• Hlavná
  • Herci
  • Hviezda The Untold Truth Of Spider Man Christopher Daniel Barnes

Hviezda The Untold Truth Of Spider Man Christopher Daniel Barnes

ObsahKto je hviezda Spider-Mana Christopher Daniel Barnes?

Christopher Daniel Barnes sa narodil v Portlande, Maine USA, 7. novembra 1972 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je to herec a hlasový herec , možno stále najznámejší tým, že prepožičal svoj hlas Spider-Manovi v rovnomennej animovanej sérii superhrdinov, ktorú vytvorili Stan Lee a Steve Ditko a v ktorej si zahrali aj Sara Ballantine a Edward Asner. Príbeh sleduje superhrdinu, ktorý má schopnosti pavúka a ktorý bojuje so zločinom v New Yorku – bol nominovaný na štyri ceny.

Raný život a vzdelanie

Christophera vychovávali ako jediné dieťa v Portlande jeho ťažko pracujúci rodičia, ktorí väčšinu času trávili prácou a snahou dať jedlo na stôl. Christopher bol veľmi aktívnym dieťaťom, pretože sa zaujímal o rôzne veci, ako je čítanie kníh, písanie príbehov a hranie rôznych športov ako napr. Shotokan a Kenpo (bojové umenia).

Všetko najlepšie k narodeninám Christopher Daniel Barnes (ex-Paul Ryan #2, #ATWT). Dnes má 40 rokov. Pracoval hlas v roku 2011 pre video Spiderman: Edge of Time.

pridané WorldTurnsTV.com na Streda 7. novembra 2012

Svoju hereckú kariéru odštartoval už na základnej škole, a preto o štúdium neskôr nemal veľký záujem. V roku 1990 však absolvoval imatrikuláciu, ale potom sa rozhodol, že sa radšej zameria na to, aby sa stal slávnym hercom, než aby študoval na vysokej škole. Zdá sa, že Christopher zmenil názor o desať rokov neskôr, keď sa zapísal na univerzitu a v roku 2004 promoval s titulom bakalár umenia, zatiaľ čo titul Master of Arts získal v roku 2009.

Úlohy v televíznych seriáloch (živé a animované)

Christopher debutoval v televíznom seriáli v roku 1985, keď stvárnil Paula Ryana v telenovele As the World Turns s Colleen Zenk, Don Hastings a Elizabeth Hubbard, ktorá je o rodinách Hughes a Steward žijúcich v stredozápadnom Oakdale – seriál. vysielal v rokoch 1956 až 2010 a získal 90 ocenení, pričom bol nominovaný na 456 ďalších. V tom istom roku tiež Christopher stvárnil Gardnera Waterforda v epizóde Columbus Circle z antologickej série ABC Weekend Special.

Pokračoval v úlohe jednej z hlavných postáv, Scotta Haydena v sci-fi seriáli Starman, ktorý vytvorili Mike Gray a John Mason a v ktorom si zahrali aj Robert Hays a Michael Cavanaugh. Sleduje mimozemšťana, ktorý sa vracia na Zem, aby sa skontaktoval so svojím synom a jeho pozemskou manželkou – bol nominovaný na dve ceny. V roku 1988 hral ako Ross Harper komediálny seriál Deň za dňom , ktorý odvysielal 33 epizód a ktorý vyniesol Leslie Nielsen nomináciu na cenu Primetime Emmy za vynikajúceho hosťujúceho herca v komediálnom seriáli. Potom Christopher pokračoval ako hosťujúca hviezda v epizóde alebo dvoch z niekoľkých televíznych seriálov, ako sú ABC Afterschool Special a The Golden Girls.

V roku 1990 vyhral svoju debutovú hlasovú rolu, keď prepožičal svoj hlas niekoľkým postavám v animovanom seriáli o superhrdinoch Captain Planet and the Planeteers, ktorý získal dve ceny a päť ďalších bol nominovaný.

V roku 1992 hosťoval v epizóde Guns 'n' Neurosis komediálneho seriálu Herman's Head, ako aj v troch epizódach kritikou uznávaného komediálneho seriálu Blossom, v ktorom hrali Mayim Bialik, Jenna von Oy a Joey Lawrence a ktorý nasleduje. dievča, ktoré žije vo svojom dome riadenom mužmi, pričom sníva o živote v inom svete – seriál získal štyri ocenenia a bol nominovaný na 12 ďalších, vrátane Primetime Emmy.

