Jack Scott Ramsay – Šikanuje Gordon Ramsay svojho syna? Wiki

ObsahKto je Jack Scott Ramsay?

Jack Scott Ramsay je britská televízna osobnosť, no možno viac známy ako syn slávneho šéfkuchára a televíznej hviezdy Gordona Ramsayho. Objavil sa v niekoľkých reláciách, hosťoval a hosťoval s jej otcom, vrátane Vianoc s Gordonom a mnohých ďalších relácií, ktoré prispeli k jeho popularite.

Životopis Jacka Scotta Ramsayho, Wiki

Jack Scott Ramsay sa narodil 1. januára 2000 v Anglicku otcovi Gordonovi Ramsaymu, šéfkuchárovi, reštaurátorovi a televíznej osobnosti, a matke Cayetane Elizabeth Ramsayovej, spisovateľke a televíznej moderátorke. Jack a jeho dvojča Holly sa narodili v rovnaký deň, pričom majú staršiu sestru Meghan, mladšiu sestru Matildu a mladšieho brata Oscara.

V roku 2016 Gordon Ramsay oznámil, že Jack má v úmysle slúžiť svojej krajine a že sa pripojí k Royal Marines. Jack sa pripravoval opustiť svoj relatívne pohodlný životný štýl a stať sa náborom za 18 000 libier ročne a dokonca prejsť 32-týždňovým kurzom základného školenia. Jack sa však rozhodol toto rozhodnutie odložiť a momentálne navštevuje Exeterskú univerzitu v juhozápadnom Anglicku.

Začiatky kariéry a Matilda a Ramsayovci

Kariéra Jacka Ramsayho v televízii sa začala, keď mal iba päť rokov, keď sa v roku 2005 objavil v epizóde dokumentu s názvom The F Word, týždennej aktuálnej show, ktorú moderoval jeho otec Gordon.

V roku 2010 sa Jack objavil v dvoch epizódach televíznej reality show Hell’s Kitchen nominovanej na Primetime Emmy Award, opäť ako hosťujúca hviezda v seriáli, v ktorom hral jeho otec Gordon. V tom istom roku sa Jack objavil na Vianoce s Gordonom, zatiaľ čo o rok neskôr sa objavil v Gordon Ramsay: Cookalong Live. Od roku 2015 do roku 2018 bol Jack Ramsay v 40 epizódach Matildy a Ramsay Bunch, seriálu o jeho sestre Matilde a zvyšku rodiny Ramsayovcov, ktorí žijú v Los Angeles, pričom Matilda varila zdravé jedlá. Najnovšie sa Jack objavil v reality šou Born Famous. Medzitým mal Jack 17 rokov, keď vystupoval v divadle Edwarda Alleyna v Londýne, kde mal rolu vo filme The Curse of Cranholme Abbey, gotickej záhade.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

toľko roztomilosti od Jacka a Tilly dnes s Carlosom. MOJE SRDCE #jackramsay #tillyramsay

Príspevok zdieľaný používateľom Gordon Ramsay FP (@allaboutgordon) 10. septembra 2017 o 6:16 PDT

Vzťahy

Momentálne nemáme žiadne informácie o milostnom živote a vzťahoch Jacka Ramsayho, ale vieme, že mal románik s dievčaťom menom Martha. Obaja sa často spolu objavovali na príspevkoch na sociálnych sieťach a počas vianočných osláv v roku 2016 ich videli bozkávať sa. Jack a Martha sa však z neznámych dôvodov rozišli a Ramsay je momentálne single.

Jack Ramsay Čistá hodnota

Ak vezmeme do úvahy, že Jack Ramsay má slávneho otca, ktorý je multimilionárom, mohli by sme usúdiť, že Jack je bohatý mladý chalan, ktorý má veľa peňazí na míňanie.

Hoci sa čistý majetok jeho otca Gordona odhaduje na 220 miliónov dolárov s ročným platom 60 miliónov dolárov, podľa dôveryhodných zdrojov z polovice roku 2020 je známy tým, že chce, aby si jeho deti našli vlastnú cestu v živote, ale bude nakoniec im odkáže 25 percent svojho čistého majetku.

Životopis Gordona Ramseyho a raný život

Gordon James Ramsay sa narodil 8. novembra 1966 v Johnstone, Renfrewshire, Škótsko, matke Helen (rodenej Cosgrove), zdravotnej sestre, a otcovi Gordonovi Jamesovi Ramsaymu, riaditeľovi bazéna, obchodníkovi a zváračovi. Gordon vyrastal v Stratford-upon-Avon v Anglicku spolu s dvoma sestrami a jedným bratom, kde sa jeho rodina nakoniec usadila kvôli otcovým ašpiráciám a zlyhaniam.

