Hviezda The Untold Truth Of ‘Swamp People’ – Troy Landry

Troy Landry je americký lovec, rybár a televízna osobnosť, narodený 9. júna 1961 v Pierre Part, Louisiana, USA. Je známy tým, že je hviezdou televíznej reality seriálu Swamp People.

ObsahSkorý život

Troy sa narodil ako prvý zo štyroch synov Duffyho a Mrytle Landry. Hoci nie sú žiadne informácie o Troyovom detstve, je známe, že študoval na základnej a strednej škole Pierra Parta. Spolu so svojimi bratmi Guyom a Bubbom začal v ranom veku s rybolovom a lovom podľa tradície ich rodiny.

Jeho rodičia s francúzskym pôvodom čelili mnohým problémom, keď vyrastali, pretože nehovorili dobre po anglicky a boli ekonomicky znevýhodnené Troy vyhlásil: „Moji rodičia nemali elektrinu ani elektrinu. Vyrástli z ničoho.'

Stretávam sa s priateľmi v Yeti.

pridané Troy Landry na Utorok 19. januára 2016

Kariéra

Rybárske podnikanie

Troy Landry je zručný rybár, ktorý sa zberu a marketingu langúst venuje osem až deväť mesiacov v roku. Príjmy z komerčného rybolovu umožnili Landrymu založiť si vlastnú reštauráciu s morskými plodmi v roku 1992.

Okrem toho Troy pomohol svojmu otcovi založiť vlastný obchod s návnadami s názvom Duffy’s Shell, ktorý slúži aj ako jedna z mála čerpacích staníc v ich rodnom meste. Návnady predávané v obchode chytí sám Troy, as jeho nákup je drahší : „Pochádza z východného pobrežia. Kedysi sme návnadu získavali z Floridy do Maine na lov rakov, ale teraz súťažíme s každým o návnadu. Dokonca súťažíme s ľuďmi v Sea World o návnadu. Kedysi sme platili 10-12 centov za libru.

Teraz, keďže v mnohých štátoch zrušili komerčný rybolov, musíme platiť až 40 centov za libru.“

Rybárstvo je nielen hlavným zamestnaním a hlavným zdrojom príjmu Landryho, ale považuje ho aj za hobby, chytanie korytnačiek, žiab a sumcov vo voľnom čase.

Lov aligátorov

Troy Landry už desaťročia šikovne loví aligátory, prácu, pre ktorú je v rodnej Louisiane známy ako kráľ močiarov.

Americké aligátory sa legálne lovia v rôznych juhovýchodných štátoch USA v tradícii siahajúcej až do roku 1700, pričom sezóny zvyčajne trvajú štyri týždne v každej určenej zóne. Troy sa tohto nebezpečného tréningu zúčastňuje pravidelne dvakrát do roka, počnúc 25. augustom vo východnej zóne, po jej skončení má voľný týždeň až do začiatku septembra, kedy sa v západnej zóne začína ďalšia sezóna.

Koža z aligátora sa na medzinárodnej úrovni dobre predáva ako luxusný tovar, hoci v posledných rokoch sa jej cena znížila zo 40 na 12 dolárov za 1 stopu (0,3 milióna) kože, čo Landryho takmer prinútilo zastaviť tento lov: „Skoro nestojí za to zabiť veľkého aligátora. . Takmer sa to neoplatí. Musíte tak dlho čakať, kým budú také veľké.“

Napriek tomu sa dopyt po aligátorskom mäse neustále zvyšoval, čo pomohlo udržať Troyove podnikanie. Navyše, odchyt aligátorov je povolaním, ktorému Troy zasvätil mnoho rokov svojho života nájsť v tom úspech : „Zvyčajne chytíme aligátory, keď nikto nechytá žiadneho. Nemyslím si, že je to preto, že sme lepší lovci, myslím si, že je to len preto, že máme o niečo viac skúseností a pár malých trikov v rukáve, na ktoré ostatní nemusia vždy myslieť.

Každý rok sa nám podarí uloviť päť-šesť naozaj veľkých. Väčšina poľovníkov uloví len jedného každých 10 rokov. Venovanie pozornosti maličkostiam robí rozdiel.'

Swamp People – TV debut

Troy bol obsadený, aby sa objavil v televíznom seriáli reality Swamp People, ktorý mal premiéru 22. augusta 2010 na History Channel. Prehliadka sa zameriava nielen na Landryho, ale aj na ďalších lovcov so sídlom v Louisiane, ktorí riskujú svoje životy pri chytaní aligátorov v močiaroch povodia rieky Atchafalaya.

Landry sa zvyčajne objavuje v šou po boku svojho syna Jacoba Landryho a ďalších lovcov, ako je jeho priateľ Clint Landry a jeho vlastní bratia Guy a Bubba.

