Hviezda The Untold Truth about ‘Deadliest Catch’ – Jake Anderson

Hoci je Anderson slávny, nezískava svoju slávu konvenčnými prostriedkami. Kapitán rybárskej lode Jake Anderson sa objavil ako opakujúca sa postava v sérii Discovery Deadliest Catch. V šou sa objavil aj Andersonov osobný život, vrátane úmrtí a tragédií, ktoré formovali jeho osobnosť – Anderson je ženatý muž s blízkym putom k svojej rodine. Na svojom plavidle vzbudzuje rešpekt a svojou zdatnosťou si získal úctu a úctu od svojich rovesníkov. Od drogovej závislosti a sentimentálneho tetovania je toľko aspektov, ktoré z Andersona robia fascinujúcu hviezdu a osobnosť, ktorou sa stal.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Išiel som dnes do práce do Ballardu. Hádajte, pred ktorou loďou @DeadliestCatch stojím? #objav #najsmrteľnejší úlovok #notthesaga

Príspevok zdieľaný používateľom Jake Anderson (@jakeandersonnw) 2. mája 2019 o 14:33 PDT

ObsahRaný život a rodina

Jakob Venn bol Martin Anderson narodený 16. septembra 1980 v Anacortes, štát Washington, USA, a je štvrtou generáciou rybárov krabov. Meno jeho matky nebolo zverejnené, ale jeho otec bol Keith A. Anderson a jeho sestra sa volala Chelsea Dawn Anderson. Vyrastal v Anacortes, obklopený vekom tradícií mora a jeho produkcie. Jakob si bol neuveriteľne blízky so svojou sestrou, čo ho neskôr zničilo, keď zomrela mladá. Ako 13-ročný vzal Jake do ruky skateboard a pustil sa doň s vrodenou zručnosťou. Vo veku 19 rokov profesionálne korčuľoval pre miestne obchody. Jeho prvá skúsenosť nezávislosti a zdroja príjmu mala v jeho srdci osobitné miesto.

Vzdelávanie

Anderson sa vydal na more až potom, čo sa jeho budúcnosť výrazne zhoršila. V roku 2007 ho zamestnal Sig Hansen ako zelenáča – učňa, nováčika. Svoje školenie začal na Northwestern, kde objavil svoju vášeň pre túto prácu. Pokračoval získať jeho USCG Mate 1600-tonový rybársky preukaz a jeho Master 100-tonový kapitánsky rybársky preukaz v roku 2012, čím zavŕšil svoj prechod z amatéra na majstra svojho remesla.

Kariéra

Skoré dni

Jake Anderson začal svoju kariéra na mori vo veku 17 rokov v roku 1997. Jeho prvá práca nebola práve najočarujúcejšia, lov lososov na Aljaške pri pobreží Bristolského zálivu.

pridané Jake Anderson na Štvrtok 24. augusta 2017

Keď dovŕšil 20 rokov, vycítil, že je čas posunúť sa v živote ďalej, a začal pracovať ako spracovateľ vlečných sietí, špinavú prácu pri spracovaní rýb na plavidlách s vlečnými sieťami, ktoré môžu zostať ďaleko od brehu aj niekoľko dní. V roku 2006 opäť zmenil zamestnanie na lov v nádobách, typ vykonávaný pomocou stacionárnych pascí, zameraných na lov kôrovcov, ako sú kraby a homáre.

Rybolov

V roku 2007 sa jeho šťastie zmenilo, keď mu jeho strýko Nick Mavar vysadil pozíciu na Northwestern pod kapitánom Sigom Hansenom. Jeho oddanosť a tvrdá práca ho priviedli k zrýchleniu po rebríku z netrénovaného zelenáča na full-share deckhanda a potom na Deck Boss. Po získaní rybárskych licencií hľadal hlbšie moria a v roku 2013 sa stal kapitánom Kiska.

Jeho funkčné obdobie bolo plné sporov, pretože bojoval o získanie rešpektu členov posádky. Nakoniec si zúfal, že sa mu podarí nadviazať dobrý vzťah s posádkou, a utiahol sa späť na severozápad. Napriek jeho odbornosti a zručnosti ho Severozápad neprivítal späť s otvorenou náručou a poslal ho späť na koniec rebríčka. Jeho šťastie sa nakoniec zmenilo v roku 2015, keď bol pozvaný, aby nahradil kapitána Elliota Neese v hre Saga, ktorú nakoniec doviedol k dokonalosti, vybudoval si zdravý vzťah s posádkou a dosiahol neuveriteľné úlovky.

Autor

Jake Anderson ako uzdravený narkoman využil svoje skúsenosti na inšpiráciu ostatných a svoju cestu katalogizoval v autobiografii Recidíva , ktorú vydalo vydavateľstvo Coventry House Publishing dňa 29. apríla 2014.

Kniha bola veľmi dobre prijatá čitateľmi aj kritikmi, mnohí ľudia sa stotožňujú s bitkami, ktoré bojoval.

