Hviezda The Untold Truth Of „Deadliest Catch“ – Edgar Hansen

Edgar Hansen je americký rybár a bývalá televízna osobnosť narodená 14. januára 1971 v Seattli, Washington, USA. Je známy tým, že sa objavil v Discovery’s Deadliest Catch ako palubný šéf lodnej lode Northwestern.

ObsahSkorý život

Edgar Hansen sa narodil ako tretí a najmladší syn Sverreho a Snefryda Hansenových. Podľa desaťročí dlhej tradície svojej nórskej rodiny sa Edgar spolu so svojimi staršími bratmi Sigom a Normanom zapojil do podnikania v oblasti rybolovu krabov už od útleho veku.

Neexistujú žiadne informácie o Edgarovom detstve alebo vzdelaní. Je však známe, že nenavštevoval vysokú školu, keď sa oficiálne pripojil k svojej rodinnej lodi Northwestern, keď mal 18 rokov. V tom čase sa jeho brat Sig už stal kapitánom lode.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ako ste vnímali Edgarove, uh, kreatívne techniky čistenia zubov? #smrteľný úlovok #edgarhansen #severozápad #ústna hygiena #nedostatok vody #rybolov #objavenie

Príspevok zdieľaný používateľom Najsmrteľnejší úlovok (@deadliestcatch) 26. júna 2014 o 9:56 PDT

Kariéra

Rybári

Edgarova prvá pozícia v Northwestern bola ako kuchár, aj keď sa čoskoro stal palubným robotníkom. Napriek tomu, že ho jeho brat Sig vo svojich začiatkoch opísal ako nešikovného, ​​Edgar si našiel miesto na lodi a úspešne sa stal jej hlavným inžinierom a šéfom paluby, pričom si túto pozíciu udržal tri desaťročia.

Najsmrteľnejší úlovok

Edgar sa prvýkrát objavil v Deadliest Catch v jeho prvej sezóne v roku 2005. Hoci to bol Sig jeho brata, ktorý pôsobil ako kapitán Northwestern, Edgar si získal popularitu aj pre svoje úspechy ako šéf paluby a inžinier. Edgarov najpamätnejší čas počas show nastal, keď prevzal funkciu kapitána počas sezóny Bairdi, kvôli neprítomnosti jeho brata na lodi pre zdravotné problémy.

Hoci bol Edgar plný skúseností, členmi posádky Northwestern ostro kritizovali ako náhradného kapitána, ktorí často spochybňovali jeho rozhodnutia a nakoniec sa vzpierali jeho autorite, keď sa Edgar rozhodol pokračovať v rybolove napriek búrke, ktorá mohla vážne poškodiť loď a spôsobiť zranenia. posádka alebo strata dopravcov.

Edgarova kyslá skúsenosť ako kapitána ho však nestretla a opäť sa vrátil ako šéf paluby v nasledujúcich sezónach Deadliest Catch až do roku 2018, keď oficiálne odišiel zo seriálu kvôli právnym problémom.

Iné televízne vystúpenia

Edgar mal rôzne vystúpenia v špeciálnych a dokumentárnych filmoch Deadliest Catch. Robil s ním aj rozhovory v televíznych reláciách ako Jimmy Kimmel Live! a Posledný hovor s Carsonom Dalym.

V roku 2020 sa Edgar Hansen objavil v jednej epizóde This Old House: Trade School, série zameranej na projekty na zlepšenie domácnosti.

Právne problémy

V roku 2018 bol Edgar Hansen uznaný vinným zo sexuálneho napadnutia dospievajúceho dievčaťa. K incidentu došlo v septembri 2017, keď Edgar násilne pobozkal a nevhodne sa dotkol 16-ročného v rezidencii v Mountlake Terrace v Seattli.

K činu, ktorý obeť priznala svojmu terapeutovi a následne policajtovi v októbri 2017, sa Edgar priznal v verejné vyhlásenie : „Spáchal som tento útok za účelom vlastného sexuálneho uspokojenia. Veľmi sa ospravedlňujem za toto správanie a začal som sa liečiť, aby som zabezpečil, že sa nič podobné ako tento útok už nikdy nezopakuje.

Kvôli dohode o vine a treste s prokurátormi okresu Snohomish, Edgar nečelil väzeniu a namiesto toho bol obvinený z poplatkov vo výške 1 653 dolárov. Súd nariadil Edgarovi, aby dal úradom vzorku DNA a podrobil sa vyšetreniu a liečbe sexuálnej deviácie. Akékoľvek budúce obvinenia súvisiace s prípadom sa nebudú stíhať, zhodli sa prokurátori.

Po tomto škandále sa Edgar Hansen opäť neobjavil v Deadliest Catch, aj keď si zachoval svoju pozíciu šéfa paluby v Northwestern.

Osobný život

Manželstvo

Edgar Hansen je ženatý s Louise Hansenovou, o ktorej sa hovorí, že je jeho stredoškolskou láskou.

