Hviezda The Untold Truth Of ‘Alaskan Bush People’ – Rain Brown

Mnoho ľudí tlieska Discovery Channel za ich zobrazenie nekonvenčných životných štýlov a za to, že umožňuje bežným ľuďom dosiahnuť slávu tým, že nebudú robiť nič viac, než byť sami sebou. Pre Rain Brown to nie je inak – najmladšia hviezda scenáristickej dokudrámy Alaskan Bush People, Rain debutovala na obrazovke, keď mala iba 12 rokov, a stala sa obľúbenou medzi fanúšikmi seriálu pre svoje rôznorodé záujmy a komplexnú osobnosť. Rain sa v minulosti stala obeťou kyberšikany, čelila výsmechu a otázkam o jej sexualite.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Karanténne vibrácie s @jaksonmaine #stayhappy #staystrong #northstarranch

Príspevok zdieľaný používateľom Daždivá hnedá (@heroofkirrkwell) 12. apríla 2020 o 0:12 PDT

Napriek týmto a iným ťažkostiam zostáva silná vo svojom presvedčení a túžbe inšpirovať ostatných.

ObsahRaný život a rodina

Rodičia a Súrodenci

Veselé Vianoce Kathryn Raindrop Brown (áno, naozaj!) sa narodila 23. novembra 2002 na Aljaške v USA Amora (Ami) Brown a Billy Byron Brown. Treba uznať, že jej celé meno je trochu za hubičku, takže vo všetkých kruhoch ide o Rain alebo Rainy. Rain je najmladšia zo siedmich súrodencov, z ktorých iba jedna je jej sestra.

Jej mená súrodencov sleduje podobný trend ako ona: Matthew Jerimiah (Matt), jej brat, ktorý dvakrát vyhľadal starostlivosť v odvykačke pre zneužívanie alkoholu Joshua 'Bam Bam' Solomon Isaiah Freedom 'Bear', ktorý čaká dieťa so svojou bývalou snúbenicou Gabriel Starbuck (Gabe), tiež teraz otec Noah Darkcloud, ktorý je teraz ženatý a má dieťa a Amora Jean Snowbird, jedinú ďalšiu dcéru v rodine. Rain má od svojho otca ďalšiu nevlastnú sestru, Twilu Byarsovú, ale mali minimálny kontakt, keďže jej otec a Twila sa prakticky odcudzili.

Záľuby

Napriek zjavnému rustikálnemu životnému štýlu, v ktorom vyrastala, bola Rain vždy nápadne dobre zostavená a upravená, pričom bola veľmi hrdá na svoj zmysel pre módu a vzhľad. Keď vyrástla, bola vášnivou čitateľkou so zvláštnou náklonnosťou k detektívnym románom Nancy Drew. Potom, čo jej otec dal a ukulele , objavila aj vášeň pre hudbu. Jej nekonvenčný život jej umožnil rozvinúť niektoré nezvyčajnejšie zručnosti, ako napríklad sochárstvo, ale to je len jeden ďalší aspekt jej kreativity a umeleckej osobnosti.

Vzdelávanie

Na začiatku Alaskan Bush People mala Rain iba 12 rokov, takže show sledovala jej postup počas celej strednej školy.

Hoci sa v súčasnosti nevenuje terciárnemu vzdelávaniu, ani oň neprejavuje záujem, je evidentné, že ide o bystrú a náročnú mladú ženu.

Kariéra

Aljašský Bush People

Aljašský Bush People je scenáristická dokumentárna dráma na Discovery Channel, ktorá mala premiéru 6. mája 2014. Táto relácia bola ešte viac kritizovaná ako mnohé diela Discovery Channel, pretože takmer každý aspekt sa ukázal byť tak či onak nepravdivý. Výstava má za cieľ ukázať život aljašskej rodiny, ktorá žije v buši a živí sa lovom a rybolovom. Nielenže rodina Brownovcov v skutočnosti nie je aljašská, čo ich videlo na súde v roku 2014, ale nie sú až tak v súlade s prírodou, ako radi tvrdia.

Miesta natáčania a ich „kríkový“ dom sa nachádza neďaleko malého mesta s prístupom ku všetkému základnému vybaveniu.

Zatiaľ čo sa celé natáčanie šou pôvodne odohrávalo na ostrove Chichagof na Aljaške, rodina Brownových teraz sídli v Palmer Lake v štáte Washington. Podľa väčšiny správ trávi rodina väčšinu svojho času v bežnom bývaní, len kvôli natáčaniu sa uchyľuje do drsného prostredia. Dážď hral v dokumentoch významnú úlohu a ukázal sa ako vynaliezavý a spoľahlivý. To jej však nezabránilo v tom, aby sa venovala svojim iným záujmom. Má veľkú základňu fanúšikov, ktorých láskavo nazýva „Dúha“.

Osobný život

Depresia a sexualita

Rain prezradil, že celé detstvo trpela ťažkými depresiami, zlúčením stresujúceho života v centre pozornosti, ktorý viedla, a rodinnej dynamiky. Rozhodne sa však nenechať túto skutočnosť v tme, namiesto toho využíva svoje skúsenosti na pomoc a motiváciu ostatných.

Vďaka jej osobnému štýlu a preferovanému účesu – nakrátko ostrihanému strihu – bola Rainova sexualita predmetom mnohých špekulácií. Aj keď nikdy nepotvrdila, že je gay, a neskôr to poprela, čelila veľkej nenávisti pre túto podozrivú vlastnosť.

Dážď vysvetlil čo sa týka jej strihu, ktorý čím kratšie, tým viac sa podobám na ten pravý daždivý. Tiež uistila verejnosť, že aj keď ona sama nie je gay, mám veľa priateľov, ktorí majú tie dúhové farby, a ak vám to robí radosť, nevidím na tom nič zlé!

Rodinná dynamika a vzťahy

K dnešnému dňu sa Rain verejne nezúčastnila žiadnych vzťahov a namiesto toho sa rozhodla zamerať svoj čas na umelecké diela, písanie a rodinu. Ďalší záchvat depresie zažila, keď jej matke Amore Brown diagnostikovali rakovinu pľúc. Našťastie chorobu porazila a teraz je zdravá a silná.

Vzhľad

Rain nosí svoje tmavohnedé vlasy v ikonickom pixie strihu, ktorý vyjadruje jej nervóznu osobnosť a sebavedomie. Má štíhlu postavu a machovo zelené oči, ale jej dôležité štatistiky neboli zverejnené. Napriek kontroverziám, ktoré jej vzhľad vyvolal, je Rain sebavedomá a pohodlná v imidži, ktorý sa rozhodla vykresliť verejnosti.

Čistá hodnota a plat

Jediným zdrojom Rainovej príjmov zostávajú jej príjmy z Alaskan Bush People na Discovery Channel. V tomto podniku zarobila od polovice roku 2020 čistú hodnotu 200 000 dolárov, čo je na osemnásťročného mladíka pôsobivá suma.