Hviezda The Untold Truth Of ‘Alaska: The Last Frontier’ – Atz Kilcher

Vzhľadom na to, že Aljaška je virtuálnym liaheňom dokumentárnych štábov a hviezd televíznych reality show, nie je prekvapujúce, že Discovery Channel má svoj vlastný seriál paralelne s Alaska Bush People na History Channel. Podobne ako relácia History Channel, aj Alaska: The Last Frontier dokumentuje životy Atza Kilchera a jeho širšej rodiny – malej komunity žijúcej mimo siete a na zemi. Atz Kilcher je skutočne fascinujúca postava s hudobnými koreňmi a zložitou rodinnou históriou, ktorá ho priviedla do divočiny Aljašky. Nejako sa mu s najväčšou ľahkosťou darí stelesniť survivalistu, dieťa demokrata, hudobníka a otca. Hoci nie všetky jeho deti sa rozhodli ísť rovnakou cestou ako on, on je aj naďalej kľúčovým prvkom rodiny Kilcherovcov.

Práve som sa zapojil do kampane Alyse Galvin do Kongresu, pretože môj otec Yule Kilcher, ktorý bol delegátom...

pridané Atz Kilcher na Sobota 27. júna 2020

ObsahSkorý život

Atz Kilcher sa narodil 2. septembra 1941 na Aljaške v USA Ruth a Yule Kilcherovým, ktorí sa presťahovali na Aljašku, aby utiekli pred Hitlerovou vládou, a založili si usadlosť v chlade a ľade. Yule Kilcher bol švajčiarskym delegátom na aljašskom ústavnom zjazde a práve tieto politické väzby mu umožnili bezproblémovo uskutočniť zmenu. Istý čas pôsobil aj ako štátny senátor.

Atz bol najstarší ôsmich detí a cítil, že je zodpovedný za ich ochranu a blaho. Mal šesť mladších sestier – Wurtillu, Fay, Catkin, Stellaver Mossy a Sunrise – a brata. Otto. Mládež strávila svoj deň ponorením do života na usadlosti, spravovaním dobytka, farmárčením a rybolovom.

Rodina mala silnú hudobnú kultúru a často hrala na nástroje a spievala. Atz tiež vyvinul fascináciu pre kovbojov a často chodil jazdiť s gitarou, navštevoval bary a krčmy, kde zdieľal svoju hudbu. Život však nebol taký veselý a slobodný, ako jeho rodičia očakávali, a vyžadoval si tvrdú prácu. Atzov otec bol k nemu ako k najstaršiemu obzvlášť tvrdý a Atz kladie vinu za svoje urážlivé správanie voči vlastným deťom priamo na nohy Yule.

Vzdelávanie

Keď Kilcherovci prvýkrát dorazili na Aljašku, boli skutočne uprostred ničoho. Neexistoval jednoduchý spôsob, ako sa dostať do Homera, najbližšieho mesta, a tak sa deti museli vzdelávať doma. Nakoniec, a cesta bola pristavaná k ich usadlosti a mohli navštevovať verejnú školu.

V deťoch však zostal trvalý dojem, že tvorivé vzdelávanie je zďaleka najdôležitejšie.

Kariéra

Azda najdôležitejšiu vo svojej kariére začal Atz v r hudba . Jeho rodina vystupovala ako hudobná skupina po celej Aljaške a v Európe počas 50-tych a 60-tych rokov a on nevidel dôvod, prečo to nepremeniť na kariéru. Svoj prvý album Spirit Filled with Air vydal v roku 1999 a odvtedy vydal ďalšie dva albumy a niekoľko akustických kolekcií. Svoje hudobné dedičstvo odovzdal aj svojim deťom, zatiaľ čo jeho dcéra Jewel je najznámejšia pre svoj hlas a niekoľko nominácií na Grammy, jeho synovia Nikos a Atz Lee tiež vydali vlastné albumy.

Rodina Kilcherovcov, ktorí žili na pozemku bez základných zariadení, ako sú inštalatérske práce, elektrina alebo ústredné kúrenie, bola mimoriadne zaujímavá pre producentov z Discovery Channel. Keď kanál navrhol spustiť sériu, ktorá dokumentovala život rodiny Kilcherovcov, rýchlo prijali a privítali natáčací štáb vo svojej usadlosti. Tým, že sa to vyrieši, šou mala premiéru 29.12.2011.

