Jason Derulo Čistá hodnota, Priateľka, Výška, Zuby, Manželka – Bio

ObsahKto je Jason Derulo?

Jason Joel Desrouleaux sa narodil v Miramar na Floride v USA 21. septembra 1989 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je spevák, skladateľ a tanečník , ktorý vydal 11 singlov, ktoré boli certifikované ako platinové, vrátane Wiggle, In My Head a Talk Dirty.

Detstvo a vzdelanie

Jasona vychovávali spolu so svojím bratom Joelom Desrouleauxom v Miramare jeho rodičia, ktorí sa na Floridu presťahovali z Haiti krátko predtým, ako sa narodil.

Jason mal len štyri roky, keď sa začal zaujímať o spev, a keď si to jeho matka všimla, prihlásila ho na hudobnú školu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jasonom Derulom (@jasonderulo)

Navštevoval niekoľko škôl múzických umení na Floride a mal osem rokov, keď napísal svoju prvú pieseň. Jason pútal pozornosť svojimi textami počas svojich tínedžerských rokov a v tom čase napísal pieseň Bossy pre amerického rappera Birdmana . Počas štúdia na strednej škole bol tiež dosť fyzicky aktívny, keďže hrával rôzne športy, no nakoniec sa rozhodol úplne sa venovať hudbe. Po imatrikulácii v roku 2007 sa Jason rozhodol nepokračovať na vysokej škole, ale zamerať sa na svoju hudobnú kariéru.

Kariéra ako spevák

Piesne pre slávnych hudobníkov začal písať ešte počas štúdia na strednej škole, z ktorých niektorí boli Diddy, Donnie Klang a Lil Wayne, a rozhodol sa začať svoju kariéru speváka.

Svoje schopnosti trénoval na Americkej hudobnej a dramatickej akadémii a venoval sa aj herectvu, keď sa objavil v divadelných hrách Smokey Joe’s Café a Ragtie. V roku 2006 vstúpil do hudobnej súťažnej show Showtime v Apollo, kde vyhral hlavnú cenu, a potom bol podpísaný s Warner Bros. Records a Beluga Heights Records, keď si ho všimol producent Jonathan Reuven Rotem.

Jeho debutový singel vyšiel 4. augusta 2009 s názvom Whatcha Say, ktorý sa dostal na prvé miesto v rebríčku Billboard Hot 100 Chart, jeho jedinému singlu k dnešnému dňu, ktorý dosiahol, že jeho druhý singel In My Head dosiahol v rebríčku 5. miesto.

Svoj prvý album s vlastným názvom vydal 2. marca 2010 a dostal sa do prvej desiatky hitparád v Írsku a Spojenom kráľovstve. Jeho druhý album Future History vyšiel 27. septembra 2011, zatiaľ čo jej hlavný singel Don’t Wanna Go Home na vrchole rebríčka v Spojenom kráľovstve a na 5. mieste v austrálskom rebríčku.

Jasonov nový singel – The Other Side – vyšiel 16. apríla 2013 a vyvrcholil na 18. mieste v rebríčku Billboard Hot 100 Chart a onedlho, 24. septembra, vydal svoj tretí štúdiový album Tattoos – singel Talk Dirty z album dosiahol 3. miesto v rebríčku Billboard Hot 100 Chart. Jeho štvrtý album, Everything Is 4, vyšiel 9. marca 2015 a dostal sa na 5. miesto v rebríčku a vyvrcholil na 1. mieste v UK Singles Chart.

Jason pokračoval vo vydaní svojho polovičného albumu Side 1, prvej časti svojho dvojdielneho albumu 2Sides, 8. novembra 2019, zatiaľ čo druhá časť albumu mala vyjsť do konca roka 2020, keďže opustil Warner Bros. Records, jeho vydanie bolo odložené na neurčito.

Herecká kariéra

Jason je aj trochu hercom, keďže stvárnil Ronalda Dawsona v epizóde Surf ‘N’ Turf of akčný komediálny seriál Buddy policajt Smrtonosná zbraň v roku 2016 a v roku 2019 hral Rum Tum Tugger v hudobnom fantasy filme Cats, ktorý však získal slabé recenzie.

Ocenenia a vyznamenania

Jason bol za svoju hudbu nominovaný na viac ako 40 ocenení a získal deväť.

V roku 2010 vyhral svoje prvé dve ceny Teen Choice Awards za Choice R&B Track a Choice R&B Album a potom vyhral dve ceny Broadcast Music, Inc. (BMI) Pop Music Awards pre skladateľa roka a 50 najhranejších skladieb roka v roku 2011. V roku 2014 vyhral cenu Teen Choice Award za Choice Music: Male Star, ako aj cenu Los Premios 40 Principales Award, a v roku 2015 vyhral hudobnú cenu YouTube pre 50 interpretov, ktoré treba sledovať.

V roku 2016 bol Jason ocenený hudobnou cenou LOS40 pre umelca Lo + 40 a naposledy v roku 2017 vyhral hudobnú cenu CMT za CMT výkon roka.

Má priateľku alebo manželku?

Jason je dosť tajný, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale je známe, že od začiatku svojej kariéry mal niekoľko vzťahov.

V roku 2011 začal chodiť s Jordin Sparks Thomas, americkou speváčkou, skladateľkou a herečkou, a nasledujúce tri roky spolu chodili, pričom sa po internete šírili klebety, že sa obaja zasnúbili a dokonca aj zosobášili na súkromnom obrade. dvaja popreli klebety a aj tak sa rozišli v druhej polovici roku 2014. Stále existuje veľa ľudí, ktorí veria, že Jordin bola alebo stále je Jasonovou manželkou. Jordin je dnes vydatá za Danu Isaiahovú a 2. mája 2018 sa im narodil syn.

Jason pokračoval v rande s filipínskou herečkou Daphne Joy v rokoch 2015 a 2016, pričom internetom kolujú klebety, že bol aj v krátkodobom vzťahu s Carmen Ortegovou, medzinárodnou modelkou a módnou návrhárkou.

Od novembra 2020 je Jason vo vzťahu s Jenou Frumes, modelkou a hviezdou Instagramu, ktorú sleduje viac ako 4,3 milióna na sieti, s ktorou sa neoženil a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jason je milovníkom zvierat a jeho obľúbenými sú hady a má pár domácich miláčikov, ktoré možno vidieť na mnohých jeho obrázkoch na Instagrame.

Je fyzicky veľmi aktívny, pretože má päť až šesť tréningov v posilňovni každý týždeň, no hoci tiež dodržiava prísnu diétu, Jason neodolá z času na čas sladkému, pretože je do istej miery závislý od cukru. Na svoje účty sociálnych médií nahral veľa obrázkov, na ktorých je bez košele a predvádza svoje svalnaté telo.

Vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci, Jason rád pozerá filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov – Robert Downey Jr., Johnny Depp a Natalie Portman – ako napríklad Avengers: Infinity War, franšíza Piráti z Karibiku a Leon: Profesionál.

Výška, zuby a čistá hodnota

Jason má 31 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp (1,84 m) a váži okolo 170 libier (77 kg). Vo videu, ktoré Jason nahral na svoj TikTok účet v máji 2020, zjedol kukuricu na vŕtačke a zdalo sa, že si zlomil dva predné zuby – jeho fanúšikovia naznačujú, že je to len ďalší z jeho žartov a odvtedy pražil ho na internete.

Od novembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 16 miliónov dolárov.