Edgar Hansen

Pár, ktorý je zosobášený od 80-tych rokov, obnovil svoje hlasovanie o manželstve v roku 2009 po tom, čo to Edgar navrhol v odvysielanej epizóde Deadliest Catch: „Bol si so mnou počas mnohých svinstiev, vždy si tu bol pre mňa, dokonca prinajhoršom. Len na znak nášho nového začiatku, vezmeš si ma znova?‘

Pár má spolu tri deti, ktoré sa volajú Logan, Erik a Stefanie. Jediným z Edgarových detí, ktoré nasledovali rybársku tradíciu svojej rodiny, je Erik, ktorý sa pripojil k posádke Northwestern v roku 2017.

Brat – povedz Hansen

Edgarov brat Sig má za sebou významnú kariéru ako kapitán Northwestern odkedy prevzal túto funkciu v 80-tych rokoch, keď mal 24 rokov.

Sig sa ubezpečil, že loď jeho rodiny má pod jeho velením pôsobivý bezpečnostný záznam, pričom počíta nula úmrtia na mori už viac ako 30 rokov. Okrem toho je miera zranení Northwestern nízka v porovnaní s inými loďami na lov krabov na Aljaške. Tento úspech je vynikajúci vzhľadom na to, že lov krabov je jedným z najnebezpečnejších zamestnaní v USA.

Na vrchole svojej rybárskej kariéry sa Sig stal aj uznávaným spisovateľom, keď v roku 2010 vyšla jeho kniha North By Northwestern: A Seafaring Family on Deadly Alaskan Waters, ktorá sa stala bestsellerom vo Wall Street Journal a New York Times.

Sigovo zdravie bolo podlomené v roku 2016, keď utrpel srdcový infarkt na mori, čo ho prinútilo opustiť rybársku sezónu a v roku 2017 sa vrátil k svojim kapitánskym povinnostiam.

Eddie Cahill

Žiaľ, Sig utrpel v roku 2018 druhý infarkt spôsobený alergickou reakciou na liek. Počas tejto série absencií však jeho brat Edgar dočasne prevzal jeho pozíciu kapitána, aby udržal rodinný podnik aktívny.

V roku 2017 bola Sigova kariéra čiastočne zatienená obvineniami zo sexuálneho zneužívania zo strany jeho odcudzenej dcéry Melissy Eckstromovej, ktorá je jediným dieťaťom v dôsledku Sigovho prvého manželstva so ženou menom Lisa Eckstrom.

Melissa, ktorá tvrdí, že ju otec sexuálne zneužíval, keď mala dva roky, trpela v detstve depresiami a poruchami príjmu potravy, ktoré boli dôsledkom jej traumy.

Povedať odmietol obvinenia svojej dcéry Tvrdiac, že ​​to bol kaskadérsky kúsok: „Toto nie je nič iné ako staromódny shakedown. Je to úplne nezmyselný súdny spor plný klamstiev, ktorý si moja bývalá manželka vymyslela, aby mi zobrala dcéru, a stále sa snaží odo mňa vymámiť peniaze. Je to vydieranie.‘

Napriek Hansenovmu úsiliu odmietnuť obvinenia s tvrdením, že boli pokračovaním jeho rozvodu a súdneho konania o opatrovníctve v roku 1992, súd štátu Washington v roku 2018 rozhodol, že Melissine obvinenia môžu začať súdny proces, pretože „má nárok na svoj vlastný deň na súde“.

Sig je stále súčasťou Deadliest Catch obsadenia a jeho brat Edgar ho aktívne bránil pred uvedenými obvineniami.

Čistá hodnota

Edgar Hansen má odhadovanú čistú hodnotu 700 000 dolárov v dôsledku svojej práce šéfa paluby a inžiniera svojej rodinnej lode Northwestern.

pridané Edgar Hansen na štvrtok 30. apríla 2015

Fyzický vzhľad

Edgar Hansen je muž bieleho etnika s blond vlasmi a modrými očami. Hoci má štíhlu postavu, jeho hmotnosť a výška nie sú známe.

Zaujímavosti

Napriek tomu, že bol opatrný voči Edgarovej pracovnej etike, názor Siga Hansena na jeho brata sa postupom rokov zmenil a v posledných rokoch ho nazval „talentovaným členom tímu“.

Edgar trpí degeneratívnym zdravotným stavom chrbtice, čo vážne ovplyvnilo plnenie jeho povinností ako rybára.

Edgar zachránil Northwestern a jeho posádku, keď na lodi vypukol požiar spôsobený elektrickou poruchou v strojovni.

Jeho znamením zverokruhu je Kozorožec.

Edgar a jeho bratia Sig a Norman hovoria plynule po nórsky, keďže jeho rodičia aktívne hovorili týmto jazykom doma, keď boli deti.

Edgarov otec a starý otec boli na Aljaške priekopníkmi lovu krabov opilio.

Edgarov starší brat Norman má pozíciu palubného pomocníka.

Northwestern je jedinou rybárskou loďou v hre Deadliest Catch, ktorá sa objavila počas 16 sezón.

Edgarov starší brat Sig vyjadril postavu Crabbyho v Cars 2.