Zatiaľ čo show je do značnej miery napísaná a zdramatizovaná, veľa z toho, čo je v nej zobrazené, je založené na skutočných udalostiach. Predstavenie hrá na zaujímavých rodinných väzbách a dynamike a skúma spôsob, akým si Kilcherovci urobili z divočiny svoj domov. Vo všetkých dokumentárnych seriáloch hrá Atz významnú úlohu ako otec, starý otec a vzor, ​​koučuje a učí svoju rodinu životom a výzvami, ktoré predstavuje outdoor.

Atz je tiež autorom a vo februári 2019 Blackstone Publishing prepustený jeho memoáre – Son of a Midnight Land: A Memoir in Stories, ktoré rozprávajú príbeh Atzovho života, jeho zápasov s násilným otcom a dopadu zneužívania na celú jeho rodinu. Skúma tiež jeho cestu k odpusteniu a zmeny, ktoré vykonal vo svojom vlastnom živote, aby sa pokúsil prelomiť kruh.

Osobný život

Vo svojom nie súkromnom osobnom živote sa Atz stretol so svojou budúcou prvou manželkou Leandrou J Carrol, keď boli obaja tínedžeri žijúci na Aljaške. Leandra je talentovaná autorka, speváčka a podnikateľka a románik medzi nimi prekvital a nakoniec sa vzali. Hoci mali spolu deti, ich vzťah nevydržal a v roku 1982 sa rozviedli.

Potom, čo sa títo dvaja rozviedli, Atz si ponechal deti, Lee, Jewel a Shane, v opatere. Jewel však hovorí, že po rozvode sa Atz obrátil na alkohol, aby utopil svoj smútok. To v ňom vyvolalo to najhoršie a zneužíval svoje deti, konkrétne Jewel, ktorá o zneužívaní píše vo svojej autobiografii. Jewel odišla z usadlosti, keď mala 15 rokov a bola taká odhodlaná zostať ďaleko od svojej rodiny, že zostala rok bez domova a žila bez auta. To, že deti stratili kontakt so svojou matkou, sa ukázalo ako najlepšie, pretože keď sa Jewel znova spojila so svojou matkou, bola nútená s ňou znova prerušiť vzťahy, keď zistila, že Leandra ju kradne.

Atz mal krátky románik so ženou menom Linda, s ktorou mal syna, no títo dvaja sa rozhodli svoj vzťah ďalej neposúvať a rozišli sa.

Atz je teraz ženatý s Bonnie Dupree. Zdá sa, že títo dvaja majú pokojný vzťah a trávia spolu všetok čas. Počas letných mesiacov Kilcherovci nemusia nevyhnutne zostať na svojej usadlosti, ale Bonnie sprevádza svojho manžela na všetkých jeho cestách.

Atzovo najmladšie dieťa, Nikos Kilcher, je výsledkom jeho milostného vzťahu s nepolapiteľnou Lindou. Nie je jasné, aký je súčasný vzťah medzi nimi, alebo čo sa presne medzi nimi stalo. Nikos žije väčšinou so svojím otcom, ale ako mnohí z klanu Kilcherovcov, aj on sa aktívne venuje hudobnej kariére.

Vzhľad

Atz Kilcher má množstvo bielych vlasov, ktoré si češe ako dlhé, tak aj vo variáciách podkovovitých fúzov a sviežej brady. Jeho vek je viditeľný na jeho tvári, ale zachováva si kondíciu a obratnosť nezvyčajnú pre jeho vek, pravdepodobne kvôli vytrvalosti, ktorú mu dal život mimo civilizácie. Atz nosí okuliare a na tvári má takmer neustály úsmev, ktorý srší skutočnou radosťou a priateľskosťou. Napriek tomu, že žije divoko, udržiava si elegantný a upravený vzhľad, hoci jeho telesné miery nie sú známe.

Finančná situácia

Ak ste si mysleli, že život vo voľnej prírode a živorenie z pôdy je znakom chudoby, ste na veľkom omyle. Atz má za sebou rôzne podnikateľské aktivity – predaj svojich albumov, tovaru a výplaty z Alaska: The Final Frontier – vďaka ktorým sa drží nad vodou. Atz má skutočne pôsobivú čistú hodnotu odhadovanú na 6,5 ​​milióna dolárov od polovice roku 2020.