Hviezda The Untold Truth Of Storage Wars – Mary Padian

ObsahKto je Mary Padian? Wiki Bio

Mary Padian sa narodila v Dallase v Texase v USA 24. augusta 1980, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je novinárkou a televíznou osobnosťou, ktorá je známa najmä tým, že hrala v realite Televízny seriál Storage Wars , v ktorom si zahrali aj Brandi Passante, Jarrod Schulz a Laura Dotson a ktorý sleduje štyroch profesionálov, ktorí sa uchádzajú o kúpu opustených úložných jednotiek, aby mohli ťažiť z toho, čo sa môže skrývať vo vnútri.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Doteraz som nikdy nenakupoval oblečenie online a som rád, že som to urobil! Som drobná dáma, takže je vždy hazard, či sa to hodí, alebo ma pohltí. Toto tričko @whowhatwear @target dokázalo, že by som to mal robiť častejšie. Nemôžem sa dočkať, až si ho oblečiem do mesta, keď nebudem zamknutý Kúpte si snímku obrazovky tohto obrázka pomocou nákupnej aplikácie LIKEtoKNOW.it… Priamy odkaz LIKEtoKNOW.it/marypadian: http://liketk.it/2MemD # liketkit @liketoknow.it #socialdistancing #targetstyle #target #amazonfashion #onlineshopping #marysfinds #výhody #móda

Príspevok zdieľaný používateľom Mary Padian (@marypadian) 30. marca 2020 o 9:57 PDT

Séria sa vysiela od roku 2010 a v roku 2012 bola nominovaná na cenu TV Guide za obľúbenú vinu, zatiaľ čo Mary ju natáčala v rokoch 2014 až 2017, pričom sa objavila v celkovo 41 epizódach.

Raný život a vzdelanie

Mary vychovali po boku svojho mladšieho brata Luka ich otec John Gerard Padian, ktorý je majiteľom závodu, v ktorom sa recykluje kov, a ich matka Teresa Ann Padian, ktorá podniká v oblasti nehnuteľností. John má írsky pôvod, zatiaľ čo Teresa pochádza z Libanonu – rozviedli sa v roku 2009.

Mary vyrastala so záujmom o písanie príbehov a článkov a na strednej škole sa pripojila k novinárskemu klubu a vo veku 18 rokov začala pracovať ako stážistka v časopise D Magazine. Pri imatrikulácii ona zapísal na University of Texas, Austin v roku 2002 ukončil bakalársky titul v odbore fotožurnalistika.

Kariéra novinára a televíznej osobnosti

Mary odštartovala svoju kariéru v roku 2003, keď začala pracovať ako pomocná redaktorka časopisu Architectural Digest v New Yorku – prvé číslo vyšlo v roku 1920 a je zamerané na články súvisiace s úpravou krajiny a interiérovým dizajnom.

Mary mala v časopise vlastnú sekciu, v ktorej písala o unikátoch, ktoré si kúpila do domu a ktoré boli veľmi lacné, a tiež vytvorila Video blog Mary’s Finds ukázať tieto predmety verejnosti. Po Maryinej blízkej priateľke a mentorke Paige Rense sa v roku 2010 rozhodla ukončiť Architectural Digest, Mary sa cítila úplne sama a rozhodla sa presťahovať späť do Dallasu.

V roku 2011 si Mary otvorila obchod so starožitnosťami s názvom Mary’s Finds a čoskoro sa zoznámila s Moe Prigoffovou, ktorá už roky predáva svoje starožitnosti.

Bol to Moe, kto povedal Mary o aukciách úložných jednotiek a ona ich kúpila a predala skôr, ako bola pozvaná, aby sa objavila v seriáli Storage Wars.

Moe sa tiež objavil v skladovacích vojnách v prvých troch sériách a je majiteľom vlastného obchodu so starožitnosťami River Regency Modern. Ľahko ho spoznáte podľa svojho jedinečného oblečenia, ale jeho manželka nie je s jeho kariérou taká spokojná, pretože Moe na ich dvore roky hromadí veci, ktoré nepredal.

Mary Padian

Milujte život a vzťahy

Mary je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a o svojich záležitostiach sa s verejnosťou podelila len veľmi málo. Po tom, čo sa pripojila k Storage Wars, sa po internete začali šíriť zvesti, že novinárka a obchodník so starožitnosťami je lesbička, pretože nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť. Niektorí ľudia uviedli, že v rokoch 1999 až 2002 mala dlhodobý vzťah so svojím miláčikom z vysokej školy, ale že sa rozišli potom, čo požiadal o ruku, pretože Mary sa chcela sústrediť na svoju kariéru.

Mary však predstavila jej priateľ Dylan jej fanúšikom v epizóde Storage Wars v roku 2016 a zdá sa, že odvtedy sú dvaja spolu. O Dylanovi sa toho veľa nevie, okrem toho, že je mladší a vyšší ako Mary a niektorí ľudia veria, že títo dvaja sa nedávno zasnúbili a plánujú svadbu v lete 2020. V súčasnosti spolu žijú v Los Angeles.

Záľuby a iné záujmy

Mary sa zaujíma o všetky druhy umenia a vie, ako písať, maľovať a robiť interiérový dizajn.

Je milovníčkou jazykov a rada s nimi počúva divné anglické slová a výrazy jej obľúbená je „Razzle Dazzle“ . Mary má veľmi blízko k svojej rodine, najmä k svojmu otcovi, pretože ju podporoval, keď pracovala na svojej kariére. Mary s ním nahrala množstvo fotiek na svoj instagramový účet a stále hovorí, ako mu vďačí za všetko, čo zarobila, a kým sa stala.

Mary sa rada prechádza bez akéhokoľvek mejkapu, no ako uviedli niektorí vizážisti, je prirodzená kráska a má dokonalú tvár na mejkap.

S verejnosťou sa podelila o niekoľko obrázkov, na ktorých je očarujúco oblečená a nechala si profesionálne upraviť vlasy.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Joaquin Phoenix, Dustin Hoffman a Angelina Jolie, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Rain Man, Gladiator a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle. zo života.

Vzhľad a čistý majetok

Mária má 39 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, je vysoká 1,55 m a váži okolo 49 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 600 000 dolárov.