Christopher sa objavil v jedinej epizóde niekoľkých seriálov, ako je napríklad sci-fi Time Trax, v ktorom hral Josh Elliott v roku 1993, komédia Empty Nest stvárňujúca Raymonda v roku 1994 a antologická séria CBS Schoolbreak Special v roku 1995. potom bol pozvaný, aby hosťoval ako Greg Brady v epizóde A House to Die For z komediálneho seriálu Wings, v ktorom hrali Tim Daly, Steven Weber a Crystal Bernard a ktorý sleduje dvoch bratov, ktorí sa snažia riadiť leteckú spoločnosť – získal tri ocenenia. a bol nominovaný na šesť ďalších, vrátane troch Primetime Emmy.

Nasledujúcou úlohou Christophera bol brat bratstva v epizóde Bratstvo z paranormálnej antologickej minisérie Haunted Lives: True Ghost Stories, predtým ako bol pozvaný ako hosťujúca hviezda ako Donal Miller v epizóde To Party or Not to Party z tínedžerského komediálneho seriálu Clueless. , ktorú vytvorila Amy Herckerling a ktorá sleduje bohaté dievča Cher (Rachel Blanchard), kým žije so svojou rodinou v Beverly Hills. V roku 1997 začal Christopher vyjadrovať hlavnú postavu klauna v animovanom seriáli pre dospelých Spawn: The Animated Series, v ktorom hrali aj Keith David, Richard Dysart a Dominique Jennings, a tento seriál získal štyri ceny vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

Cristopher stvárnil Lennyho v štyroch epizódach tínedžerského seriálu Beverly Hills, 90210 predtým, ako bol pozvaný hrať Leonarda Ricketa, jednej z hlavných postáv komediálneho seriálu Malcolm & Eddie, v ktorom si zahrali aj Malcolm-Jamal Warner a Eddie Griffin, a sleduje zodpovedného mladý muž Malcolm, ktorý začne zdieľať svoj byt v Kansas City s Eddiem Shermanom, ktorý je majiteľom odťahovacieho vozidla.

V roku 1999 Christopher nahovoril Stripesa v animovanom seriáli Sonic Underground a potom bol pozvaný ako hosť v dvoch epizódach dramatického seriálu 7th Heaven a jednotlivých epizódach legálneho dramatického seriálu JAG a komediálneho seriálu Girlfriends. Niektoré z jeho najnovších úloh v televíznych seriáloch boli vo fantasy Dotknutý anjelom stvárňujúci Dennisa Logginsa a v animovanej komédii Dobrodružstvá Jackieho Chana, v ktorej stvárnil slovo Taggart McStone – obe v roku 2001 – a superhrdinský animovaný seriál Ultimate Spider-Man v roku v rokoch 2013 až 2016 vyjadril päť postáv.

Úlohy vo filmoch (animovaných a hraných)

Christopher debutoval vo filme v roku 1984, keď ho obsadili, aby stvárnil Kevina Palmera Jr. v romantickom komediálnom thrilleri American Dreamer, v ktorom hrali JoBeth Williams a Tom Conti a ktorý je o žene, ktorá sa po nehode prebudí. v presvedčení, že je to postava, ktorú vytvorila, menom Rebecca Ryan.

Film získal JoBeth cenu Kansas City Film Critics Circle za najlepšiu herečku.

Pokračoval stvárnením vedľajšej postavy Toma Hardinga v dramatickom filme Picking up the Pieces v roku 1985, predtým ako vyjadril svoju prvú filmovú postavu princa Erica v r. animované hudobné romantické fantasy Malá morská víla v roku 1989, ktorý režírovali a napísali Ron Clements a Josh Musker. Hrali v ňom Jodi Benson, Samuel E. Wright a Rene Auberjonois a sleduje princeznú z morskej panny, ktorá sa vzdala svojho hlasu, aby sa stala človekom – film bol obrovským úspechom, pretože získal 12 ocenení vrátane dvoch Oscarov, pričom bol nominovaný na ďalších osem. .

