• Hlavná
  • Herci
  • Ja'Siah Young – vek, výška, rodičia, čistá hodnota, Wiki

Ja'Siah Young – vek, výška, rodičia, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Ja'Siah Young?

Ja’Siah Young sa narodil v Eastone v Pensylvánii v USA 9. augusta 2011 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to detský herec , ktorý je azda najznámejší stvárnením Diona Warrena v sci-fi dramatickom seriáli Raising Dion, ktorý vytvorili Carol Barbee a Dennis Liu a v ktorom hrajú aj Jason Ritter a Alisha Wainwright, a sleduje ovdovenú ženu, ktorá musí vychovávať svojho syna, ktorý má superschopnosti – vysiela sa od roku 2019, zatiaľ získal jednu cenu a tri ďalšie bol nominovaný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Milujem tento uplynulý víkend!! Bolo to skvelé! Musím sa vrátiť do práce von! Cítil som sa z toho naozaj dobre!! Dúfam, že aj vám bol víkend ÚŽASNÝ!!! . . . . . . . . . #raisingdion #netflix #netflixseries #netflixfamily #jasiahyoungofficial #jasiahyoung #dion #nbcsvu #andre #younghollywood #budúcnosť #herec #láska #štastie #rast #sila #sila #silna cierna #zmocnena #pisatel #tvorca #influencer

Príspevok zdieľaný používateľom Ja' Siah (@jasiahyoungofficial) 11. októbra 2020 o 17:43 PDT

Raný život, rodičia a vzdelanie

Ja'Siaha vychováva spolu so svojou mladšou sestrou ich matka Lawaine Youngová, ktorá ho vozí na konkurzy a na nakrúcanie jeho filmov a televíznych seriálov, zatiaľ čo jeho a jeho sestru vychováva aj ich stará mama, ktorá s nimi žije. Ja'Siah nehovoril o svojom otcovi a ktorého nebolo vidieť na žiadnej z rodinných fotografií, a preto väčšina ľudí verí, že nie je súčasťou Ja’Siahovho detstva – povráva sa, že jeho rodičia sú rozvedení.

O herectvo sa začal zaujímať vo veľmi ranom veku a jeho matka mu pomohla podpísať zmluvu s agentúrou Look Models Actors Agency a začať sa objavovať v televíznych reklamách a časopisoch.

Ja'Siah v súčasnosti navštevuje základnú školu a je členom jej dramatického krúžku, pričom hrá aj futbal a tenis (iba pre zábavu, keďže na šport nie je príliš talentovaný). Plánuje pracovať na svojom vzdelaní a možno po maturite na strednej škole študovať na vysokej škole.

Kariéra ako herec

Ja'Siah debutoval v televíznom seriáli v roku 2015, keď bol obsadený do úlohy Little Big Shot v epizóde Billy Plays Is Beyonce Scared of That? s Jasonom Sudeikisom! z komediálnej hernej show Billy on the Street, ktorá sa vysiela od roku 2011 a v ktorej účinkujú Billy Eichner (tvorca show), Olivia Wilde a Ryan Funigiello.

Séria sleduje Billyho, ako sa pýta ľudí v uliciach na ceny, ako sú peniaze a náhodné darčeky. Bol nominovaný na deväť cien vrátane troch cien Primetime Emmy.

V roku 2017 sa neoficiálne objavil ako Ben v komediálnom kriminálnom trileri Rough Night, ktorý napísala a režírovala Lucia Aniello a v ktorom si zahrali Scarlett Johansson, Kate McKinnon a Zoe Kravitz. Film sleduje päť priateliek ktorí si najali striptéra na párty, ale veci sa veľmi pokazili – Lucia získala špeciálnu cenu You Too Award a bola nominovaná na cenu Hawaii Film Critics Society Award za najhorší film roka.

V roku 2019 sa Ja'Siah objavila v epizódach The Things We Have to Lose a At Midnight in Manhattan mysteriózneho kriminálneho seriálu Law & Order: Special Victims Unit, ktorý je jedným z najpopulárnejších seriálov v USA, keďže vyhral. 54 ocenení vrátane jedného Zlatého glóbusu a od začiatku vysielania v roku 1999 bol nominovaný na 154 ďalších. Len nedávno v roku 2020 hosťoval Ja'Siah v epizóde SNL At Home: Kristen Wiig/Boyz II Men z komediálnej hudobnej show Saturday Night Live.

Ja’Siah momentálne nakrúca ako Justin Simpson pre pripravovaný kriminálny triler Nicole a O.J., ktorý režíruje Joshua Newton a v ktorom hrajú Charlotte Kirk, Boris Kodjoe a Catherine Bailey – pokrýva vzťah medzi Nicole Brown Simpson a O.J. Simpsonovi. Ja’Siah sa objaví aj v pripravovanom televíznom špeciáli The 41st Annual Young Artist Awards, keďže bol nominovaný na cenu Young Artist Award za najlepší výkon v streamovanom seriáli – hlavný mladý herec za výkon vo filme Raising Dion.

Priatelia a priateľka

Ja'Siah je veľmi spoločenský chlapec, ktorý má veľa priateľov a zvyčajne ľahko vychádza so svojimi kolegami hercami a herečkami (ako aj režisérmi). V škole je obľúbený a má tam aj veľa priateľov zatiaľ čo sa verí, že sa na nikoho nepozerá zhora a je veľmi dole na Zemi.

Ja'Siah je ešte príliš mladý na to, aby spolu chodili, no povráva sa, že väčšinu svojho voľného času trávi so svojou priateľkou zo školy. Podľa týchto povestí sa títo dvaja často spolu učia, hrajú spolu videohry a chodia spolu.

Záľuby a iné záujmy

Ja'Siah je veľmi aktívny človek, ktorý trávi väčšinu svojho voľného času vonku športom, jazdou na bicykli a skateboarde.

Rád chodí do kina a do miestneho divadla, pričom má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Jim Carrey a Julia Roberts – niektoré z jeho obľúbených filmov sú Titanic, Chyť ma, ak to dokážeš a Klamár. Klamár. Ja'Siah tiež rád sleduje komediálne seriály a dva z jeho obľúbených sú That '70s Show a Friends.

Rád číta knihy a jeho obľúbenou spisovateľkou je J. K. Rowlingová, ktorá je známa najmä vďaka sérii fantasy kníh Harry Potter.

Ja’Siah rád cestuje a jeho herecká kariéra ho už zaviedla do niekoľkých štátov USA, pričom pri jedinej príležitosti bol aj v Európe navštíviť príbuzných v Londýne v Anglicku.

Vek, výška a čistý majetok

Ja'Siah má deväť rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 4 stopy 4 palce (1,33 metra) a váži okolo 30 kg.

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na takmer 100 000 dolárov.