Jacksepticeye Čistá hodnota, Priateľka, Výška. Aký je vysoký?

ObsahKto je JackSepticEye?

Sean McLoughlin sa narodil v Cloghan, grófstvo Offaly v Írsku, 7. februára 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má írsku národnosť. Ako JackSepticEye, je youtuber a hviezda sociálnych sietí , známy tým, že je vlastníkom najviac odoberaného herného kanála YouTube v Írsku.

Detstvo a vzdelanie

JackSepticEye bol vychovávaný ako jedináčik v Írsku svojimi rodičmi, o ktorých nezdieľal podrobnosti, ale o ktorých sa predpokladá, že pracujú v oblasti medicíny.

Vyrastal so záujmom o šport, väčšinou hral futbal, a keď si počas zápasu poranil oko, z ktorého začala vytekať zvláštna tekutina, jeho priatelia ho začali oslovovať „Jack Septic Eye“, čo mu zostalo a nakoniec sa stalo jeho prezývkou vo videu. hry.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Jacksepticeye (@jacksepticeye)

JackSepticEye navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej pokračoval v hraní futbalu, a bol tiež členom školskej kapely. Po imatrikulácii v roku 2008 zapísal sa na vysokú školu študovať hudobnú technológiu , ale čoskoro odišiel, aby sa zapísal na inú vysokú školu študovať hotelový manažment – ​​nie je známe, či promoval alebo nie.

Počas prvého ročníka na svojej prvej vysokej škole bol členom heavymetalovej skupiny Raised to the Ground, ktorá vydala svoju jedinú rozšírenú hru Risen from the Ashes v roku 2009.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

JackSepticEye spustil svoj eponymný kanál YouTube 24. februára 2007, ale videá začal nahrávať až o päť rokov neskôr.

Dnes ho odoberá viac ako 25,7 milióna ľudí a celkovo má viac ako 13 miliárd zhliadnutí všetkých jeho videí. Väčšinou nahráva videá, na ktorých hrá rôzne hry a komentuje ich – je známy svojím zmyslom pre humor a snahou rozosmiať svojich fanúšikov. Dve najpopulárnejšie videá od JackSepticEye sú ALL THE WAY – Jacksepticeye Songify Remix od Schmoyoho, keďže si ho od 22. júla 2016 pozrelo takmer 92 miliónov krát, a Five Nights At Freddy’s 2 Animation | Jacksepticeye Animated, od 5. mája 2015 zobrazené viac ako 71 miliónov krát.

Je tiež dosť aktívny na Twitchi a svoj kanál spustil 10. júna 2013.

Kanál má dnes 1,7 milióna sledovateľov a priemerne 15 180 divákov na živé vysielanie – JackSepticEye doteraz strávil 541 hodín živého vysielania , pričom jeho najvyšší zaznamenaný počet súbežných divákov je 58 153, pričom celkový počet videní je viac ako 7,5 milióna. Väčšinou hrá hry ako Fortnite: Battle Royale, Among Us a Apex Legends, no občas si len chatuje so svojimi fanúšikmi – kanál JackSepticEye je 96. najpopulárnejší na Twitchi.

Je dosť aktívny na rôznych iných sociálnych sieťach. Jeho instagramový účet sleduje viac ako 7,2 milióna ľudí, zatiaľ čo JackSepticEye odovzdal viac ako 1 000 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jeho každodenného života. Na Twitteri je aktívny od septembra 2009 a jeho účet má dnes viac ako 6,5 milióna sledovateľov – má tendenciu tweetovať aspoň každý deň.

Jeho stránka na Facebooku má viac ako 430 000 fanúšikov, zatiaľ čo jeho účet TikTok má viac ako 650 000 sledovateľov a 1,4 milióna lajkov všetkých videí a obrázkov JackSepticEye dohromady.

Je spolumajiteľom odevnej značky Cloak Clothing. ktorá väčšinou predáva mikiny s kapucňou a tričká.

Kontroverzia týkajúca sa YouTubera PewDiePie

JackSepticEye si zahral po boku PewDiePie v druhej sezóne šou na YouTube Scare PewDiePie, ale pred uvedením do vysielania bola zrušená, pretože PewDiePie bol obvinený z antisemitizmu. JackSepticEye sa tejto záležitosti venoval , pričom uviedol, že ho podporuje, ale nie jeho činy, a že PewDiePie sa mohol viac ospravedlňovať a venovať viac pozornosti svojim činom – JackSepticEye sa nasledujúci deň ospravedlnil za kritiku PewDiePieho a zdá sa, že títo dvaja sú stále veľmi dobrí priatelia.

Jacksepticeye

Milovať život a priateľku

JackSepticEye je viac-menej tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, ale je známe, že chodil s Dánska hviezda sociálnych médií Signe Hansen od roku 2015 do roku 2018. Stretli sa cez internet, nakoniec spolu chodili, potom sa po niekoľkých mesiacoch presťahovali do Brightonu v Anglicku. Po troch rokoch randenia oznámili na svojich účtoch na sociálnych sieťach, že sa rozišli a že to ani pre jedného z nich nebolo ľahké.

V marci 2019 JackSepticEye potvrdil, že začal chodiť s GirlGamerGab (tiež známa ako Gab Smolders a ktorej skutočné meno je Evelien Smolders), youtuberkou a hviezdou sociálnych médií, ktorá sa rok predtým rozviedla so svojím prvým manželom.

Zdá sa, že títo dvaja sú spolu veľmi šťastní, keďže JackSepticEye často tweetuje o svojej priateľke, písanie vecí ako napr „Naplnila ma toľkým sebavedomím a láskou k sebe samej. Ak ste ma v poslednej dobe videli viac sa usmievať, je to kvôli nej!“ a „Chcem len povedať, že @GirlGamerGab je to najlepšie, čo sa mi za chvíľu stalo!“

Od decembra 2020 je vo vzťahu s GirlGamerGab, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

JackSepticEye je veľkým milovníkom zvierat, pričom medzi jeho obľúbené patria mačky a má mačku, ktorá sa často objavuje na jeho obrázkoch na Instagrame.

Zaujíma sa o filmy a jeden z jeho obľúbených hercov je Ryan Reynolds , pričom JackSepticEye mal nedávno možnosť nakrútiť scénu pre pripravovaný film Free Guy, v ktorom hrá Ryan. Je tiež fanúšikom Johnnyho Deppa a Toma Hanksa a medzi jeho obľúbené filmy patrí franšíza Piráti z Karibiku, Sleepless in Seattle a The Terminal.

Je fyzicky dosť aktívny, pretože má každý týždeň štyri až päť tréningov vo svojej osobnej posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu, a tým aj jeho svalnaté telo.

JackSepticEye rád cestuje a bol v mnohých európskych a ázijských krajinách, ako aj v mnohých štátoch USA, väčšinou kvôli účasti na hrách a podujatiach súvisiacich so sociálnymi médiami.

Je filantrop a s pomocou ďalších známych youtuberov pomohol vyzbierať približne 1,3 milióna dolárov, ktoré majú byť venované na výskum AIDS. Spolupracoval s rôznymi charitatívnymi organizáciami, ako sú Depression and Bipolar Support Alliance, Americká nadácia pre prevenciu samovrážd a Save The Children. K dnešnému dňu JackSepticEye pomohol vyzbierať viac ako 4,6 milióna dolárov, ktoré môžu byť venované na charitu.

Vek, výška a čistý majetok

JackSepticEye má 30 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, je vysoký 5 stôp, 1,78 metra a váži okolo 70 kg.

Od decembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 16 miliónov dolárov.