V roku 1990 sa Christopher objavil ako Dave vo filme Exile, predtým ako hral v komediálnom sci-fi filme Frankenstein: The College Years, v ktorom si zahrali aj William Ragsdale a Larry Miller, a ktorý je o dvoch tínedžeroch, ktorí oživia Frankensteina, ktorý sa potom stane futbalovou hviezdou. , a jeden z najobľúbenejších chlapcov na škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#christopherdanielbarnes, ktorý hral Spidermana z animovaného seriálu z 90. rokov, sa vráti pre #spidervers 2

Príspevok zdieľaný používateľom 🅔🅛 🅒🅘🅤🅓🅐🅓🅐🅝🅞 🅓🅔🅛 🅒🅞🅜🅘🅒 (@elciudadanodelcomic) 21. júna 2020 o 22:36 PDT

Niektoré z nasledujúcich úloh Christophera boli v dramatickom filme Murder Without Motive: The Edmund Perry Story v roku 1992, v komediálnom filme The Brady Bunch Movie v roku 1995 a v ďalšom komediálnom filme A Very Brady Sequel. V roku 2007 bol pozvaný, aby nahovoril niekoľko postáv v animovanom hudobnom filme Disney Princess Enchanted Tales: Follow Your Dreams, zatiaľ čo jeho posledná filmová rola bola v roku 2012, keď nahovoril Adult Speckles v anglickom Dubu juhokórejského počítača- animovaný epický dobrodružný film The Dino King.

Hlasové úlohy vo videohrách

Christopher vyjadril svoju prvú hernú postavu – seržanta Sonnyho Bondsa – v dobrodružnej videohre Police Quest III: The Kindred v roku 1991 a v roku 1998 nahovoril niekoľko postáv v RPG hre Return to Kondor.

V roku 2002 prehovoril Scotta Donovana v hre Law & Order: Dead on the Money, zatiaľ čo v nasledujúcom roku opäť vyjadril Scottovi hlas v Law & Order: Double or Nothing. V roku 2005 dal hlas Priceovi Ericovi v kriticky uznávanej akčnej videohre Kingdom Hearts II, ako aj v jej pokračovaní Kingdom Hearts II: Final Mix+ v roku 2007. O tri roky neskôr prepožičal svoj hlas Spider-Manovi Noirovi v hre hra Spider-Man: Shattered Dimensions, opäť v Spider-Man: Edge of Time vydaná v roku 2011 a Marvel Heroes, ktorá vyšla v roku 2013. Niektoré z jeho najnovších rolí vo videohrách boli v hre The Amazing Spider-Man 2, kde vyjadril Donalda Menken v roku 2014, Spider-Man Unlimited, v ktorom vyjadril aj Electro a Vulture aj v roku 2014, a Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order v roku 2019, v ktorom vyjadril Electro.

Milujte život a vzťahy

Christopher sa oženil dvakrát. Svoju prvú manželku Dawn Nallick stretol niekedy v 90-tych rokoch a hoci si podrobnosti o tomto manželstve nechal pre seba, všeobecne sa verí, že sa do manželstva vrhli už po niekoľkých mesiacoch spolužitia. Boli manželmi asi päť rokov, kým sa z neznámych dôvodov rozišli, hoci sa verí, že to bolo preto, že Dawn chcela mať deti, zatiaľ čo Christopher sa chcel sústrediť na svoju hereckú kariéru.

V roku 2010 sa stretol s Rebeccou Guyadeenovou, ktorá pracuje ako Senior Sales Manager v Calypso St. Barth v Thousand Oaks v Kalifornii sa od novembra 2014 vzali v roku 2012 potom, čo boli spolu dva roky, na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina. Títo dvaja nemajú deti, žijú spolu vo svojom dome v Los Angeles.

Záľuby a iné záujmy

Christopher rád sleduje animované filmy a televízne seriály, rovnako ako rád vyjadruje postavy v nich, niektoré z jeho obľúbených sú filmy Shrek a Ako vycvičiť draka, zatiaľ čo jeho obľúbené seriály sú South Park a Simpsonovci. Rád tiež sleduje akčné filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Will Smith, zosnulý Robin Williams a Natalie Portman, zatiaľ čo jeho dva obľúbené filmy sú Leon The Professional a Seven Pounds.

Je fyzicky veľmi aktívny, keďže trénoval rôzne bojové umenia, pričom je tiež veľkým fanúšikom jogy. Medzi jeho ďalšie záľuby patrí hrať na gitare písanie príbehov a čítanie komediálnych a romantických kníh. Christopher rád cestuje a bol po celých Spojených štátoch, aby nakrúcal pre svoje filmy a televízne seriály, pričom bol aj v mnohých európskych krajinách vrátane Talianska a Španielska.

Christopherov čistý majetok

Christopherov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov od júna 2020.

Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, pričom je vysoký 1,8 metra. Jeho vek je 47 rokov.