Hviezda The Untold Truth about „Deadliest Catch“ – Andy Hillstrand

Andy Hillstrand je americký rybár a hviezda televíznych reality show, narodený 25. septembra 1963 v Homeri na Aljaške v USA. Je známy tým, že sa objavil v relácii Discovery’s Channel Deadliest Catch ako spolukapitán Time Bandit.

ObsahSkorý život

Andrew Paul Hillstrand sa narodil ako druhý z troch synov Johna Hillstranda staršieho a Joan Phillipsovej. Spolu so svojimi bratmi Johnathanom a Neilom sa od malička učil loviť ryby, keďže ich rodina sa už celé generácie venuje komerčnému rybolovu.

Andyho rodičia sa rozviedli, keď bol ešte dieťa. Jeho otec sa znovu oženil so ženou menom Nancy, zatiaľ čo jeho matka v súčasnosti vlastní a spravuje internetový obchod Homer Time Bandit, ktorý sa venuje predaju tematického tovaru Time Bandit.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jeden z mojich obľúbených kapitánov ⚓️⚓️ #timebanditcaptain #andyhillstrand

Príspevok zdieľaný používateľom Kelley M. Bushner (@bobbysinger_0912) dňa 10. apríla 2015 o 11:01 PDT

Neexistujú žiadne informácie o Andyho vzdelaní, je však známe, že je vášnivý pre hudbu a hrá na rôzne nástroje, ako je gitara a bicie.

Kariéra

Rybolov a najsmrteľnejší úlovok

Andy už roky spolu so svojím bratom Johnathanom spoluvlastní rybársku loď Time Bandit svojej rodiny. Väčšinu svojho života strávil na palube komerčných lodí. Andy je odborníkom nielen na fungovanie obchodu s rybami, ale získal aj technické a praktické skúsenosti s riadením a navigáciou komerčných rybárskych lodí.

Andy a Johnathan, ktorí sú oficiálne licencovaní ako kapitáni s viac ako tromi desaťročiami skúseností, sa prvýkrát objavili v druhej sezóne najsmrteľnejšieho úlovku Discovery Channel.

Táto televízna reality show sa sústreďuje na život na palube s rôznymi posádkami rybárskych lodí, ktoré sa plavia po moriach a riskujú svoj život pri komerčnom rybolove, jednej z najnebezpečnejších prác na svete, keďže u rybárov je úmrtnosť vyššia ako u leteckých inžinierov a pilotov. .

Predstavenie hrubých, citlivých a trochu násilných situácií Publikum Deadliest Catch je prevažne mužské , vo veku prevažne vo vekovej skupine 18 až 49 rokov. Andy sa v šou objavoval hlavne počas sezóny krabov Opilio, zatiaľ čo počas sezóny krabov kráľovských mal na starosti jeho brat Jonathan.

Výstup z Najsmrteľnejšieho úlovku

Andyho brat Johnathan oznámil na konci 13. sezóny Deadliest Catch svoj odchod do dôchodku a s ním opustí show aj jeho loď a rodina.

Keď však JohNathan pokračoval v zdieľaní videí na sociálnych sieťach, na ktorých loví, špekulovalo sa, že jeho skutočný dôvod odchodu bol iný, ako bolo oznámené. V príspevku na Facebooku na Jonathanovej oficiálnej stránke jeho asistentka na sociálnej sieti Shelly odpovedala na otázky fanúšikov týkajúce sa tohto problému: „Boli urobené plány, aby kapitán Johnathan odišiel z rybolovu krabov King Crab a Opilio Crab a tento rok začal s úplne novým lovom krabov. Žiaľ, papierovanie a povolenia nevyšli, takže kapitán Johnathan sa tento rok vracia na lov krabov Kings a Opilio.“

S vedomím, že Johnathan stále aktívne chytal ryby, fanúšikovia show dúfali, že sa rodina nakoniec vráti k Deadliest Catch.

Bohužiaľ, porucha motora rodinnej rybárskej lode Time Bandit znemožnila bratom v roku 2018 loviť kraby.

Johnathan to oznámil na svojom účte na Twitteri : „Pre všetkých, ktorí sa pýtajú, aké sú naše plány na sezónu. Hneď ako bude motor späť na lodi, budeme loviť. Od dnešného dňa nemáme dohodu o tom, že na lodi budú kamery. Takže to nevyzerá, že sa vrátime do show! #najsmrteľnejší úlovok’.

Pokračoval so srdcervúcimi správami: „Toto je prvýkrát za 38 rokov, čo vynechám sezónu krabov Beringovho mora, okrem toho, že sa blížila polovica 80. rokov! Náš hlavný motor vybuchol, takže žiadna sezóna!!!“

Napriek tomu, že nevedeli, či sa Time Bandit a jeho posádka vracajú do seriálu, nálada fanúšikov sa zdvihla po tom, čo Johnathan o niekoľko dní neskôr odhalil sľubné správy o stave lode, a zároveň poďakoval svojim fanúšikom za pokračujúcu podporu: „Ďakujem vám všetkým za všetku vašu povzbudivé príspevky!! Boh vam vsetkym zehnaj! Moja žena a ja sme boli zaneprázdnení sťahovaním sa do okresu Pierce. The Time Bandit je opäť poskladaný a skvelý chod Eddieho Sr., Eddieho Jr. a Axela ho privádzajú späť k Homerovi. O všetkých vás budem informovať.“

Koniec rybárskych dobrodružstiev

Nádeje fanúšikov Deadliest Catch boli zmarené, keď bol Time Bandit v roku 2019 ponúknutý na predaj u Dock Street Brokers.

