Jack Met (bratia AJR) – vek, výška, priateľka, čistá hodnota

ObsahKto je Jack Met (bratia AJR)?

Jack Met zo skupiny AJR sa narodil v New Yorku v USA 16. augusta 1997 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je spevák, gitarista a bubeník , známy najmä tým, že je členom kapely AJR spolu so svojimi tromi bratmi – je najmladší.

Raný život a vzdelanie

Jack bol vychovaný spolu so svojimi staršími bratmi Adamom a Ryanom v New Yorku, ich otcom, ktorý pracoval v poisťovni, a ich matkou, ktorá pracuje v miestnom supermarkete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vyzerá to tak, že moje ochlpenie na hrudi je na jednom mieste také husté, že vytvorilo najväčšiu škvrnu od potu vôbec. Och počkať, presne to sa stalo

Príspevok zdieľaný používateľom Jack Met (@jackajrbrothers) 2. decembra 2019 o 15:36 PST

Jack navštevoval prestížnu Profesionálnu detskú školu, ktorá je absolventmi mnohých ľudí, ktorí sa preslávili v zábavnom priemysle.

Jack mal osem rokov, keď sa začal zaujímať o hudobnú tvorbu so svojimi bratmi, a títo traja začali spievať v uliciach New Yorku, keď mal Jack desať rokov – nehrali svoje vlastné piesne, pretože žiadne nemali, ale sústredili sa na coververziu. populárne piesne známych umelcov, ktoré spievali, kým im neprišla polícia a nepovedala im, aby išli preč.

Jack sa tiež zaujímal o herectvo a pred dovŕšením 12 rokov sa objavil vo filme Ružový panter 2 a epizóde seriálu Zákon a poriadok: Zločinecký zámer.

Jack zmaturoval na strednej škole v roku 2015 a potom sa zapísal na Kolumbijskú univerzitu, ale počas druhého ročníka sa rozhodol odísť, aby sa mohol sústrediť na svoju kariéru hudobníka.

Kariéra ako spevák

Jeho kariéra bola oficiálne odštartovaná, keď chlapci dostali povolenie spievať na Washington Square, a keď sa rozhodli nahrať vlastné piesne, rodičia im dovolili premeniť si obývačku na malé hudobné štúdio.

Inšpirovaní slávnymi umelcami ako Macklemore, Kanye West a Jon Bellion, trio vydalo svoj prvý singel I'm Ready 22. augusta 2013 a Ryan poslal pieseň približne 80 populárnym interpretom vrátane speváčky a skladateľky Sia, ktorá jej povedala. manažér o bratoch. Videoklip k pesničke vyšiel 15. októbra 2013, potom 20. decembra chlapci prvá predĺžená hra (EP) 6foot1 vyšiel a neskôr zmenil názov na Som pripravený. 23. septembra 2014 chlapci vydali svoje druhé EP s názvom Infinity s piatimi skladbami, potom tiež oznámili, že vydajú svoj debutový plnohodnotný album – vyšiel 3. marca 2015 s názvom Living Room a dostal sa na #20. Top Heatseekers Chart.

16. septembra 2016 vydali AJR svoje tretie EP What Everyone's Thinking – jedna z piesní EP, Weak sa stala ich najobľúbenejšou skladbou.

9. júna 2017 bol vydaný druhý plnohodnotný album AJR s názvom The Click, ktorý obsahuje piesne ako Weak, Drama a Sober Up a obsahuje niekoľko umelcov vrátane Riversa Cuoma. Odvtedy kapela za posledné tri roky nebola príliš aktívna.

Ocenenia a vyznamenania

Chlapci boli krátko po debute menovaní CC Media Holdings za Artists on the Rise.

Ich hitový singel I’m Ready sa umiestnil na vrchole Next Big Sound Music Chart a stal sa certifikovanou platinovou asociáciou Australian Recording Industry Association a Recording Industry Association of America – ich singel Weak bol tiež certifikovaný platinovým.

Singel Sober Up sa stal certifikovaným zlatom a dostal sa na 7. miesto v rebríčku Bubbling Under Hot 100 Singles Chart.

Milovať život a priateľku

Jack nerád hovorí o svojich osobných záležitostiach a zvyčajne neodpovedá na správy súvisiace s jeho milostným životom, ale je známe, že bol randí so svojou priateľkou Albou Avoricani už asi päť rokov.

Obaja nahrali na svoje účty na Instagrame veľa spoločných obrázkov a Jackovi fanúšikovia skúmali vzťah, vrátane toho, kedy spolu začali chodiť a ako. Podľa povestí sa Jack a Alba zoznámili na strednej škole, keď navštevovali posledný ročník, a krátko nato spolu začali chodiť. Počas týchto piatich rokov ich vzťahu sa ani raz nerozišli a zrejme sa ani poriadne nepohádali!

Jack nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými mohol chodiť predtým, ako stretol Albu, takže od augusta 2020 je vo vzťahu, neoženil sa a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Jack má rád sociálne siete a je veľmi aktívny na Instagrame aj Twitteri.

Je milovníkom zvierat a má niekoľko domácich miláčikov, zatiaľ čo dobrovoľne pracoval v rôznych útulkoch pre zvieratá v New Yorku.

Jack má veľmi blízko k svojim bratom, ktorých považuje za svojich najlepších priateľov a trio spolu robí veľa vecí, vrátane cestovania a športu. Jack vie hrať na mnoho nástrojov vrátane melodiky, klávesov a ukulele a hovorí sa, že je veľmi dobrý v programovaní a syntetizátoroch.

Je tiež veľmi športový, keďže môže hrať rôzne športy, kým je najlepšie v tenise a stolnom tenise .

Vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Al Pacino, Heath Ledger a Natalie Portman a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Scarface, The Dark Knight a V ako Vendetta.

Vek, výška a čistý majetok

Jack má 23 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,85 m a váži okolo 180 libier (82 kg).

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 100 000 dolárov.