Jeho popularita v šou viedla k tomu, že v roku 2018 hral v jej spin-offe Swamp Mysteries s Troyom Landrym, ktorý bol významný pre Landryho život a nečakane ho zmenil: „Ťahajú ma všetkými smermi. aj tak si to užívam. Rád robím radosť iným ľuďom. Postavil som pred seba iných ľudí. Nikdy som nečakal, že sa to stane. Myslel som si, že rybárom by sa táto show páčila, ale nie tak veľa ľuďom z toľkých rôznych oblastí života.“

Napriek dobrému ohlasu, ktorý výstava zaznamenala, sa Troy spočiatku obával, ako show predstavuje lov aligátorov čo to obnáša : „Na konci dňa je to v lodi naozaj škaredé, je to škaredé. Naozaj som sa bál, že z toho spravia krvavú bitku v televízii. Myslím, že History Channel odviedol skvelú prácu. Ukazujú nám, ako zbierame aligátora, ale príliš sa nesústredili na časť zabíjania.“

Je tiež spokojný s producentmi vrátane jeho rodiny a iných lovcov v šou, pričom pozitívne zobrazuje ich jednoduchý životný štýl.

Swamp People zmenili aj iné aspekty života ľudí, pretože v Pierre Part sa vďaka šou zvýšil nielen cestovný ruch počas sezóny lovu aligátorov, ale aj dopyt a spotreba mäsa z aligátora.

Osobný život

Troy sa oženil s Bernitou 26. septembra 1981. Hoci neexistujú žiadne informácie o histórii páru a prvom stretnutí, je známe, že Bernita bola predtým vydatá za Randyho Hotarda, s ktorým mala v roku 1976 syna Brandona.

Troy si vytvoril silný vzťah so svojím nevlastným synom, ktorý sa objavil v Swamp People, ktorý sprevádzal jeho nevlastného otca na jeho loveckých cestách.

Aby ukázal svoju vďačnosť, Brandon zverejnil fotografiu oficiálna stránka na Facebooku pri spomienke na deň otcov v roku 2013: „Niektorí môžu považovať za nešťastné, že som musel znášať rozvedených rodičov. Ale považujem sa za požehnaného, ​​že mám dvoch skvelých otcov, ktorí ma vychovali a viedli mojím životom.‘

Bernita privítala s Landrym dvoch synov, menom Jacob a Chase, obaja sú opakujúcimi sa hviezdami v Swamp People a so svojím otcom lovia na plný úväzok.

Čistá hodnota

Údajne Landryho rodina zarobila odhadom 25 000 dolárov za epizódu Swamp People. Okrem toho Troyove komerčné rybolovné a poľovnícke aktivity zabezpečujú jeho rodinu už desaťročia, takže jeho odhadovaná čistá hodnota je od polovice roku 2020 viac ako 2 milióny dolárov.

Fyzický vzhľad

Troy Landry je muž bieleho etnika, ktorý meria 1,77 metra na výšku a váži okolo 88 kg. Napriek svojmu postaveniu televíznej hviezdy zostáva Troy skromný a zvyčajne nosí jednoduché oblečenie a šiltovky.

Zaujímavosti

Vystúpenia Troya Landryho v televízii ovplyvnili jeho rodinu pozitívnym spôsobom, povedal Louisiana Travel : 'Moja mama bola minulý týždeň v Baton Rouge k lekárovi, a keď niekomu povedala, že je z Pierre Part, spýtali sa: ,Poznáš Swamp People?' Povedala: ,Áno, jeden z nich je môj syn. “ Moja mama mi povedala, že sa s týmito ľuďmi musela odfotiť a podpísať im. Je to neuveriteľné, áno, je to neuveriteľné.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Troy hľadá aligátorov a...pytónov? . . . . . . @troylandry61 #SwampPeople #TroyLandry #Bayou

Príspevok zdieľaný používateľom Ľudia z močiarov (@swamppeople) 15. mája 2019 o 8:59 PDT

Troy má charakteristickú košeľu Ralpha Laurena, ktorú nosí pre šťastie.

Okrem korytnačiek je Troyovým obľúbeným jedlom grilovaný aligátor, povedal Louisiana Travel : ‚Opečieme na panvici a urobíme pikantnú omáčku, prívarok, to je veľmi dobré. Biele mäso, radi si ho ugrilujeme alebo opečieme alebo dáme na ohnisko.“

Hoci sa Troyovi celý život darilo žiť zo zeme (alebo vody), boli obdobia lovu a rybolovu, v ktorých mal smolu. Troy, ktorý v tom čase videl, že potrebuje peniaze, pracoval ako pomocník v kamarátovej stavebnej firme.

Mimo sezónu, Troy stále chodí na lov jeleňov.