Najsmrteľnejší úlovok

Jake Anderson sa objavil na Discovery show od roku 2007, najprv na začiatku tretej sezóny v epizóde s názvom New Beginnings. Prehliadka sleduje plavidlá na lov krabov v Beringovom mori, ktoré môže byť v tejto časti sveta nebezpečné kvôli mrazivému podnebiu a nestálemu počasiu. Prehliadka zachytila ​​veľmi emotívnu udalosť v Andersonovom živote, ako je smrť jeho sestry a trauma z toho, že sa jeho otec stratil. Jeho charakterový vývoj, ktorý ilustroval počas predstavenia, mu vytvoril veľa sympatií a fascináciu jeho rodinou.

Osobný život

Závislosť

Jake Anderson zažil toľko života, prežil jeho vrcholy a pády a plavil sa v tých najbúrlivejších moriach. Keď mal Anderson 19 rokov, zlomil si členok, čo by bolo pre väčšinu ľudí traumatizujúce, ale bolo to spojené so skutočnosťou, že sa spoliehal na svoje nohy, aby si zarobil na živobytie, pretože to znamenalo, že Jake nebude môcť pokračovať ako profesionálny skateboardista. a nepracovanie znamenalo, že nemohol platiť svoje účty. Rozrušený Anderson sa začal venovať drogám a alkoholu, spočiatku sa držal liekov proti bolesti a marihuany, no čoskoro prerástol k užívaniu kokaínu a metamfetamínov. Skončil ako bezdomovec na dva roky, každý cent, ktorý zarobil, šiel na financovanie jeho drogového návyku. Až ďalšie traumy v jeho živote ho prinútili zhodnotiť svoju situáciu a v roku 2010 konečne poraziť závislosť.

Osobné tragédie

Mnohé z tragédií, ktoré Anderson zažil, boli zdokumentované počas jeho vystúpenia v Deadliest Catch. Dve, ​​ktoré vždy zostanú v mysliach divákov, sú smrť jeho sestry a otca. V roku 2009, počas natáčania šou, dostal Jake Anderson správu, že jeho sestra Chelsea Dawn zomrela na komplikácie so zápalom pľúc. Tí dvaja si boli vždy blízki a Anderson bol zdrvený. Keďže si chcel vždy pamätať svoju sestru a svetlo, ktorým bola v jeho živote, dal si vytetovať jej tvár uzavretú do svätožiary, aby ju mohol nosiť stále so sebou.

6. januára 2010 Keith Anderson, Jakeov otec, nastúpil do auta, aby navštívil neznámu osobu – už sa nevrátil. Jake opäť dostal túto informáciu na mori, jeho matka cestovala celú cestu, aby mu oznámila správy.

Hoci relácia nikdy nenadviazala na túto tragédiu, vieme, že auto jeho otca bolo nájdené o dva týždne neskôr, opustené a prázdne. Akoby to pre rodinu nebolo dosť ťažké, Keithovo telo našiel až v roku 2012 turista, ktorý narazil na jeho pozostatky v lese.

Topánky DVS

Jake Anderson sa týka že si svoj prvý pár topánok DVS kúpil v roku 1998, pár Tory Mid’s, vo veku 18 rokov. Topánky mu prešli jeho skateboardovou kariérou a dodnes ich nosí na lodi. Dokonca tvrdí, že zvyšok posádky Northwestern zoznámil s topánkami. To sa ukázalo ako rozumné rozhodnutie. Jeden z filmového štábu náhodou poznal majiteľa DVS a všimol si Jakeovu ochrannú obuv.

V roku 2010 bol Jake odmenený možnosťou vyrábať vlastné topánky so značkou.

Rodina

Andersonov rodinný život nie je len tragédia a zúfalstvo. Na hudobnom festivale v Seattli ho rodina zaplavila kvôli autogramom, jeho povesť ho predchádzala a medzi nimi bola Jenna Patterson. Okamžite zasiahnutý jej dal autogram s malým odkazom: ‚Si krásna‘. Odtiaľ ich vzťah len rástol a 12. mája 2012 sa zosobášili, v tom istom roku, keď sa našli pozostatky jeho otca. Páru sa v januári 2015 narodil prvý syn Aiden Ben Arthur Anderson a 13. júna 2017 boli požehnaní druhým synom Cadenceom. Jeho rodinný život je niekedy napätý, pretože jeho práca si vyžaduje, aby trávil dlhé obdobia mimo svojej rodiny. “ dokonca musel odísť na Aljašku len dva dni po narodení Aidena.

Napriek tomu sa zdá, že on a Jenna majú šťastný a bezpečný vzťah.

Vzhľad

Jake Anderson je vysoký, meria 1,8 metra a váži 80 kg. Má blond vlasy, ktoré sa občas zdajú byť skôr bledohnedé, v kombinácii s jemnou bradou. Má ľadovo modré oči a je srdcovkou pre fanúšikov Deadliest Catch.

Čistá hodnota a plat

Jake Anderson má čistú hodnotu 2 milióny dolárov, čo je pre rybára, dokonca aj kapitána, nezvyčajný stav. Anderson vďačí za svoj úspech najmä sláve, ktorú mu Deadliest Catch vyslúžil, ako aj sympatiám, ktoré si jeho cesta k úspechu získala. Jeho príjem pochádza z kombinácie honorárov za knihy, peňazí, ktoré zarába ako kapitán, a platu z šou Discovery – ktorý dodnes nebol odhalený.