• Hlavná
  • Herci
  • Hviezda The Untold Truth Of ‚Good Luck Charlie‘ – Mia Talerico

Hviezda The Untold Truth Of ‚Good Luck Charlie‘ – Mia Talerico

ObsahKto je hviezda Good Luck Charlie? Mia Talerico Wiki Bio

Mia Kaitlyn Talerico sa narodila v Santa Barbare v Kalifornii v USA 17. septembra 2008 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je to detská herečka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Charlotte ‚Charlie‘ Duncan Veľa šťastia Charlie Pôvodná séria Disney Channel, ako aj za účinkovanie v seriáli So Random! situačná komédia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Už sa neviem dočkať zajtrajška ❤️Len ☝️ viac spánku....Moja obľúbená časť je stretávať sa s mojimi bratrancami a ach dobre a čo ty? #smoles #vesele #santa #onemoresleep #pláž

Príspevok zdieľaný používateľom Môj Talerico (@miatalerico101) 24. decembra 2019 o 12:40 PST

Raný život a vzdelanie

Miu vychovali v Santa Barbare jej rodičia Chris, hudobník, a jej matka Claire Talerico, ktorá je herečkou a ktorá jej pomohla získať prvú rolu, keď mala iba jedenásť mesiacov (obsadená ako Charlotte vo filme Good Luck Charlie). S herectvom prestala vo veku štyroch rokov, no po zápise na základnú školu vstúpila do školského dramatického krúžku a chcela ísť v stopách svojej matky a stať sa slávnou herečkou.

Mia často chodí so svojou mamou, keď pracuje, a keďže je jedináčik, má plnú podporu svojich rodičov. Keď mala v januári 2013 štyri roky, Mia sa začala vyhrážať smrťou na instagramovom účte, ktorý pre ňu vytvorili rodičia, a to sa považuje za hlavný dôvod, prečo sa v seriáli prestala objavovať.

Kariéra herečky

Mia sa zatiaľ objavila len v dvoch televíznych seriáloch, po prvé Good Luck Charlie v lete 2009, zatiaľ čo v júni 2013 prestala natáčať.

Séria odvysielala svoju prvú epizódu 4. apríla 2010 približne jeden rok po začatí natáčania a posledná 16. februára 2014. Phil Baker a Drew Vaupen, ktorí sú tvorcami seriálu, mali skôr nápad vytvoriť show pre celé rodiny. len deti a veľa šťastia, Charlie sleduje rodinu Duncanovcov žijúcich v Denveri, ktorí sa prispôsobujú narodeniu Charlotte Charlie (Mia) a Tobyho, ktorého hrá Logan Moreau.

Deti sú ich štvrtým a piatym bábätkom a každá epizóda končí tým, že jeden z členov rodiny povie Good Luck, Charlie, teda názov série.

Mia sa druhýkrát objavila v epizóde Leigh Allyn Baker a Mia/Pia Toscano v seriáli So Random! Sitcom Disney Channel, ktorý debutoval 5. júna 2011, hneď ako Demi Lovato opustila televízny seriál Sonny with a Chance. Sleduje príbeh tých istých hercov, ktorí hrali vo filme Sonny with a Chance, ako napríklad Tiffany Thornton, Brandon Mychal Smith a Allisyn Ashley Arm.

V deň premiéry ju sledovalo približne 4,1 milióna ľudí, no relácia po každej epizóde strácala divákov, a preto nebola obnovená na druhú sériu.

Som jednorožec♥.

pridané Môj Talerico. na Sobota 24. mája 2014

Priatelia a rodina. Ona chodí?

Mia rada trávi voľný čas so svojimi rodičmi a priateľmi a je veľmi spoločenský človek, ktorý nemá problémy s hľadaním nových priateľov a stretávaním sa s ľuďmi. Phil Baker, tvorca seriálu Good Luck, Charlie, sa počas natáčania seriálu často rozprával s Miinou matkou, pretože chcel zistiť, čo má Mia rada, aby mohol tieto veci zakomponovať do seriálu.

Jednou z jej najlepších kamarátok je Daniela Tegan, s ktorou spustila Club Squishy Surprise , krabica s prekvapením, ktorú predávajú cez internet.

Má veľa ďalších priateľov, s ktorými často nahráva obrázky na jej instagramový účet A tiež používa svoje účty na internete, aby motivovala ľudí, aby boli láskavejší a viac akceptovali ľudí, ktorí možno nezapadajú do toho, čo považujú za správny spôsob života. Mia je na randenie ešte veľmi mladá a o jej „milostnom živote“ sa nerozprávajú ani nekontroverzie.

Záľuby a iné záujmy

Mia je rada aktívna na internete a teraz sa stará o účty na sociálnych sieťach, ktoré pre ňu vytvorili rodičia, keď bola malá na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Je energická a baví ju byť vonku a hrať sa s inými deťmi, pričom je veľkou fanúšičkou Play Dates, čo je výraz, ktorý sa väčšinou používa v USA a znamená vopred dohodnuté stretnutie detí, ktoré sa spolu hrajú niekoľko hodín ( žiadne romantické záležitosti. ako sa ľudia často domnievajú, že existujú, kvôli jeho názvu).

Mia si rada sama vyberá, čo si oblečie – jej obľúbená farba je ružová. Miluje tanec a od svojich štyroch rokov chodí na hodiny baletu. Mia je veľká milovníčka zvierat a má psa, ktorého pomenovala Wookie , pričom má aj morča menom Nacho.

Voľný čas rada trávi na pláži, takže leto je jej obľúbeným obdobím. Mia vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály, zatiaľ čo niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Johnny Depp a Emma Watson a niektoré z jej obľúbených filmov sú série Piráti z Karibiku, série Harry Potter, a všetky Marvel filmy.

Vzhľad a čistý majetok

Mia má 11 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,42 metra a váži okolo 35 kg. Začiatkom roku 2020 je jej čistý majetok už viac ako 100 000 dolárov.