Michael Lombardo a Steven Pasquale v príbehu hasiča vystrašeného z práce a toho, že jeho bývalá manželka sa stretáva s iným mužom.

Daniel nakrúcal pre šou v rokoch 2004 až 2011 a on a jeho kolegovia boli odmenení cenou Satellite Award za najlepšie obsadenie v televíznom seriáli.

Objavil sa v jedinej epizóde Zákona a poriadku v roku 2005 a štyroch epizódach Love Monkey v roku 2006, predtým ako stvárnil Reggieho Jacksona v ôsmich epizódach dramatického seriálu The Bronx is Burning v roku 2007 – za tento výkon bol Daniel nominovaný na NAACP. Image Award pre vynikajúceho herca v televíznom filme, miniseriáli alebo dramatickom špeciáli.

Potom sa objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako napríklad Great Performances v roku 2008, Lie to Me v roku 2009 a 30 Rock v roku 2010 a potom sa objavil v ôsmich epizódach Grey's Anatomy v rokoch 2010 a 2011.

V rokoch 2012 a 2013 Daniel stvárnil Petra Gillmana v štyroch epizódach hudobnej drámy Smash a potom bol ocenený za stvárnenie hlavnej postavy Paula Briggsa v dramatickom seriáli Graceland, ktorý sa objavil vo všetkých 38 epizódach medzi rokmi 2013 a 2015. vidieť v 10 epizódach Notorious v roku 2016 a jedinej epizóde Animal Kingdom v roku 2017, pričom niektoré z jeho najnovších účinkov v televíznych seriáloch boli v Happy! v roku 2019 a Márnotratný syn a The Twilight Zone v roku 2020.

Daniel Sunjata #Emmy

pridané Filmové a televízne seriály na Nedeľa 18. septembra 2016

Je Daniel Sunjata ženatý? Priateľka alebo gay?

O obľúbenom hercovi sa po internete začalo šuškať byť gayom , po tom, čo stvárnil gay postavu Darrena Lemminga v hre Take Me Out. Herec sa však namiesto toho, aby sa zaoberal fámami, rozhodol vziať so sebou na Cyrano Opening Night & Party v roku 2007 svoju priateľku Rosalbu Sierru.

Rosalba je prisťahovalkyňa z Venezuely a obaja sa údajne stretli v roku 2006 v reštaurácii, v ktorej Rosalba pracovala. Všeobecne sa verí, že sa rozišli v roku 2009, zatiaľ čo niektorí z Danielových fanúšikov stále tvrdia, že je gay a ako zaplatil Rosalbe, aby sa správala ako jeho priateľka, aby mohol zastaviť klebety.

Zdá sa, že Daniel je momentálne slobodný, neoženil sa a nemá deti. Vyjadril sa, ako nerád chodí so svojimi kolegyňami herečkami, pretože je presvedčený, že podnikanie a láska by sa nemali miešať.

Záľuby a iné záujmy

Daniel rád cvičí a každý týždeň má štyri až šesť tréningov v posilňovni – teda jeho svalnaté telo – a tiež dodržiava trochu prísny diétny plán, keďže neje rýchle občerstvenie ani cukor, ale každý týždeň si dá jedno cheat food. a väčšinou si k tomu vyberá palacinky a pizzu. Je milovníkom zvierat a má psieho miláčika, pričom peniaze daroval útulkom pre zvieratá a tiež charitatívnym organizáciám na pomoc znevýhodneným deťom.

Miluje cestovanie, pracovne aj zábavne bol po celých USA a navštívil aj niekoľko európskych krajín, ako napríklad Anglicko, kde tiež pracoval, Francúzsko a Taliansko. Daniel má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robert De Niro, Keanu Reeves a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria okrem iného trilógia Matrix, The Sleepers a Les Miserables.

Vzhľad a čistý majetok

Daniel má 48 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,85 m a váži okolo 81 kg. Od apríla 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.