Gordon začal hrať futbal (futbal) vo veku 12 rokov a bol vybraný, aby hral futbal do 14 rokov za Warwickshire. Mal dokonca skúšku so svojím chlapčenským klubom Glasgow Rangers, ale jeho futbalové ambície skončili pre zranenia.

Kariéra skorého varenia a veľký úspech ako šéfkuchár

Ramsay spočiatku pracoval ako umývač hrncov v miestnej indickej reštaurácii, kde jeho sestra pracovala aj ako čašníčka. Po priznaní, že vo futbale neuspel, sa Ramsay vo veku 19 rokov zapísal na Technickú školu North Oxfordshire na štúdium hotelového manažmentu. Jeho prvá kuchárska práca bola v hoteli Wroxton House ako šéfkuchár a potom sa presťahoval do Londýna, kde pracoval v rôznych reštauráciách vrátane Harveys.

Už v roku 1993 sa Ramsay etabloval ako jeden z najlepších kuchárov v Londýne a dostal ponuku stať sa šéfkuchárom v La Tante Claire v londýnskej Chelsea, reštaurácii s tromi michelinskými hviezdičkami.

O päť rokov neskôr Gordon otvoril svoj prvý reštaurácia s názvom Restaurant Gordon Ramsay v Chelsea a v roku 2001 získala svoju tretiu hviezdu Michelin, pričom Ramsay bol prvým Škótom, ktorému sa to podarilo. Ramsayho impérium sa rýchlo rozširovalo, pretože pokračoval v otváraní reštaurácií na rôznych miestach nielen vo Veľkej Británii, ale aj v USA a ďalších krajinách, a od roku 2020 Ramsay vlastní viac ako 30 reštaurácií v Anglicku, USA, Írsku, Taliansku, Francúzsku a ďalších krajinách. Kanada, okrem iného.

Televízia, Hell’s Kitchen a MasterChef

Gordon Ramsay sa prvýkrát objavil v televízii v dokumente Boiling Point (1998), ale je známy najmä ako tvorca a producent filmov MasterChef a Hell’s Kitchen – oba seriály začal produkovať v roku 2011 a stále bežia. MasterChef je o celoštátnom hľadaní najlepších domácich kuchárov v USA – iba jeden z 50 nádejí sa môže stať kulinárskou hviezdou. V roku 2013 získal cenu Primetime Emmy za mimoriadnu umeleckú réžiu za sériu viacerých kamier. Hell’s Kitchen je o začínajúcich mladých šéfkuchároch, ktorí musia prejsť náročnými kuchárskymi výzvami a večernými službami stanovenými Gordonom Ramsaym vo svojej reštaurácii v Hollywoode.

Relácia si vyslúžila päť nominácií na Primetime Emmy Award a v roku 2005 vyhrala cenu BAFTA za najlepšie funkcie za svoje nočné mory Ramsay’s Kitchen, zatiaľ čo v roku 2017 vyhral Primetime Emmy Award za vynikajúceho hostiteľa za program reality alebo reality-súťaž pre MasterChef Junior.

Osobný život – Šikanuje Gordon Ramsay svojho syna?

V roku 2006 sa Gordon Ramsay oženil s Cayetanou Elizabeth Hutcheson a má s ňou päť detí: Megan, Holly, Jacka, Matildu a Oscara. Rodina Ramsayovcov žije medzi Wandsworth Common v Londýne a Los Angeles. Gordon sa často zapája do charitatívnych organizácií a za desať rokov zabehol desať maratónov, keďže sponzoroval asociáciu Scottish Spina Bifida Association.

Aký skvelý spôsob, ako začať deň v #gordonramsayburger v Planet Hollywood Resort & Casino! #Vegas Som späť!

pridané Gordon Ramsay na Sobota 22. februára 2020

V roku 2008 zažil Ramsay na Islande zážitok na prahu smrti, keď stratil pôdu pod nohami a spadol počas zostupu z 85 stôp (26 m) útesu, pričom pristál v ľadovej vode pod ním. Našťastie myslel rýchlo, vyzul si ťažké topánky a nepremokavé oblečenie a po asi 45 sekundách, keď bol dole, sa mu podarilo dostať na hladinu. Ramsay je veľkým futbalovým fanúšikom škótskeho giganta Glasgow Rangers a londýnskeho klubu Chelsea. Sleduje aj tímy Major League Baseball z Los Angeles, Dodgers a Angels. Aj keď sa hovorilo o tom, že Gordon šikanoval svojho syna, tento príbeh nie je potvrdený. Zistili sme, že na svoje deti bol prísny len vtedy, keď im nedovolil lietať prvou triedou, pretože ešte stále nič nedosiahli, aby si tento status zaslúžili. Takže môžeme povedať, že je možno dosť prísny otec, ale nemôžeme povedať, že je tyran.