Jayden James Federline – Celá pravda syna Britney Spears

ObsahKto je Jayden James Federline?

Jayden James Federline sa narodil 12. septembra 2006 v Kalifornii v USA a je známy iba tým, že je najmladším synom speváčky Britney Spears z jej manželstva s rapperom Kevinom Federlineom. Jeho matka je považovaná za jednu z najúspešnejších speváčok 90. ​​rokov a začiatku 21. storočia, ktorá je zodpovedná za oživenie tínedžerského popu s hitmi ako Baby one More Time a Oops!… I Did It Again.

Bohatstvo Jaydena Jamesa Federlinea

Začiatkom roku 2020 je čistý majetok Jaydena Jamesa Federlina založený na podpore a úspechu jeho rodičov.

Jayden James Federline.

pridané Slávne baby: Novinky na Pondelok 5. novembra 2012

Kevin Federline má čistý majetok odhadovaný na viac ako 6 miliónov dolárov, zatiaľ čo jej matka Britney má čistý majetok odhadovaný na viac ako 59 miliónov dolárov.

Problémový vzťah rodičov

Počas vrcholu Spearsovej kariéry začala chodiť s rapperom Kevinom Federlineom a zasnúbili sa len tri mesiace po začiatku ich vzťahu. Obaja Jaydenovi rodičia boli známi tým, že robili sporné rozhodnutia, pokiaľ ide o vzťahy - Britney to urobila zrušené jej prvé manželstvo len pár mesiacov po ňom, zatiaľ čo Kevin sa len nedávno rozišiel s herečkou Shar Jackson, ktorá bola tehotná s ich druhým dieťaťom.

Vzťah bol široko pokrytý médiami a pár to využil natáčaním reality programu s názvom Britney & Kevin: Chaotic, ktorý zaznamenával prípravy vedúce k ich manželstvu, hoci v skutočnosti sa obrad o niekoľko týždňov oneskoril kvôli dokončuje sa predmanželská zmluva. Po narodení Jaydenovho staršieho brata bola Britney pod drobnohľadom médií, pretože ju videli šoférovať s dieťaťom na kolenách, čo bol zlý zvyk a pravdepodobne nezákonné, kvôli možným následkom nehody.

Rozvod a následná dráma

Len 10 mesiacov po Jaydenovom narodení jeho matka požiadala rozvod s odvolaním sa na neprekonateľné rozdiely, ktoré boli urovnané do roka, pričom obe strany súhlasili so spoločnou starostlivosťou o deti. Avšak v roku 2007, po odhaleniach, že Britney bojuje s depresiou, drogovou závislosťou a duševnou nestabilitou, bola zverená do výlučnej fyzickej starostlivosti Kevin Federline. Prípad sa predĺžil kvôli odmietnutiu zmluvy o opatrovníctve Spearsom. Prípad sa však skončil po tom, čo bola hospitalizovaná, keďže bola zatknutá pod vplyvom nezistenej látky.

Po niekoľkých mesiacoch liečenia drogovej závislosti bola Britney udelená návštevné práva po dohode s Federline. Pokračovala vo svojej kariére bez mnohých problémov, avšak v roku 2019 bolo oznámené, že Britneyin otec Jamie Spears dostal obmedzujúci príkaz proti Britneyiným deťom. Počas jednej z detských návštev v dome Spearsovcov sa Jamie údajne pohádal s Britneyným najstarším synom, čo viedlo k tomu, že starý otec rozbil dvere, aby sa dostal k chlapcovi. Vyšetrovanie týrania detí viedlo k vráteniu detí otcovi – zákaz približovania je stanovený na tri roky.

Britney Spears a Jayden James Federline

Otec – Kevin Federline

Kevin Federline – alebo K-Fed – je model, herec, televízna osobnosť, rapper a DJ. Pred vzťahom so Spearsom bol relatívne neznámy a slúžil ako záložný tanečník pre niekoľkých významných umelcov vrátane Michaela Jacksona, Destiny’s Child, Justina Timberlakea a Pink. Jeho sláva výrazne stúpla po zásnubách so speváčkou.

Po jeho vzostupe k sláve začal vydávať hudbu ako sólový umelec, vrátane albumu Playing with Fire, ktorý získal vo všeobecnosti negatívne recenzie.

Na propagáciu svojej hudby dokonca pracoval vo World Wrestling Entertainment (WWE), kde súťažil po boku Johna Cenu, Johna Morrisona a Umagu. V rámci WWE bol veľmi rešpektovaný, ale neskôr zo spoločnosti odišiel po tom, čo sa jeho program s nimi skončil.

Neskôr vo svojej kariére sa stal skôr základom v televíznych programoch reality, vystupoval v reláciách Celebrity Fit Club a Excess Baggage, pričom obe boli o chudnutí celebrít. On neskôr ženatý bývalá volejbalová hráčka Victoria Prince, začínajúca vzťah po stretnutí na bowlingovom podujatí. Vo všetkých svojich vzťahoch a manželstvách má päť detí.

Matka - Britney Spears

Predtým, ako Britney začala svoju spevácku kariéru, začala pracovať v televíznych reláciách a javiskových produkciách, väčšinou v menších úlohách. Po podpise zmluvy s Jive Records jej prvé dva albumy ako tínedžerke priniesli medzinárodný úspech, čím sa stala najpredávanejšou tínedžerskou umelkyňou v histórii. V snahe prelomiť model, ktorý zaviedli jej skoré vydania, začala začiatkom 21. storočia vydávať provokatívnejšiu hudbu, no toto desaťročie bolo poznačené aj jej bojom s depresiou, drogovou závislosťou a nezvyčajným správaním na verejnosti.

Počas týchto problémov však vydala album Blackout, ktorý mnohí kritici považujú za jej najlepšie dielo.

V roku 2012 bola Britney ocenená časopisom Forbes ako najlepšie zarábajúca hudobníčka roka. V roku 2013 získala koncertnú rezidenciu v Planet Hollywood Resort & Casino v Las Vegas, ktorá bola zaznamenaná ako jedna z najlepšie zarábajúcich rezidencií v histórii. V roku 2019 oznámila neurčitá medzera z jej kariéry a v súčasnosti prebiehajú vyšetrovania týkajúce sa možných pochybení zo strany jej vedenia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Posielame modlitby a lásku všetkým rodinám v tejto ťažkej dobe .... Boh vás všetkých žehnaj!!!!

Príspevok zdieľaný používateľom Britney Spears (@britneyspears) 16. marca 2020 o 17:29 PDT

Napriek všetkým svojim problémom je Britney jednou z najúspešnejších umelkýň všetkých čias so šiestimi hitmi číslo jeden v rebríčku Billboard 200 a jednou z najpredávanejších interpretiek na svete s viac ako 150 miliónmi predaných albumov. Je tiež jednou z najvyhľadávanejších online celebrít za posledných 12 rokov.

Osobný život

Jayden James je ešte mladý, zameraný na dokončenie svojho vzdelania. Nie je známe, či sa bude venovať kariére v zábavnom priemysle podobne ako jeho rodičia. Ľuďom je často sympatická jeho nezvyčajná situácia s drámou, ktorá obklopuje jeho rodičov. Má za sebou niekoľko verejných vystúpení, väčšinou na podporu svojich rodičov na veľkých podujatiach.