Predajná cena rodinnej lode Hillstrand bola pôvodne 2 888 888 dolárov, no neskôr bola cena znížená na 1 900 000 dolárov. Fanúšikovia boli prekvapení, keď videli fotografie legendárnej rybárskej lode s úplne iným vzhľadom, pretože bola zmenená z čiernej na červenú a jej názov už nie je vidieť . To znamenalo koniec rybárskej tradície rodiny Hillstrand a úradník Andyho a jeho brata odišiel do dôchodku z komerčného rybolovu.

Time Bandit

Napriek tomu, že ho jeho majitelia dali do predaja, mal Time Bandit mnoho rokov slávy, keď sa plavil po vodách pod vedením Hillstrandovej rodiny.

In rozhovor pre Dockwalk v roku 2009 Andy prezradil rôzne zaujímavé detaily o obrovskej rybárskej lodi patriacej jeho rodine: „The Time Bandit postavil môj otec, ja a moji dvaja bratia v lodenici v Charlestone v Oregone v roku 1991,“ povedal a zdôraznil dôvod, prečo loď bola pre jeho rodinu dôležitá: 'Time Bandit je jedna z najschopnejších lodí na mori a bola postavená s naším otcom, ktorý už nie je medzi nami.'

Spolu s týmito informáciami Andy tiež objasnil niektoré technické špecifikácie a odhalil, že palivová kapacita lode Time Bandit je 20 000 galónov, jej trup má byť pol palca a jej výška 113 stôp.

Pokiaľ ide o interiér, ubikácie posádky majú rozmer 12 x 12 stôp a každá kabína obsahovala dve postele plnej veľkosti.

Time Bandit zahŕňal aj zariadenia pripomínajúce každý normálny domov, ako je kuchyňa, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, sporák a iné. Hoci bola loď poistená spoločnosťou Wells Fargo, Andy prezradil, že bolo „príliš drahé“ poskytnúť rybárom nastupujúcim na jeho loď dôchodkové dávky a zdravotné poistenie.

Iné kariéry

V roku 2008 Andy a Johnathan spolu napísali svoju prvú a zatiaľ jedinú knihu s názvom Time Bandit: Two Brothers, Bering Sea a One of the World’s Deadliest Jobs. V tejto pútavej knihe bratia rozprávajú o svojich životu nebezpečných zážitkoch na palube Time Bandit.

Bratia Hillstrandovci tiež prenikli na trh s ohňostrojmi a vytvorili si vlastnú značku s názvom Time Bandit Fireworks.

V roku 2013 však bývalý palubný majster Time Bandit David Zielinski utrpel vážne zranenie pravej ruky, ktoré bolo výsledkom nefunkčného ohňostroja značky bratov Hillstrandovcov.

Zielinski podal žalobu proti značke a v roku 2019 porota v Seattli rozhodla, že mu patrí kompenzácia vo výške 2,7 milióna dolárov, hoci sa neskôr zistilo, že Zielinski bol čiastočne zodpovedný za nehodu, suma bola znížená na polovicu. Andy Hillstrand vytvoril nadšenie pre jazdu na koni Hobby Horse Acres Táto škola, ktorú riadi Andyho manželka Sabrina, sa nachádza na jeho ranči v Indiane a učí deti aj dospelých všetko, čo súvisí s jazdectvom.

Osobný život

Andy je ženatý so Sabrinou Hillstrand, s ktorou sa stretol vo veku 19 rokov na párty v ich rodnom Homerovi. Andy opísal byť preč od manželky a dvoch detí niekoľko mesiacov v roku ako „najťažšiu časť“ svojej práce.

Visí v krídlach.

pridané Fan Page kapitána Andyho Hillstranda na Nedeľa 2. októbra 2011

Sabrina, ktorú nebaví život na lodiach a zostáva na súši, kým je jej manžel na palube, sa pokúsila presvedčiť Andyho, aby opustil rybolov a našiel si menej nebezpečnú prácu, hoci veci nešli podľa plánu: „Vlastnil som istý čas obchod so šiškami, ale nedopadlo to dobre. A otehotnela, takže som potreboval peniaze a vrátil som sa k rybárčeniu.“ Hoci život rybára nie je jednoduchý, Andy si myslí, že čas strávený pri vode stojí za to, pretože dokáže ekonomicky zabezpečiť rodinu.

Fyzický vzhľad

Andy Hillstrand je muž bieleho etnika, ktorý má nápadne silnú postavu. Má zelené oči a blond vlasy si necháva krátke.

Čistá hodnota

Čistý majetok Andyho Hillstranda sa odhaduje na 1,5 milióna dolárov, z veľkej časti výsledkom jeho dlhého obdobia práce v oblasti lovu krabov, spolu so ziskami, ktoré poskytuje jeho obchod s ohňostrojmi, vydaná kniha, tovar Time Bandit a jazda na koni.

Zaujímavosti

Napriek tomu, že majú licenciu kapitána, ani Andy, ani jeho brat Johnathan nie sú inžiniermi, ich brat Neil je však inžinier Time Bandit. To je nezvyčajné, pretože šéfovia paluby sú zvyčajne tiež inžinieri.

Keď sa ho opýtali, čo bolo najúžasnejšie, čo kedy videl na mori, odpovedal: ‚Dvesto sviňuch prichádza k lodi, skákajú a robia všetko, čo by ste ich videli robiť na Morskom svete... prevracanie a tak ďalej.‘

Bratia Hillstrandovci odmietol prvý návrh Discovery Channel aby sa objavil v Najsmrtelnejšom úlovku. Prijali však druhý návrh siete po tom, čo Andy videl kamery na palube lode Maverick.